Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 486
  • 462
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 713
Цитат
Иван Христов: С Ирина се познаваме от около 11 години.


Това е цитат от линка...  Naughty Тази работа не е от скоро според мен.

# 61
  • Мнения: 198
Политически коректно интервю.
Не е невъзможно иначе, знам за много хора, които в годините се разминават много пъти и след доста време нещо припламва.

# 62
  • Мнения: 6 713
Цитат
Когато се жених за Вихра, не съм подозирал, че скоро след това ще се влюбя толкова силно в Ирина

 ooooh! ooooh!

И на мен ми е гадно за Вихра, егати цирка й е спретнал този, да я поставя в такова тъпо положение.

# 63
  • Мнения: 2 052
Цитат
Когато се жених за Вихра, не съм подозирал, че скоро след това ще се влюбя толкова силно в Ирина

И същевременно:

Цитат
Казах й, че през годините, в които сме се виждали мимолетно, винаги съм имал едно наум, че някога може би ще бъдем заедно.

В цялото интервю има куп противоречия.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
А, Вихра какво ли не е видяла от Иван. Никой не я е карал да се жени и да се показва пред света. Никой не я знаеше, преди да се цопнат с женичката на Андрей в ефир. Сватби, предаване, интервюта, запозна ни със себе си, заяви на ВИСОК глас коя е...и ето го резултата. Да си беше стояла жената в сянка, много по-добре щеше да й е, ама нали кумир й е Миглена Ангелова...не се сдържа. Mr. Green

Залагам, че връзката на Иван с Ирина няма да изкара повече от две години. Даже съм много разточителна с времето, за да не звуча твърде песимистично за по детски вярващите в голямата любов, осенила две сродни души на един обикновен обяд... Mr. Green

# 65
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Цитат
Когато се жених за Вихра, не съм подозирал, че скоро след това ще се влюбя толкова силно в Ирина

 ooooh! ooooh!

И на мен ми е гадно за Вихра, егати цирка й е спретнал този, да я поставя в такова тъпо положение.
Иван и Андрей са големи глупаци!Аз мисля,че няма нищо нагласено.Повечето мъже са такива,заради някаква любов,която после се оказва,че не е толкова голяма,изоставят семействата си.Вижте глупака Валери Божинов...Толкова години не се женеше за Алисия,а сега Николета като е бременна и на есен сватба.Мъжете са със слаби ангели и трудно устояват.Вихра не го заслужава този мъж,така че прав му път да си троши главата.Мисля,че няма да продължи дълго тяхната история,може би 2/3 години....

# 66
  • Мнения: 198
А, Вихра какво ли не е видяла от Иван. Никой не я е карал да се жени и да се показва пред света. Никой не я знаеше, преди да се цопнат с женичката на Андрей в ефир. Сватби, предаване, интервюта, запозна ни със себе си, заяви на ВИСОК глас коя е...и ето го резултата. Да си беше стояла жената в сянка, много по-добре щеше да й е, ама нали кумир й е Миглена Ангелова...не се сдържа. Mr. Green

Залагам, че връзката на Иван с Ирина няма да изкара повече от две години. Даже съм много разточителна с времето, за да не звуча твърде песимистично за по детски вярващите в голямата любов, осенила две сродни души на един обикновен обяд... Mr. Green

 Peace

# 67
  • Мнения: 6 713
Залагам, че връзката на Иван с Ирина няма да изкара повече от две години. Даже съм много разточителна с времето, за да не звуча твърде песимистично за по детски вярващите в голямата любов, осенила две сродни души на един обикновен обяд... Mr. Green

Много си лоша значи. Mr. Green

Майтапа настрана, но и аз не ги виждам особено дълго заедно.

# 68
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
много интересна история  Laughing направо уникално. все пак много хубаво че има тема, че иначе нямаше да има как да науча...  Joy
да са живи и здрави всички в тази история.
мисля,ч е няма причина да живееш с някой, когото не обичаш. така че да пожелаем късмет на всички участници в тази история.
повдига ми се от медийния образ на участниците в нея, не ги познавам лично.

# 69
  • Мнения: 5 462
мда, четох във в. "24 часа". Пише, че ще обявят връзката си в събота официално. Ще гледаме. Не съдя никой човек не знае в каква ситуация ще изпадне в определен от живота момент. но Иван хич не ме кефиииииииии. Мразя мъже - пиянки!
Бреххх колко официално. Mr. Green
И къде ще го обявят ? #Crazy
Вихра ще се отърве от пиянката.Да му мисли "най добрата Майка " .. Joy Joy Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че Вихра използва максимално потенциалните възможности, които можеше да й даде бракът с Иван. Тя се вдигна на гребена на вълната, във времето, когато Иван беше в апогея си.
След което стана мъченица и светица Laughing
За Сарацинова остава да обере останките на западащата кариера на Иван. След което да се примири, че младежът скоро ще премине във възраст, в която всичко, над 30 години не става и...да си търси трети мъж.
На мен ми е много жал за таз майчица. Ама наистина.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 623
А не казаха ли Вихра и Иван, че са
подписали предбрачен договор?
Интересно ми е, какво ли пише в него
и има ли точка - Изневяра на един от партньорите ...
или не знам правно издържано как е описано ?

# 72
  • Мнения: 2 792
 Прочетох интервюто и мисля, че чудесно се справят със ситуацията, големи хора са, дават си сметка за всички възможни реакции и се опитват да контролират нещата. Зрели хора са и ще се оправят, каквото и да се случи в тяхната връзка.  Мисля, че цялата истерия се натоварва с излишни лични емоции.

# 73
  • софия
  • Мнения: 25 675

Любов ли бе да го опишеш  ooooh!
Разгеле ... свърши се  Tired

да, ама НЕ:
Цитат
В следващия брой четете как двамата приемат общественото мнение, каква ще е професионалната кариера на Ирина, Вихра съди ли Иван и какво казва Андрей за новата връзка на приятеля си.
Flutter

# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
Ох, и аз съм против крайните семейни саможертви, но тая зряла любов със сигурност ще остане дълбока травма за децата, особено голямото, поради медийния фокус и специфичните участници...

Последна редакция: сб, 20 авг 2011, 08:06 от ivonska

Общи условия

Активация на акаунт