ЮНСКИ ЮНАЧЕТА. Тема 114.

  • 44 215
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 071
За много години и от мен, момичета!
Мир и любов ви желая!
Ние изкарахме добре празника, с приятели на ресторант, по Коледа бяхме на вилата и падна голямо шетане, но за Нова година все гледаме да сме навън, а майка и татко с децата в нас. За жалост от 1 януари Елица ми е с 40 градуса и със стомашен вирус, който и аз изкарах на 25 декември за 24 часа. Но се вижда светлина в тунела, днес е малко по-добре, само дано не зарази и Боян, че от 3 дни не мога да се наспя, насъбра ми се умора.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 132
Наздраве , Юнки и Юнчета! Много здраве през цялата година на малки и големи! Честита 2012г.! Hug
Ние вече сме у дома. Изкарахме една седмица при бабите- рахат! Сега ще свалям килцата доволно натрупани при мама  :mrgreen : От Коледа мъжа ми докара подаръците на два курса - мноооого нещо. Той беше на работа и си дойде след  Коледа  и днес останалата част дойде с нас, а колата ни е ван  Mr. Green      
Утре мен ме чака подреждането на всичко и не знам как ще стане. Ставам, че имам ново хоби и трЕбва да се плете. Не съм поглеждала (почти) комп Цяла седмица и ми беше много добре Simple Smile
Лека и наздраве с червено винце, разбира се  Wink

# 692
  • Мнения: 310
ЗА МНОГО ГОДИНИ!

Да ни е честита новата 2012,да сме живи и здрави,всички.
Нека да сме заобиколени от добри и искрени хора и да се чувстваме доволни!
НАЗДРАВЕ!

На Нова Година,малката ни принцеса беше с температура и баткото с гърлобол,но така е с деца на море.
Овладях ситуацията,направо може диплома за хомеопат да поискам Joy
За сметка на това за първи път спахме до 9,00.
Всички болни да се оправят!

# 693
  • Мнения: 57
Честита Нова Година и от мен! Дано да е по-спорна и щастлива!

Джери, ти пък какво плетеш? Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 2 132


Джери, ти пък какво плетеш? Simple Smile
Манииии, за сега съм оплела едни тарлъчки на Мони. Самоука съм...т.е. по спомени от детството, но се оказа че е като карането на колело, не се забравя. Видях в един магазин игли и си взех, пък се оказа, че ми действа успокояващо. Със сигурност няма да стана спец като тебе, но е в пъти по-добре от стоене пред компа.
Роси, как е твойто момче?
Св. , бързо оздравяване на куклата.

# 695
  • Мнения: 989
Честита Нова Година и от мен! Желая на всички много здраве и щастие, защото това е най-важното - човек да е добре и да се чувства щастлив! Пожелавам ви и много парички, за да можете да угаждате на прищявките на дечицата! Пожелавам ви и много успехи в личен и професионален план и нека новата година сбъдне всичките ви мечти!

Ние празнувахме вкъщи. От няколко налични оферти се оказахме сами в нас. Но не се оплаквам, изкарахме си страхотно. Децата дочакаха новата година, радваха се на зарята (споменавала съм и преди, че живеем на висок етаж и пред нас няма други високи сгради, така че се вижда цяла София и гледката беше невероятна) и си легнаха към 1ч. Ние с мъжа ми откарахме до 4.30. Пихме, ядохме, танцувахме, обичахме се  Laughing

Правехме си сметки, че най-големият ни подарък ще е завършването на блока, но се оказа, че ще е готов февруари месец. Иначе вчера за малко да капарираме една кухня, но в последния момент решихме да изчакаме още малко. Важното е, че знаем как искаме да изглежда домът ни и остава само финансово да издържим и да си го направим. Нямам търпение да се нанесем в наш собствен дом...

Момичета, да ви питам нещо:

Търся си жена, която да гледа децата от 17.30 до 19.30. Гледам разни обяви от рода на 2-3-4лв. на час. Въпросът ми е някой знае ли за две деца колко се оскъпява - още толкова или по-малкйо?

# 696
  • Мнения: 3 294
Честита нова година и от мен , на всички Simple Smile) Бъдете живи , здрави , щастливи и се обичайте  Hug Hug Hug

Ние вчера следобяд се прибрахме по живо по здраво ,  изкарахме си страшно готино , тази година за първи път празнувахме всички заедно . Доста се чудех дали да взимам Юли с нас , но в крайна сметка решихме да бъдем тримата . Събрахме се цялата банда около 30 човека на Карандила , за втори път празнуваме там , в едно много топло , уютно хотелче с много гостоприемни собственици . Почти всички приятели бяха с децата си , Юли беше най-малък  от всички . Падна голяма игра , много се радваха децата , много бесняха , трите вечери издържаха до 1-2 часа през нощта без проблеми  . Слагахме ги да спят и ние продължавахме в ресторанта Simple Smile) Наваля и сняг , голяма радост беше , пързаляхме се със шейните , правихме снежен човек . На самата Нова година имахме програма с ди джей , Юли малко се стресна в началото от високата музика , но бързо свикна , издържа геройски до 2 ч. Беше наистина много весело и много се радвам че взехме и Юли , въпреки тичането от време на време след него  Crazy Снощи минахме да сурвакаме роднините , баби , лели ... и т.н. та днес вече релаксираме от маси , ядене , пиене ...  Blush

На градина незнам кога ще го пускам , реших да си го погледам малко , че след тези две седмици на празнества , днес щеше да му е много трудно да отиде на ясла , щеше да има голямо уговаряне .  Whistling ooooh!

Надявам се всички да сте здрави и се извинявам че не се включвам редовно  Blush

# 697
  • Мнения: 193
Здравейте купондижийки!
Джери благодаря за вниманието - добре е малкият бандит! Не спря да лудее, но от това по-добър начин да се разбере че е здрав няма  Wink.
Ние на Нова година бяхме на гости на моят мъж на брат му. Иначе щяхме да сме в нашите приятели, но кръщелничката ми се разболя, а след нея и те, та в последният момент сменихме мястото на купона. Затова човек не трябва да си прави планове от рано. За голямо учудване малкият стана в 10 часа сутринта на 31.12. и заспа в 03 часа на 01.01. Направо незнам откъде взе толкова сили. Иначе всичко беше нормално. Подаръци ние не сме си подарявали, защото тази година всичко беше за децата, а те бяха и по-скъпички подаръците, та за нас не остана. Аз си бях купила несесер за чанта, но така стана, че го подарих.
На малкият късмета от баницата е Здравето и Парата  Grinning. На мъжо се падна Бебе  Rolling Eyes, а на мен Сватба  Shocked
Какви бяха вашите?
А аз смятам да се подготвям за кандидатстване, но ще видим... да не говоря много. Wink


# 698
  • Мнения: 187
Здравейте и честита Нова Година на всички! Пожелаваме ви да сте много здрави, щастливи и всички късмети да ви се сбъднат Wink
И ние празнувахме три дена Wink И днес се завърнахме.
За късметите: Алекс - парата, Георги - кариерата, аз имах три: щастие, учене,а  третото не го помня.... newsm78 Някак си в моето парче се оказаха цели три късмета.... Ама нали "колкото повече, толкова повече" Wink

# 699
  • Мнения: 456
За много години и от нас Hug
По празниците много добре си прекарахме, но имах чувството че край нямаха. Като се почна от рождения ден на мъжо на 22-ри имам чувството че само по маси висим ooooh! Май почти нямаше вечер оттам-нататък или пък обяд и да не сме заседнали някъде. Това беше първата ни нова година откакто малкия се е родил, която отпразнувахме без него. Човека си я е проспал за сметка на това и е откъртил още към 8:30, но ми беше много мъчно за него и общо-взето само той беше основната тема за разговор с мъжа ми през въпросната вечер. Днес след почивката много добре се представил на яслата, въпреки огромното нежелание с което отиде.
За късметите за мен веднъж работа, веднъж нова работа, веднъж нещо от сорта на неочаквано повишение в службата и здраве, така че голям бач ме чака като се очертава Stop Този месец имам уговорка с шефката да и звънна и да и напомня да ме имат впредвид като правят разпределенията на обектите, но мисля другата седмица направо да отида до Албена. И без друго ще видя отпуските ми накъде са. На малкия помня че се падна от две баници здраве и веднъж любов Praynig

# 700
  • Мнения: 111
Здравейте! Ние не сме се спрели...на 27 мъжа ми имен ден, на 30 рожден ден...после нова година, днес аз рожден ден.... #Crazy
Днес в последния момент се отложи партито, но малкия е малко болен а гостите с деца и го отменихме, и цялата торта дето правих сами трябва да ядем Simple Smile
Гого на Нова година стоя до 1ч., ние до към 3. От баницата на Гоги се падна увеличение на заплатата, късмет и бебе Simple Smile на мен-страстна любов, на съпруга ми-учение, парата, и още няколко в неговото парче имаше 4-5 Simple Smile

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Честита 2012 г1 Да сте здрави и щастливи!
anyto, а какви стана с бебето на снаха ти? кога се очаква и какво ще е? Като писа, за чакате бъдещ кръщелник и се сетих.
Geraldine с тези плетки да не ни забравиш.
polito, няма си и на представа за детегледачки, но според мен за 2 деца, гледани едновременно трябва да се оскъпи с 1/2/ Т.е. да се плаща заплата и половина, поне аз така разсъждавам. Успех с търсенето на жена. А какво стана с работата при теб?
Mindi, от снимките ви личи, че сте изкарали чудесно празника и Юли също не е скучал. Пиши по често.
И Марина днес отиде на ясла след Коледна почивка. Не плака, ама в къщи си помрънка преди да тръгнем. Тя също посрещна Новата година, издържа до 1,30. Тя от както се е родила, все си посреща Новата година. Първата година си заспа, ама се събуди, и си изгледа зарята Simple Smile Миналата година си издържа пак геройски до към 1ч.
Петя, би ли ми казала за сиропа от бъз-бях си купила, но по Коледа като пътувахме към Карлово и го носи там за да й давам и след това от сироп стана едно гъсто като мармалад. Дали според теб се е развалило, може би от топлото и от това, че не е било в хладилник? Не й го давам вече, но питам за да знам, ако реша пак да си купя.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 132
Анджи, да си жива и здрава и тази година да се сбъдне най-съкровеното ти желание  Hug

Geraldine с тези плетки да не ни забравиш.


Никога не бих  Hug
Аз здраве изтеглих при едната баба, при другата не се сещам, хем аз ги писах късметите. И Мони издържа почти до два на Нова Година. Имаме традиция в 12 да излезем комшиите с по чаша вино на улицата. Поздравяваме се, гледаме зарята много е весело. На Моника много ѝ хареса зарята и тя излиза с нас навън , а дядо ѝ беше много горд с безстрашната си внучка  Mr. Green

# 703
  • София
  • Мнения: 2 658
ninand, нормално е всеки захарен сироп да се захароса след като е отворен по-дълго време, независимо дали е в хладилник или не. Аз го оставям на водна баня да се втечни.  Peace Ако ти е бил повече от месец отворен и извън хладилника, по-добре не го давай.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 746
petia, много ти благодаря! Признавам, че изобщо не се бях сетила да го втечня на водна баня. Щях да го изхвърлям, защото като стана гъст и тя не искаше да го пие. А сиропа ми е на по-малко от месец и съм го държала само в хладилника, освен като пътувахме до Карлово и обратно. Сега си го втечних и вече й дадох. Още веднъж благодаря!  Hug
За късметите-не помня вече какво ми се падна, защото имах няколко, но определено не беше това което исках да ми се падне  Blush

Общи условия

Активация на акаунт