Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 132

  • 34 577
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 273


Много искам да играе лекар-гинеколог като Ричард Гиар и мадамите да му се лепят - изобщо мисля, че ще играе добре в комедия  Joy Joy

 Shocked  Joy Joy Joy Ей тука ме застреля,само като такъв не съм го пожелавала  hahaha Вай бе,при такъв доктор да идеш  Embarassed hahaha Засрами се ,ма Кате ,поне да е педиатър  Laughing


Не искам като педиатър, може и хирург  Peace

# 706
  • Мнения: 2 131


 newsm10 И отрицателен да играе, пак ще викаме колко е сладък  Joy Joy
 
Ще викаме и още как  Peace Според мен истински талантливите са готини и в отрицателните роля-за пример мога да дам Ийт Йозшенер,почти винаги е лошия , а го боготворят феновете му.

Много искам да играе лекар-гинеколог като Ричард Гиар и мадамите да му се лепят - изобщо мисля, че ще играе добре в комедия  Joy Joy

Кате  Thinking  отде ти дойди на акъла тоз генеколог сега ,  то тогава Пу аз съм първа на опашката за преглед ,въпреки че това го мразя повече от посещение при зъболекар ,ама щом д-р Йълдъръм ша приглежда  ша са жертвам  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 273
Свет, няма лошо, че харесваш Нюргюл  Peace Аз също смятам, че като харесваме най-много Туба, това не означава да зачеркнем всички други актриси - аз например много харесвам Айча от Любов назаем - има музикално образование и е много нежна и фина  Hug Hug

# 708
  • Мнения: 273


 newsm10 И отрицателен да играе, пак ще викаме колко е сладък  Joy Joy
 
Ще викаме и още как  Peace Според мен истински талантливите са готини и в отрицателните роля-за пример мога да дам Ийт Йозшенер,почти винаги е лошия , а го боготворят феновете му.

Много искам да играе лекар-гинеколог като Ричард Гиар и мадамите да му се лепят - изобщо мисля, че ще играе добре в комедия  Joy Joy




Кате  Thinking  отде ти дойди на акъла тоз генеколог сега ,  то тогава Пу аз съм първа на опашката за преглед ,въпреки че това го мразя повече от посещение при зъболекар ,ама щом д-р Йълдъръм ша приглежда  ша са жертвам  Rolling Eyes Rolling Eyes

Да не се окаже после, че ние ще сме лудите, дето ще го гонят по коридорите, а той ще бяга от нас  rotfImao rotfImao

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 11:49 от Katerina61

# 709
  • Мнения: 2 131
Свет, няма лошо, че харесваш Нюргюл  Peace Аз също смятам, че като харесваме най-много Туба, това не означава да зачеркнем всички други актриси - аз например много харесвам Айча от Любов назаем - има музикално образование и е много нежна и фина  Hug Hug

Катенце сега съм точно на вълна Галип и Сабиха ,изгледах го онлайн всички серии от интернет  и смело мога да кажа и да те подкрепя ,много красива и талантлива  Peace а сериалчето е чок татлъ Rolling Eyes Rolling Eyes

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Катеринке,от 10 минути гледам в една точка и в главата ми само доктори и едни мислиии  Embarassed ,въй за трепане си   tooth

Дано не те чуе никой сценарист  hahaha

# 711
  • Мнения: 273
Катеринке,от 10 минути гледам в една точка и в главата ми само доктори и едни мислиии  Embarassed ,въй за трепане си   tooth

Дано не те чуе никой сценарист  hahaha


От мен да мине, ще ти взема час  rotfImao rotfImao

# 712
  • Мнения: 2 131
Катеринке,от 10 минути гледам в една точка и в главата ми само доктори и едни мислиии  Embarassed ,въй за трепане си   tooth

Дано не те чуе никой сценарист  hahaha

Златее  Peace ако се наложи и сценарий ще спретнем и на   някой от аркадашите  от турските сценаристи ще  го пратим и  в кастингите ша помогнем само и само да видим момчето ни на екран ,че то момата няма да играе докат не се обеби то е ясно и го приемам ама тоз нашия нещо много мисли ,голямо мислене му удари  Peace Peace

# 713
  • Мнения: 273
Катеринке,от 10 минути гледам в една точка и в главата ми само доктори и едни мислиии  Embarassed ,въй за трепане си   tooth

Дано не те чуе никой сценарист  hahaha

Златее  Peace ако се наложи и сценарий ще спретнем и на   някой от аркадашите  от турските сценаристи ще  го пратим и  в кастингите ша помогнем само и само да видим момчето ни на екран ,че то момата няма да играе докат не се обеби то е ясно и го приемам ама тоз нашия нещо много мисли ,голямо мислене му удари  Peace Peace


Момичета, ще го гледаме в ЛиН по нашата телевизия и ще се молим нашите поне едно интервю да спретнат с него  Praynig Praynig Praynig

# 714
  • Мнения: 273



Мисли, Свет, много мисли  newsm78 newsm78


А сега вие се дръжте, че започвам да пускам снимки на Мурат, че много ме ядоса и малко да се успокоя  Joy Joy Който иска да не гледа  Hug

# 715
  • Мнения: 273



Очите са единствено виновни...  Hug

# 716
  • Мнения: 273



Чаровник и в профил  Hug

# 717
# 718
  • Мнения: 2 131
Катеринке,от 10 минути гледам в една точка и в главата ми само доктори и едни мислиии  Embarassed ,въй за трепане си   tooth

Дано не те чуе никой сценарист  hahaha

Златее  Peace ако се наложи и сценарий ще спретнем и на   някой от аркадашите  от турските сценаристи ще  го пратим и  в кастингите ша помогнем само и само да видим момчето ни на екран ,че то момата няма да играе докат не се обеби то е ясно и го приемам ама тоз нашия нещо много мисли ,голямо мислене му удари  Peace Peace


Момичета, ще го гледаме в ЛиН по нашата телевизия и ще се молим нашите поне едно интервю да спретнат с него  Praynig Praynig Praynig

това го желая с цялото си сърце  Peace


# 719
  • Мнения: 273



Каквото и да напиша, зная, че ще гледате снимката и затова оставям нещата без коментар  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт