Санторини

  • 152 795
  • 826
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Здравейте! Организирам почивка до Санторини през юли месец и съм се спряла на офертата от Елфи турс. Моля, някой който вече е ходил с тях да сподели по-подробно мнение за това дали са коректни. Благодаря предварително Hug

# 121
  • Мнения: 889
Здравейте! Организирам почивка до Санторини през юли месец и съм се спряла на офертата от Елфи турс. Моля, някой който вече е ходил с тях да сподели по-подробно мнение за това дали са коректни. Благодаря предварително Hug

И аз съм се записала с Елфи, но през май. Ще пътуваме с тях за първи път, така, че като се върна ще мога да споделя впечатления.  Simple Smile

# 122
  • Мнения: 0
Ще чакам с нетърпение да прочета отзивите  Simple Smile В кой хотел сте? Ние би трябвало да сме в Макариос на Ал инклузив

# 123
  • Мнения: 26
Здравейте! Организирам почивка до Санторини през юли месец и съм се спряла на офертата от Елфи турс. Моля, някой който вече е ходил с тях да сподели по-подробно мнение за това дали са коректни. Благодаря предварително Hug

Здравейте! Ние ще ходим през май, но гледахме варианти с Панда травел. Как ви звучи, някой ползвал ли ги е? Ако може да дадете връзка към предложенията на Елфи. Благодаря!

# 124
  • Мнения: 0
 Като вземем предвид офертата от Елфи турс, не мисля, че Вашата е много изгодна

http://www.elfytours.com/PROMO/view.html?oid=2094

Дано да Ви е полезна връзката!

# 125
  • Мнения: 889
Ще бъдем в хотел Levante Beach (Камари) със закуски и вечери.   



# 126
  • Мнения: 454
Като вземем предвид офертата от Елфи турс, не мисля, че Вашата е много изгодна

http://www.elfytours.com/PROMO/view.html?oid=2094

Дано да Ви е полезна връзката!

Благодаря Ви, че споделихте! За мен е изключително полезна!  Hug

# 127
  • Мнения: 0
Току що ми потвърдиха официално резервацията от Елфи турс! Тръгвамеееее  Hug Нямам търпение вече! По отзивите, които четох за този хотел, изглежда е доста добър за цената, която предлага. Предстои да разберем скоро  Wink



# 128
  • Мнения: 26
Като вземем предвид офертата от Елфи турс, не мисля, че Вашата е много изгодна

http://www.elfytours.com/PROMO/view.html?oid=2094

Дано да Ви е полезна връзката!


Благодаря за връзката mimi1983, но ние предпочитаме самолетна екскурзия. За голямо съжаление се оказа, че Панда травел нямат свободни места. Късно се сетихме да се организираме, но с малко бебе не е толкова лесно планирането.
Все пак ще пиша и на Елфи, така че много благодаря на всички за отзивите Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1 288
И аз с нетърпение очаквам 18 юни, когато е моята екскурзия. Ето от къде взех офертата, преценете дали си заслужава, още е отворена и има места.
http://www.deals.bg/6-dni-Gartsiya-o.Santorini-Atina-5-noshtuvki … lv-na-chovek_6811
Прочетох съветите ви и се надявам  да преживея същите незабравими мигове!!

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 07:37 от valya_bl

# 130
  • Мнения: 86
Здравейте!
Искам да попитам случайно някой да е пътувал с Караджа турс до санторини.Гледам,че са пуснали оферта от София Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, търся инфо за самостоятелно организиране на  самолетна екскурция - през септември- хотели, самолетна агенция от Атина до там, рент-а -кар... Благодарности!

# 132
  • Мнения: 889
Здравейте, дами. Вчера се върнахме от екскурзия до Санторини с Елфи Турс. Останахме повече от доволни. Екскурзовода ни се казваше Ивайло, с опит над 20 години. Човекът си знае работата, познава отлично острова и ни показа дори неща, които не са включени в програмата. Бяхме в хотел Levante Beach (Камари) на самият бряг на морето. Хотела е много добър - прилични чисти стаи със собствен санитарен възел, басейн, ресторант, отлично обслужване. Хотела е точно както сме гледали по снимки - бял със сини кепенци  и врати и мноооого цветя. Разгледахме Ия, Тира, Мегалохори, Пиргос, Камари. Можеше да отидем и до Имировигли и Фиростефани в свободното време, но се отказахме. Мога чистосърдечно да кажа, че се влюбих в Ия - прекрасно място! Гледахме прословутия залез, които заслужава напълно репутацията си. Като цяло на острова почти всички постройки са бели със сини орнаменти, но въпреки това всяко селце си има лично очарование. Очаквах, че ще има много хора, но не беше така, дори учудващо имаше сравнително малко туристи, явно защото бяхме извън сезона. Плажовете бяха празни. Морето им е доста студено, затова само се топнахме и после времето изкарахме на басейна. За плаж не става-техният пясък са камъчета, които дерат неприятно. Бяхме на база закуска и вечеря, всичко беше вкусно и даже в повечко ми дойде на мен като количество. И най ама настина най-незабравимото нещо, което ни се случи беше, че успяхме да присъстваме на т.нар. Огньове в Пиргос. Това е местна традиция, която се прави само веднъж в годината на Разпети Петък. Запалват се малки огньове (в съдове) по стените на цялото село, които горят с часове. Огньовете са хиляди и единствено те осветяват селцето. Тогава се изнася Плащеницата и се разнася, така, че да могат да я докоснат вярващите. Започват да пеят песни, да палят свещи и всичко това, докато горят огньовете. Гледката е нещо, което не може да се опише с думи! Чувстваш се благословен, че си точно на това място точно в този момент! Великден пък празнуваха с много гърмежи и фойерверки. На Гергьовден от хотела ни бяха направили изненада, сервираха агнешко и получихме по чаша червено вино подарък.  Накупихме си тамошни подправки и някое друго сувенирче на прилични цени. Още много мога да разказвам, но да не се увличам Satisfied С няколко думи - мястото е уникално, заслужава си убийственият път, който пропътувахме    Simple Smile

# 133
  • Мнения: 0
Здравейте! Организирам почивка до Санторини през юли месец и съм се спряла на офертата от Елфи турс. Моля, някой който вече е ходил с тях да сподели по-подробно мнение за това дали са коректни. Благодаря предварително Hug

Здравейте,
през май 2009 г. пътувах до Санторини с Елфи Турс. . Няма причина да съм недоволна от туристическата фирма. Всичко си беше ОК. През юли т.г. - отново съм там с тях. Пътуването с ферибота, което е 8 часа също беше много приятно. Ние си доплатихме на място билета за бизнес класа-та, където изкарахме доста комфортно. Разликата е, че през май месец морската вода е студена и не ставаше за къпане. Линка по-долу е към един мой отзив. Има и няколко снимчици. Сигурна съм, че почивката през юли ще бъде чудесна.
http://trip.dir.bg/opinion.php?id=1470

# 134
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета,
Замислям едно пътуване-изненада до Санторини. Разгледах офертите на повечето фирми - хотелите, които се предлагат, нещо не ми допадат, та май отиваме към варианти на частно пътуване:
1. с кола до Солун и от там със самолет до Санторини или
2. с кола до Атина и с ферибот до Санторини или
3. .....
Моля, тези, които са си организирали частно пътуване до острова да споделят подробности относно придвижването - къде си оставят колите, как се осъществява трансфера летище-хотел или пристанище-хотел, фирми за коли под наем на Санторини, за да пообилим острова и др. такива особености по придвижването до това прекрасно място.
Благодаря предварително за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт