Обучение срещу ваучери по схема "Аз мога" и "Аз мога повече' - 6

  • 67 774
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 158
Момичета искам да попитам има ли някой, който от предишната кампания да карал курс ПК Организация на туризма и свободното време или екскурзовод?Ако има такива курсисти, моля нека дадaт малко инфo за това къде се обучават или къде са се обучавали?
Благодаря

Относно кодовете:вчера от БТ-Сердика ми казаха, че сега при подаване на заявлението пишеш само специалността, която си си избрал, без код и име на ДУ, а после, ако те одобрят след като ти дадат уведомлението пишеш име на ДУ и код. Rolling EyesДано е така....защото по телефона жената ми каза всеки път различно нещо...като накрая остана този вариант.Днес мисля да ходя до БТ-Сердика и като се върна ще дам инфо Peace

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 10:15 от Yory

# 16
  • София
  • Мнения: 403
Искам да попитам след като съм изкарала курс по английски език по програмата Аз мога, сега мога ли да кандидатствам пак за езиков курс по програмата Аз мога повече.  newsm78

# 17
  • Мнения: 499
Здравейте и от мен.Подадох преди малко в Младост,номер 1457.  Peace
Сравнително бързо вървят нещата като отбелязвам,че имаше две момичета,на които им отне 20 мин да си поправят вече попълнените документи  #Crazy #Crazy

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 10:10 от radi86

# 18
  • Мнения: 0
Запис с един малко сложен казус - изтекла ми е личната карта, подадох документи, но новата ще стане след месец. Не искам да чакам до тогава. Мога ли да се запиша с настоящата карта, която е изтекла в края на юли?
Здравей. Миналата година април месец подадох документи по същия начин с изтекла лична карта. Никой не забеляза това и един месец по-късно жени, които разглеждаха документите ми се обадиха да дойда, ако съм я сменила да подам ново заявление. Подадох и мислих, че всичко не наред. Дойде септември, когато имаше нов транш, но аз чаках да ме удобрят по стария. Мисля, че ноември ми пратиха писмо, че ми отказват ваучера, защото ми е изтекла личната карта, а ако знаех по-рано можех да подам още миналия септември документи наново. И ето ме сега пак, подадох документи и този път всичко ми е изрядно.

Не че не можеш да опиташ, но пък вероятността да те отхвърлят е голяма. За това смени си картата по най-бързия начин, обикновено стават за около 20 дни, въпреки, че казват 1 месец Wink

# 19
  • Мнения: 10
Запис с един малко сложен казус - изтекла ми е личната карта, подадох документи, но новата ще стане след месец. Не искам да чакам до тогава. Мога ли да се запиша с настоящата карта, която е изтекла в края на юли?
Не мисля, че ще има проблем. Аз като кандидатствах за курса по английски бях с една лична карта и понеже минаха 6 месеца докато ме одобриха, аз си бях сменила личната карта. Като отидох да си вземам ваучера им казах, че съм я сменила и те само ми снимаха новата и това беше всичко. Това беше в бюрото в Младост.

# 20
  • Мнения: 254
Да, няма нужда да се пишат кодове и имена на доставчик както беше предния път, само специалност. Защото не се знае този доставчик дали ще остане на линия докато ви излезе ваучера Rolling Eyes

# 21
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
zapis

# 22
  • Мнения: X
По  “Аз мога ПОВЕЧЕ” можете да получите общо 2 .1 ваучер за Професионална квалификация, и 1 - за ключова компетентност.

# 23
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Вчера мъжът ми ходил в БТ Младост и го върнали щото трябвало по местоживеене или по месторабота да подаде. Освен това са му искали оригинал на диплома. Как да стане като оригинала му е в университета  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря на авторката на темата за страхотния първи пост!
  bouquet
Изтеглих и си разпечатах заявлeнията.
В понеделник ще подам документите в Триадица и ще кажа какъв пореден номер са ми дали:)

# 25
  • Мнения: 0
Запис с един малко сложен казус - изтекла ми е личната карта, подадох документи, но новата ще стане след месец. Не искам да чакам до тогава. Мога ли да се запиша с настоящата карта, която е изтекла в края на юли?
Не мисля, че ще има проблем. Аз като кандидатствах за курса по английски бях с една лична карта и понеже минаха 6 месеца докато ме одобриха, аз си бях сменила личната карта. Като отидох да си вземам ваучера им казах, че съм я сменила и те само ми снимаха новата и това беше всичко. Това беше в бюрото в Младост.

Да, но в момента на подаването ти не е била изтекла. Когато подадеш с документи, които не са валидни(защото вече са изтекли) тогава е проблем. По принцип си е проблем изобщо да вървиш с нередовни документи, незаконно си е и има глоби. Ако не забележат, че е изтекла ще ги приемат, но после при разглеждането на документите е възможно да откажат ваучера, както стана и с мен. А пак казвам, че подавах второ заявление с данните на новата ми карта.

# 26
  • Мнения: 1 108
здравейте,
имам следният въпрос !Юли месец си получих ваучера и започнах обучение !Месец след като го започнах наложи се да напусна работа!Сега трябва да отида на борсата!
Въпроса ми е следният - Мога ли да продължа да се обучавам  - ваучера ми е за 9 месеца?
Какво се прави в такива случаи?

Ще съм ви много благодарна ако някой ми отговори !


# 27
  • видин
  • Мнения: 358
Сладък бонбон, прочети в предишните теми имаше такъввъпрос. Можеш, защото е важно към момента на подаването на документите да си на трудов договор. Но мисля, че в някакъв срок трябва да се уведоми БТ за промяната в обстоятелствата.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Започвам езиковото обучение в края на месеца, дано всичко да е наред.

# 29
  • далеч от брега на морето, но с шума на вълните в сърцето
  • Мнения: 39
Записвам се да следя темата. От два дни се каня да отида да пусна заявление, но все не достига време. Някой да знае какво е положението в Люлин?

Общи условия

Активация на акаунт