Как жените се самозалъгват за мъжете.

  • 19 681
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Познавам жени,които си мислят,че като родят дете и той ще се промени,но обикновено остават заблудени.Други пък се мъчат по какъв ли не начин да променят мъжът до себе си.И това продължава да ми е безкрайно странно-като ще искаш да направиш от мъжа до теб друг човек,защо си с него?Даже и да говорим за отстраняването на някой кусур пречещ на съжителството-тъй или иначе той сам трябва да поиска да се промени.В моя партньор забелязвам положителна промяна в някои области,но не съм търсела този ефект.Не знам на какво се дължи.Една приятелка казва,че ако искаш да промениш някого,трябва да промениш себе си и той ще се промени.Може би има истина в това.Много интересна тема Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 927
Добре де...но нали затова се събираме да живеем заедно...за да си дадем увереност един на друг...самочувствие се гради..един от начините е именно в увереността на половинката....но пък и бързо се смачква всичко...особено ако се опитват да те променят!!! Wink
Както се казва..една жена може да те направи истински мъж...но пък може и да те съсипе напълно....естествено и обратното важи с пълна сила!!!  Peace

Заради жена, представа си нямаш на какво са способни мъжете...дори стават за смях!!! Laughing
     Не всички тръгват към сериозна връзка/брак, с такава нагласа, Соте. И мъже, и жени. Особено ако връзката е създадена в ранна младост. И се стига до много разбити илюзии за партньора, който вярва в написаното от теб. Нима не си срещал бракове, при които мъжът продължава да е мамино синче, и очаква жена му да е някакъв придатък за продължение на  рода, а правилата се определят изцяло от мама? Или меркантилни жени, които очакват от партньора само дивиденти, без да щадят самочувствието му? И мъжете, и жените когато са много млади и силно влюбени правят грешки в преценките си. И доста често се оказват неспособни да променят другия, понеже той сам не желае да се промени.
     Но като че ли голяма част от жените жените сме по-склонни да търсим вината не в себе си и в мъжа до нас. Дали ще е в свекървата, любовницата, колегите или някой друг, все си намираме повод да си затворим очите, когато нещата не вървят. Мъжете са по-трезви в това отношение.

# 32
  • Мнения: 2 161


Заради жена, представа си нямаш на какво са способни мъжете...дори стават за смях!!! Laughing
О, имам, и още как! Но въпросът е, не да се промениш и да заприличаш на маймуна. Въпросът е, ще се промениш ли по свое желание, за да направиш една жена щастлива.

# 33
  • Мнения: 11
Всички мъже една майка ги е раждала.
А ако случайно се залъгваме за мъжете си, много добре познаваме синовете си.

За да върна паса - всички жени кур ги е правил, ама не кур ги  е възпитавал.

За тва ние с времето и опита се отърсваме от заблудите си.Окончателно Stop Naughty

# 34
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Самозалъгваме се, че мъжете ни много ни обичат, докато те всъщност са безкрайно доволни, че могат да получават секс при поискване и то почти винаги предхождан и от вкусна вечеря...
Самозалъгваме се, че семейството е най-ценното за тях, докато те в действителност разумно се опитват да избягат от един от най-големите си страхове - самотната старост...
Самозалъгваме се, че докато са в командировка наистина много работят, лягат си скапани и затова не са чула телефонното ни обаждане...

Добре, че сме наивни и самозалъгващи се, иначе щяхме да си стоим стари моми... Природата / Създателят си знае работата и за да съхрани човешкия род е дал на жените по-малко разум... Амин.
С малки корекции, това е моето мнение. Соте?

# 35
  • Мнения: 22 036
Аз никога не съм се самозалъгвала за мъжът до мен. Самозалъгвала съм се се за чувствата си към него. Не визирам един мъж, говоря по принцип.
Не съм се стремяла да променям никой, но аз се промених, а и партньорът ми също.
Заедно сме от 15 години и се променяме непрекъснато - не винаги към добро.

# 36
  • Мнения: 155
Има жени, които се самозалъгват за мъжете точно толкова, колкото и мъже, които се самозалъгват по жени. Имам приятелки, които са се излъгали съм успокоявала и приятели също. Няма разлика. Всеки може да се самозалъгва относно противоположния пол.
Дали се променяме - да променяме се, когато ние решим най-вече и заживявайски с някой и се променяме неусетно. Най-хубаво е когато приемем партньора такъв, какъвто е, ако не можем - не е за нас.
Най-тъпото беше, поне при мен, че знаех, че се самозалъгвам спрямо някой и въпреки това не се отказвах  Mr. Green

Както всички жени не са еднакви, така е и при мъжете. Има жени и мъже, които са ясни като бял де, всичко е до човека  Wink

# 37
  • Мнения: 1 127
Самозалъгването е за тия дето  `летят` smile3535. Кога дойде време да `кацнат` Mr. Green, съвсем ясно си изглеждат нещата. Peace

# 38
  • Мнения: 227
Не съм се самозалъгвала за мъжа си.Виждах,че не е това,което ми се иска в някои отношения. Но не съм и опитвала да го променя. Сега си мисля, дали пък не беше грешка. С годините аз пораснах и се промених,той си остана същият. А това страшно много ме разочарова.Защото разбрах,че нищо повече не мога да очаквам от него във всякакъв смисъл. Сивият и скучен брак ще си продължи.Засега с децата бива,а после?
И по дяволите,наистина не мога да повярвам,че го допуснах това.

# 39
  • Мнения: 2 927
     Май си се самозалъгвала, че е способен с годините да се промени сам, ol. Или че животът така или иначе ще го промени. Щом си много разочарована, значи все пак си имала някакви очаквания, чертите които не одобряваш да се трансформират, да изчезнат, макар и без пряка твоя намеса.

# 40
  • Мнения: 2 510
Човек не познава добре и себе си, камо ли някой друг.
Обикновенно за мъжете важи, че се заблуждаваме, защото искаме.
Това, което не ни харесва, че можем да го променим.
Хубаво е когато тази илюзия се разбие в началото и остане това което само харесваме и на което държим.
Хубаво е да можеш да живееш с някой след като го опознаеш, а не в фалшивия образ, който си си изградил / много често ти го и изграждат/.

# 41
  • Мнения: 972
Може да се самозалъгвам за много неща,ама това за безплатния секс-не съм съгласна!
Че то ако си плаща на някоя жрица на любовта,може и по-евтино да му излиза от ежедневната издръжка на прахосница като мене +тройка вечно искащи чаавета! Laughing А и секс получава когато аз реша,не когато той иска.Това е факт! Mr. Green

# 42
  • Мнения: 9
Не се самозалъгвам.
Не го познавам докрай, а и не искам да го познавам докрай.
Не желая и да го променям.
Ако го променя изцяло и го направя такъв, какъв искам, ще ми стане безинтересен.

# 43
  • Мнения: 227
     Или че животът така или иначе ще го промени.
Тук си права. А нима животът не ни променя всички.Битието ни,желанието ни да се развиваме малко или много. Годините би трябвало също да оказват влияние.Нали растем все пак. Не мисля,че с годините ,когато нямаш никакво развитие на никъде е нормално. Не можеш да продължаваш да искаш да живееш така както е било примерно ,когато си на 20 години.Вече си създал семейство и малко или много си отговорен за него.Не може да тъпчеш на едно място. И не,не говоря за не наживял се човек. Той е асоциален тип-самодостатъчен си е. Не е много общителен.И неведнъж съм се питала-за какво му е това семейство в такъв случай.
Говоря за някакво развитие откъм професионално отношение,откъм общителност даже.Дори и само към мен.А сега ,когато иска и прави някакъв стъпки откъм разговори с мен-на мен вече не ми се иска.Все ми е тая.

# 44
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какво да се самозалъгвам? Такъв съм си го взела, такъв ще си го водя. А най-грубата грешка е да се опитваш зорлем да промениш някого. Не знам дали мъж ми само се наслаждава на секса и готвеното, докато аз си мисля, че ме обича, ама знам, че и в 2 посреднощ да го бутна да иде за цигари, щото нямам, ще иде. Макар че мрази цигарите като смъртта и постоянно недоволства, че пуша. Каквото и да значи това, на каквото и да се дължи.
А аз бих си задала въпроса как мъжете се самозалъгват за жените.

Общи условия

Активация на акаунт