Обучение срещу ваучери по схема "Аз мога" и "Аз мога повече' - 6

  • 67 917
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 660
здравейте,в Пловдив изнасят ли списъци с одобрените?аз посочих телефонен номер за уведомяване,дали беше правилно,по точно сигурно за известяване?

# 661
  • Мнения: 349
клюкарка, благодаря ти. знаех си, че има нещо нередно. При първа възможност ще отида да проверя за какво става дума. Утре дали работи бюрото по труда?

# 662
  • Мнения: 0
В БТ Младост до кои номера са стигнали? Моля, които са одобрени - споделете кои номера сте, за да знам има ли смисъл да се разкарвам до там... А нямам търпение вече  Mr. Green

# 663
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
НА някой подал в БТ Младост взел ли си е вече ваучера или поне дали са Ви се обадили, защото на мен ми казаха след 3.10.11 ще информират

# 664
  • Мнения: 371
клюкарка, благодаря ти. знаех си, че има нещо нередно. При първа възможност ще отида да проверя за какво става дума. Утре дали работи бюрото по труда?

Не, само от понеделник до петък работят Peace

# 665
  • Мнения: 302
Здравейте,

не съм се включвала мноооооого дълго време, ама ето ме пак.
Само набързо ще дам отчет - карам си вече второто ниво по италиански, много съм доволна и много мотивирана да го науча добре този език.
Подадох заявление за ПК на 16.08. в БТ Възраждане, за което знаем, че хем ги мързи да работят, хем много грешат. Та малко след като ми прие заявлението, милият господин ми се обади по телефона да ми каже, че трябвало да се върна пак и да ми дадат направо ваучер, а не да чакам....  newsm78 Е, не беше разбрал, та му обясних, че аз вече карам курс, че сега подавам ново заявление за друг вид курс и тн... Входящият ми номер е доста напред, под 150, затова имам надежда, че този път няма да ми се налага пак да пиша писма и жалби до АЗ и Министерството. Е, да, помогнаха предния път, ама накрая се оказа, че аз съм тази, която тормозела и притискала служителката да ми издаде ваучер, и тя милата толкова се притеснила, че объркала датите на уведомителното писмо с цели два месеца напред...  Joy

Пожелавам успех и много търпение на всички.

ПП: Шефката в моята езикова школа каза преди две седмици, че в БТ СЕРДИКА вече били изнесли списък с 1000 одобрени от новата вълна. Някой да знае нещо по въпроса?

# 666
  • Мнения: 0
Някой от Пловдив да знае дали тукашното Бюро е започнало да одобрява кандидатите? newsm78

До колкото разбрах от бюрата Марица и Родопи вече дават уведомления, но от Чернишевски май още не. Вчера ходих няма никакви списъци. Една приятелка подаде днес и са и казали отговор да чака след 3-4 месеца!!! #Cussing out
Аз пък подадох август и ми казаха че няма да чакам много до 2-3 м.  Praynig  А твоята приятелка каза ли ти кой номер е


Да 3284 номер е, подала е вчера около 15,30ч

# 667
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В БТ Люлин дали вече има одобрени? И ако да, до кой номер са стигнали?  newsm78

# 668
  • Мнения: 271
В БТ Младост до кои номера са стигнали? Моля, които са одобрени - споделете кои номера сте, за да знам има ли смисъл да се разкарвам до там... А нямам търпение вече  Mr. Green
Списъците с одобрените са до 800 и някой номер( не погледнах точно).
НА някой подал в БТ Младост взел ли си е вече ваучера или поне дали са Ви се обадили, защото на мен ми казаха след 3.10.11 ще информират
взех уведомлението и тепърва като намеря доставчик ще взема и ваучера, не са ме информирали - отидох сама и като се видях в списъка, питах дали може да си взема и уведомлението, и те ми го дадоха - работа за 5мин.

# 669
  • Мнения: 302
В БТ Младост до кои номера са стигнали? Моля, които са одобрени - споделете кои номера сте, за да знам има ли смисъл да се разкарвам до там... А нямам търпение вече  Mr. Green
Списъците с одобрените са до 800 и някой номер( не погледнах точно).
НА някой подал в БТ Младост взел ли си е вече ваучера или поне дали са Ви се обадили, защото на мен ми казаха след 3.10.11 ще информират
взех уведомлението и тепърва като намеря доставчик ще взема и ваучера, не са ме информирали - отидох сама и като се видях в списъка, питах дали може да си взема и уведомлението, и те ми го дадоха - работа за 5мин.



Извинявам се много за въпроса, но искам да уточня - за одобрение в последната вълна ли говорите? На подалите от 15. 08? Защото и аз разбрах, че има вече одобрени, но при положение, че приемат документи до края на септември и че срокът на одобрение този път щял да бъде една година, малко странно ми се стори...

# 670
  • Мнения: 271
да, подадох на 15.8.2011, а на уведомлението пише, че курсът трябва да е завършил до 30.6.2012 и значи трябва бързо да се действа.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
И аз разбрах ,че края на програмата е юни 2012 и големите курсове с по много часове ще са с много натоварена програма за да смогнат.

# 672
  • Мнения: 3
Имаше надежди за удължаване на срока за завършване, но май няма да стане. Дано се намерят читави доставчици, готови да поемат сгъстената програма на курсовете.  Tired

# 673
  • Мнения: 302
да, подадох на 15.8.2011, а на уведомлението пише, че курсът трябва да е завършил до 30.6.2012 и значи трябва бързо да се действа.


Благодаря ви! В понеделник отивам в любимото БТ Възраждане, да видим дали са ме одобрили...

# 674
  • Мнения: 302
Имаше надежди за удължаване на срока за завършване, но май няма да стане. Дано се намерят доставчици, готови да поемат тежката програма на курсовете.  Tired

 #Crazy #Crazy Ама така шансовете за кандидатите намаляват!!!!!!!!  - ето моят пример: В момента карам КК, второ ниво, трябва да свърша третото през март. Подадох за ПК, защото очаквах най-рано напролет да има раздвижване, както беше досега. Тъй като не е разрешено да се карат и КК, и ПК едновременно, означава, че имам само три месеца за ПК, ако изобщо ме одобрят... хм.......

Общи условия

Активация на акаунт