Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 558
  • 462
  •   1
Отговори
# 75
  • на село
  • Мнения: 1 028

Любов ли бе да го опишеш  ooooh!
Разгеле ... свърши се  Tired

да, ама НЕ:
Цитат
В следващия брой четете как двамата приемат общественото мнение, каква ще е професионалната кариера на Ирина, Вихра съди ли Иван и какво казва Андрей за новата връзка на приятеля си.
Flutter

Ами естествено! Трябва да се изсмуче всичко от ситуацията  Mr. Green То за професионални успехи няма как да се пише, та остават скандалите. Най ми е жал за децата. След подобни циркове, няма как да не им се отрази....  Rolling Eyes

# 76
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Винаги ми става мъчно за "изоставения". Дори и да не са вървели нещата и да и е направил услуга на Вихра, пак оставя един горчив привкус, че се е виждал зад гърба и с друга. Мисля, че когато нещата не вървят, трябва да се вземат мерки с време, а не да се навлиза в нова връзка. А относно децата -  не мисля, че едно дете може да погледне философски на ситуацията. Винаги с болка ще си спомня за това.
Искрено се надявам да не се случва на нашето семейство! Не знам как бих постъпила, но си мисля, че ако нещата не вървят между нас ще се постараем да ги изгладим, да променим нещо в отношенията си, да си разнообразим, но без намесата на 3-ти човек. Ако, пък внезапно ми се засили интересът към друг мъж ще гледам да го подтисна, за да не се стига до коментираната ситуация.

# 77
  • Мнения: 54
Въпроса е по скоро принципен - смятате ли че трабва да има малко морал в любовта или като те връхлети и да и се отдадеш без задръжки?


Но разбира се, че любовта стои над морала.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Мен ми намирисва на пиар.
Миналата година сватба, тази - изневяра...  Rolling Eyes
Всъщност може би истината е съвсем друга  Thinking

# 79
  • Мнения: 6 713
Мен ми намирисва на пиар.
Миналата година сватба, тази - изневяра...  Rolling Eyes
Всъщност може би истината е съвсем друга  Thinking

Май сватбата е да се разсеят съмнения...

# 80
  • Мнения: 3 745
Аз пък имам съмнения че  Иван и Андрей са двойка. Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз пък имам съмнения, че Иван и Андрей са двойка. Laughing

 Mr. Green Peace

# 82
  • Мнения: 198
Аз пък не разбирам в крайна сметка каква е тази драма - децата та децата. Първо, за мен Вихра и Иван не са истинско семейство ама изобщо. Това е илюзията на Вихра. Тя просто си е затваряла очите, а Иван не е предприемал сериозна стъпка като тази. Сватбата също е натиск от Вихра, за Иван нищо не се е променяло. Ако са верни думите на Иван, че Вихра вече е знаела, защо мислите е мълчала? Защото е смятала, че и това ще е до време и ще отмине. Коя от вас би стояла да чака и да си мълчи? Още повече, когато работиш с тези хора, дори с любовницата? 
Децата са твърде нещастни и в двата варианта. Аз съм дете на разведени родители и знам как това се отразява на едно дете, но ако родителите ми бяха останали заедно то трябваше да бъде при други обстоятелства. Ако те се обичаха и искаха да бъдат един с друг аз щях да съм много щастливо дете. Ако бяха продължили да са заедно с отношенията, които имаха аз щях да съм изключително нещастно дете. На възрастта на която бях аз не се чувствах зле, ефектите от раздялата им дойдоха по-късно. Сега познавам поне 10 семейства, които не виждам как можеше да останат заедно и те също се разделиха. И децата естествено си страдат, но са и по-спокойни, все пак не живеят в среда на скандали, изневери, плач и караници. Тази атмосфера е по-лоша.

# 83
  • Мнения: 5 370
Аз пък ще събирам залози след колко време ще четем подобна статия и за Сарачинова - Иван! Laughing

# 84
  • Варна
  • Мнения: 18 049
Аз пък ще събирам залози след колко време ще четем подобна статия и за Сарачинова - Иван! Laughing

Напълно е възможно, живота е пълен с превратности. Само не разбирам кое е смешното..

# 85
  • Мнения: 5 462
Аз пък ще събирам залози след колко време ще четем подобна статия и за Сарачинова - Иван! Laughing
Година ще е много .Съръчинова ще лее крокодилски сълзи , защото и тя най вероятно ще бъде заменена от нейна колежка.
А като я гледах в предаването и колко хрисима изглеждаше по скоро си даваше вид на такава , направо да и се ненадяваш как бързо и се измени имиджа .

# 86
  • Мнения: X
Вихра е отворена, интелигентна, самоуверена..........
Не бих казала това за жена ,паднала си по тип като Иван....  Mr. Green

И, коя жена ,за Бога ,би си паднала изобщо по мижитурки като тия двамцата? 
 

# 87
  • Мнения: 179
Едно не мога да разбера - как може мненията тук да са коренно различни от мненията по подобни теми във подфорума "семейни отношения"? Странно...
За мен постъпката на Иван и Ирина е грозна. Осъзнавам, че на всеки може да се случи да се влюби неочаквано, но тяхната история, освен изградена върху лъжа, носи голямо унижение за третия участник. След като Иван е бил толкова нещастен в брака си, колкото се опитват да го изкарат някои, защо не го е прекратил и след това да заформя връзки?
Нека не забравяме, че Вихра е била с него преди да стане богат и известен, но за мъжете очевидно това е без значение. Той явно не осъзнава, че ако нямаше парите, въпросната Ирина нямаше да го погледне дори. Просто грозна история...

# 88
  • Мнения: 5 462
Аз пък ще събирам залози след колко време ще четем подобна статия и за Сарачинова - Иван! Laughing

Напълно е възможно, живота е пълен с превратности. Само не разбирам кое е смешното..
Според теб кво трябва да правим , да леем крокодилски сълзи с Отчаяните съпруги / нови и стари /ли ?

# 89
  • София
  • Мнения: 12 648
Съгласна съм със Сарачинова, че всеки човек има право да е щастлив и това, че е родител не отменя това право. Твърде много хора от страх се заблуждават, че дават нещо ценно на децата си, когато ги отглеждат във формални семейства, без любов и връзка между родителите. такива отношения стават модел за любов и на децата отгледани в тях и щом пораснат създават такива отношения с противоположния пол. Има ненужни саможертви, а и има и вредни и запазването на брак на всяка цена е една от тях. Така се произвеждат деца на жертви, на деца на жертви, така се произвеждат нещастни хора. Родителството не следва да бъде затвор, защото нещастните хора не са добри родители.

ПП Не съм гледала предаването, нямам представа дали "най- добрата майка" дава нещо ценно в ефира, но дори и да не го прави не виждам повод да и пришиваме алената буква, защото е намерила щастието.

Общи условия

Активация на акаунт