Моля Ви за мнение за д-р Андреева клиника Щерев ??

  • 18 159
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Здравейте, момичета. Аз също съм пациентка на д-р Андреева. Всичко казано до момента е абсолютно вярно-точна, коректна и сдържана. Аз също я избрах случайно, но не съжалявам. Ако я подпиташ нещо ще ти обясни иначе не обича да е многословна- първоначално това малко ме объркваше, защото ми се искаше да ми се обърне нужното внимание- в последствие разбрах , как стоят нещата.
Малко ме притеснява обаче, че всички мнения досега са на момичета дългогодишни пациенти без постигнат успешен резултат. Моля Ви да дадат мнение и такива , които са нейни бивши пациенти- надявам се да има много момичета , които вече да гушкат бебчетат си и сега само да ни четат. На мен ми предстои в най-скоро време втори опит и се надявам да е и последен.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
6mati точно това мислех да напиша и аз, пишат само момичета който в момента са и пациентки и не са успяли. Искренно им пожелавам да сбъднат мечтите си и да си имат дедетнце Hug Hug Hug Но найстина нека и успяли момичета да пишат  bouquet  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 030
Ако пък се оплачете от д-р Андреева откъм успеваемост Simple Smile Аз лично познавам доста нейни пациентки - две вече родиха, две са бременни в момента, сигурна съм, че скоро ще има и още. Последните месеци лекарката има силна серия и много бременности. Моите познати са много доволни и откъм проледяване на бременността и раждането. Добър избор сте направили, не се притеснявайте!

# 18
  • Мнения: 32
Аз съм бивша пациентка на д-р Андреева, но не съм доволна от нея. Имам едно ИКСИ при нея и честно казано нито стимулацията беше направена добре, нито трансфера, изобщо целият опит. Първо, когато аз правих ИКСИ-то през 2007 год. стимулацията се правеше с едни лекарства и една доза, която не се коригираше през цялото време, от началото до края бях на пурегон 150. От 20 Я  и естрадиол 4000 изкара само 4 зрели Я, другите се оказаха незрели. Впоследствие като се преместих в другата клиника от изследванията, които си пазех се видя, че прогестерона преди пункцията ми е бил 4, а трябва да е до 2, с такъв прогестерон няма имплантация и въпреки, че опита ми е бил обречен ми направиха трансфера. Само за сравнение в Малинов имам прекратен опит точно заради много яйцеклетки и преждевременно вдигане на прогестерона.
Освен това трансфера ми беше болезнен и имаше кръв по катетъра. След неуспешния опит докторката искаше да започваме нов опит още на следващия цикъл по същата схема. Като чух се отказах и се преместих в друга клиника. Също така ние бяхме с мъжки фактор и на мен не ми бяха направени никакви изследвания, освен половите хормони, нито ЦС, нито имунологични, нито хормони на ЩЗ. Като съм питала за тръбите докторката ми казваше, че и без това сме за ИКСИ и тръби не ми трябват. Да ама ако имах хидросалпинкс, какво щеше да стане, да си правя опити до безкрай. Единствено след неуспешния опит ми назначи имунологични изследвания, но за ЦС пак каза, че няма нужда.  Когато се преместих в друга клиника това беше първото нещо, което ме накараха да изследвам, всичко беше наред, но можеше и да не е.  След това пък имах големи разправии докато ми дадат епикриза, трябваше да ходя и настоявам 2 месеца, протокола от стимулацията така и не ми го дадоха, казаха, че не може да ми го дадат, добре, че си записвах всичко. Изобщо имам доста негативни спомени от цялата клиника.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 326
burty , би ли споделила какво решение ти е предложила, за преодоляване на ембриологичния проблем?!

Vanessa, предложи ми да ме свърже с клиника Мемориал в Истамбул. Проф. Кахраман е един от консултантите в "Щерев" и имат нещо като партньорство за "тежки" случаи като мен. Явно там имат по-добри методи за "обработка" на ембрионите...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 367
Пациент съм на д-р Андреева от 2008 г. Имам ПКЯ,а мъжа ми е с тежък мъжки фактор. Зад гърба си имам 2 инсета и 4 ИКСИ и нито за миг не съм помисляла да сменя д-р Андреева с някой друг, тя не се отказа и за сега резултата ме подритва бодро. При нея следя бременността си и ако Господ е с мен при нея и ще родя. Това, което винаги съм получавала е комтенетно медицинско мнение, предоставяне на алтернативи и тя винаги е била до мен , когато съм имала нужда, макар да е било вечер, почивен ден и т.н. Стимулациите, пункциите и трансферите ми винаги са били перфектни. Но, момичета лекарите правят каквото е по силите им, другото зависи от нашите организми и вече съм убедена е че е необходима и доза късмет, просто не при всички става от първия път.
Д-р Андреева, благодаря!

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Малко да издърпам темичката в началото, тай и е мястото  bouquet  bouquet  bouquet
Здравейте момичета, пиша малко късничко но искам да се изкажа  bowuu bowuu
Днес бях за първи преглед при д-р Андреева и останах много доволна, наистина е е много сериозена и голям професионалист/поне на първо четене така ми се стори/ обърна ми достатъчно внимание въпреки процедурите който и предстояха, назначини на мен и съпругът изследвания който до ден днешен не ни бяха правени/и много се учуди жената на небрежното отношение на нейна колежка/ Ще направя при нея последна процедура по инсеминация и ако е рекъл господ ще стане/малко се съмнявам, това определено не е нашата процедура/ и ако не се получи смятам да продължа да ходя при д-р Андреева.
Благодаря на момичетата, които изказаха мнението си за нея. АЗ наистина съм очарована от докторката. Дано това да е моята докторка и да ми помогне Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Успех момичета   bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 108
Д-р Андреева усмихна живота ми!
Чувствала съм се винаги уверена и спокойна  ,  че именно на нея съм поверила мечтата си.
Успях при втори опит ИКСИ при нея от общо четири . При нея проследих бременността си , в нейните ръце изплака и моят син.
Смятам , че доверието е най-важното , което трябва да стои между лекар и пациент.На мен ми допадна именно нейния стил на работа-  винаги мила , но без да спестява реалността  , вдъхва оптимизъм , дори когато отчаянието ми се е опитвало да надделее . Никога не допусна да се съмнявам , че прави най-доброто и правилно за нашия случай , а прекрасният краен резултат го доказа. Heart Eyes
Благодаря й за упоритостта и вярата  , които ми вдъхна!
Късмет , момичета! Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Малко да издърпам темичката в началото, тай и е мястото  bouquet  bouquet  bouquet
Здравейте момичета, пиша малко късничко но искам да се изкажа  bowuu bowuu
Днес бях за първи преглед при д-р Андреева и останах много доволна, наистина е е много сериозена и голям професионалист/поне на първо четене така ми се стори/ обърна ми достатъчно внимание въпреки процедурите който и предстояха, назначини на мен и съпругът изследвания който до ден днешен не ни бяха правени/и много се учуди жената на небрежното отношение на нейна колежка/ Ще направя при нея последна процедура по инсеминация и ако е рекъл господ ще стане/малко се съмнявам, това определено не е нашата процедура/ и ако не се получи смятам да продължа да ходя при д-р Андреева.
Благодаря на момичетата, които изказаха мнението си за нея. АЗ наистина съм очарована от докторката. Дано това да е моята докторка и да ми помогне Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Успех момичета   bouquet  bouquet
Радвам се че си остана доволна! Време беше и ти да намериш своя доктор! Успех!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 860
Малко да издърпам темичката в началото, тай и е мястото  bouquet  bouquet  bouquet
Здравейте момичета, пиша малко късничко но искам да се изкажа  bowuu bowuu
Днес бях за първи преглед при д-р Андреева и останах много доволна, наистина е е много сериозена и голям професионалист/поне на първо четене така ми се стори/ обърна ми достатъчно внимание въпреки процедурите който и предстояха, назначини на мен и съпругът изследвания който до ден днешен не ни бяха правени/и много се учуди жената на небрежното отношение на нейна колежка/ Ще направя при нея последна процедура по инсеминация и ако е рекъл господ ще стане/малко се съмнявам, това определено не е нашата процедура/ и ако не се получи смятам да продължа да ходя при д-р Андреева.
Благодаря на момичетата, които изказаха мнението си за нея. АЗ наистина съм очарована от докторката. Дано това да е моята докторка и да ми помогне Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Успех момичета   bouquet  bouquet
Радвам се че си остана доволна! Време беше и ти да намериш своя доктор! Успех!  bouquet
То още 2 лекарки май останаха в клиниката не опитани, за едната от които има записан час момичето  newsm78

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Lailah ако трябва ще обиколя и всички клиники докато намеря доктора, които да си върши работата както трябва и да съм доволна от него.  В крайна сметка си плащам и искам той да си заслужи парите, не да хвърлям ей така на вятъра. Съжалявам, че твоята любима д-р Коновалова не е моят лекар. Дано на теб да ти помогне, За всичките процедури които направих при нея освем, че беше много отзивчива, любезна, лъчезарна, нищо друго не мога да кажа. Писала съм много по този въпрос, прочети и ще видиш, че е безмислено да остана при нея. Ако се наложи да правя инвитро, едва ли ще и се доверя. Сега за един преглед ми се пуснахи няколко изследвания, които тя за съжаление не си направи труда да ми ги пусне. И вчера вечерта разбрах, че ние можехме да кандидатстваме по фонда с мъжки фактор. Това ни е проблема, д-р Андреева го разбра за 1 преглед, Коновалова не го разбра за 1 година. Но нищо, тъй като вече имам назначена инсеминация ще я направя, и ще продължа напред с д-р Андреева. Съпругът ми ще направи консултация с уролог, ще започне да взема медикаменти за подобряване на активността на сперматозоидите и т.н. Ние сме с 30-32% активни, въпреки, че на процедурите съпругът ми се представи доста добре.
И искам да помоля, да няма такива изказвания. Всяко момиче си знае нещата и преценява къде и при кого да отиде.
Успех ти пожелавам   bouquet  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 860
Lailah ако трябва ще обиколя и всички клиники докато намеря доктора, които да си върши работата както трябва и да съм доволна от него.  В крайна сметка си плащам и искам той да си заслужи парите, не да хвърлям ей така на вятъра. Съжалявам, че твоята любима д-р Коновалова не е моят лекар. Дано на теб да ти помогне, За всичките процедури които направих при нея освем, че беше много отзивчива, любезна, лъчезарна, нищо друго не мога да кажа. Писала съм много по този въпрос, прочети и ще видиш, че е безмислено да остана при нея. Ако се наложи да правя инвитро, едва ли ще и се доверя. Сега за един преглед ми се пуснахи няколко изследвания, които тя за съжаление не си направи труда да ми ги пусне. И вчера вечерта разбрах, че ние можехме да кандидатстваме по фонда с мъжки фактор. Това ни е проблема, д-р Андреева го разбра за 1 преглед, Коновалова не го разбра за 1 година. Но нищо, тъй като вече имам назначена инсеминация ще я направя, и ще продължа напред с д-р Андреева. Съпругът ми ще направи консултация с уролог, ще започне да взема медикаменти за подобряване на активността на сперматозоидите и т.н. Ние сме с 30-32% активни, въпреки, че на процедурите съпругът ми се представи доста добре.
И искам да помоля, да няма такива изказвания. Всяко момиче си знае нещата и преценява къде и при кого да отиде.
Успех ти пожелавам   bouquet  bouquet
ooooh! Tired

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Имали някой представа, д-р Андреева след нова година дали ще бъде на линия. Мога да се обадя по тел., но още е рано да записвам час  bouquet

# 28
  • Мнения: 851
Mиерин, д-р Андреева започва прегледите веднага след празниците. Още преди седмица си записах час за 5ти Януари.

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Малко да кача темата нагоре, добре е ако прочетем някоя добра дума за доктор Андреева   bouquet Предстой ми процедура след около месец при нея и с цялото си сърце вярвам, че ще ми помогне Praynig Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт