Юлски деца-Тема 46

  • 38 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 250
Верно, малкия дявол беше  Whistling.
Емили, ама си била късметлийка него ден  Peace
Джил, браво на теб-яки танци са били значи.... Laughing. Полюлея го сменихме вече с по-малък-оня просто вече за нищо не ставаше  Rolling Eyes
Дани днес е била доста спокойна на яслата-сутринта се разплака, когато я оставях, но бързо се е успокоила, приплаквала е в яслата отвреме-навреме, но за сметка на това си изяла всичко /и закуската, и обяда-всичко до трохичка/  Peace

# 61
  • Мнения: 1 208
Момичета,само набързо да питам нещо.Днес ми се обадиха от яслите,че Катя е с разтройство.Сутринта ака и й нямаше нищо а след два часа разтройство  newsm78 Прибрах се от работа и я взех.Сега спи но за 20 дни два пъти го изкара този гаден чревен вирус и сега трети път.Възможно ли е това? Вече ми писна.Първия път даже я лекувахме с АБ.Преди да заспи не съм дала нищо за да видя акото й без лекарства.

# 62
  • Мнения: 7 263
Чочи, одеве забравих да ти пиша, ама аз затова избягвам из къщи тежки мебели и големи полюлеи, че с тия маймуни - като нищо ще увиснат на него  Flutter Crazy - добре, че сте се разминали само с уплахата - слагай нещо малко и семпло и това е!
А иначе за Дани, първите дни ще ти попримрънква сигурно сутрин, но обичайно вторите деца свикват много по-лесно в ясли и градини.
Джилко, то на мен ми е смешно и ме напушва смях колчем го зърна да пристига гол като сокол, ама запазвам каменна физиономия и обличам, че с подобни нагласи не се живей в обществото  Mr. Green hahaha bowuu Иначе той от няколко месеца започна да се учи да се съблича и вече е постигнал съвършенство - един от шедьоврите му е да съблече презрамки на потника така, че да му остане на кръста  Rolling Eyes Flutter Crazy Twisted Evil - как става таз работа не знам  Mr. Green, а другото опасно по същата логика си сваля горните две презрамки на столчето в колата, което вече си е опасно ( стегнах ги засега така че е като ваденка направо - да видим ще помогне ли).
Оле, ха дано.... ама не се надявам много като знам как побългаряват всичко - иначе ще съм много щастлива да знам, че детото ми яде ябълка на закуска, вместо филия с шоколад  ooooh! Tired
Диди, април месец три пъти го изкарахме гадния чревен вирус  ooooh! Tired още ми се изправя косата като се сетя - оттогава си давам профилактично Лактофлор - тези дето са за смучене - много ги харесва, както и Гастрокинд, а като е болен и Ентерокинд ( капките) - отделно другите смекти, ентероли, хидрасек и още някакво прахче за възстановяване на чревната флора - бях го бетонирала направо в един момент  Crazy

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 14:02 от Lennyh

# 63
  • Мнения: 1 208
Лени,то и аз така я бях запекла Катя и отпред и отзад ама явно пак я хвана.Най ми е гадно ,че трябва да пази диета.Тя може да яде по 24ч в денонощието и като не й давам ме побърква.Върви след мен и само реве.Освен ориз ,картофи,препечени филийки със сирене,солети и обикновени бисквити  какво друго давате в такива случаи?

# 64
  • Мнения: 7 263
Печена ябълка, едни сокове на Хип (морков и ориз - те са специални за разстройство), кашкавал, запечен на филийка, дренки ( компот), чай от джоджен, листа от смокиня и една билка, чието име не знам, но също помага - то си е направо бурен.

# 65
  • София
  • Мнения: 423
Взех го  newsm44 . Не че се хваля, ама не разбрах и една грешка да имам дори  Crazy Сега само курса на БЧК ми остава и започват истинските мъки  Mr. Green . Една голяяма почерпка от мен



Оля, на това и аз не повярвах миналия месец като го прочетох. Голям проблем ми беше пустата храна в яслата. Те дано го спазват това приетото де, но все е нещо.
Чочи, мъжа ти направо курбан може да прави на тая дата, щом е толкова голям полилея.
Диди, да не си ги прехвърляте при вас бактериите? Другия вариант е в самата градина, а други болни деца има ли? Чувала съм, че дълго живеят по мивки, дръжки, кърпи и т.н. newsm78 И как АБ, нали те самите докарват разстройство в повечето случаи  Thinking
Джил, то е било танци, то е било чудо  Joy

# 66
  • Мнения: 1 208
Миме,браво на изпита  Hug
Имало още две деца в яслата с вируса.И нашето разбира се трябва да прихване.Сериозно ли може кашкавалзапечен на филия-това й е любимото на Катя

# 67
  • Кърджали
  • Мнения: 10 227
Миме, браво за изпита...
Хайде , наздраве!
Аз направо забравих как се кара.... Вече трета седмица не съм ходила на кормуване. Чакам Кати да тръгне на ясла, и тогава на бързо ще гледам да го приключа.Мен изпита кормуване ме плаши, на листовките съм герой/то многото увереност да не ми направи лоша шега/, ама като седна зад волана имам чувството, че всичко ми е мъгла.

# 68
  • Мнения: 250
Mime-to, честито!   bouquet

# 69
  • Мнения: 5 241
Честито, Миме!   bouquet
Диди, през първите 6-12 часа е най добре нищо да не яде детето. Или само солети и сухари. Хидратин Алфа(за да не се обезводни), Хидрасек, пробиотици. Дано бързо се оправи, Катето.

# 70
  • USA
  • Мнения: 675
Миме, честито!
Чочи, добре, че всичко е наред!
Мама Диди, много е гаден този вирус, дано скоро не го хващате пак!

На мен днес ми е много притеснителен ден. Стейси за първи път ще я оставям на някой друг, ще я давам на детегледачка. Надявам се да не плаче. Тъкмо ще я приспя и ще трябва да я будя, за да я заведа и даже мисля, ако не заспи до 2 часа, изобщо да не я приспивам, че няма за кога. Отделно, трябва да карам до училище, а аз не мога, нищо че имам книжка от 6, 5 години Embarassed. Нямам избор, а и все някога трябва да се науча.

Направихме кошарата на Стейси на двойно легло, но никаква файда. Пак се върти, скача, хвърля се и заспива след 1-2 часа. Ще трябва да свикна с това.

# 71
  • София
  • Мнения: 580
.....прочетох Ви!
Грация, много се радвам за напредъка на Мими! Браво и на двете Ви!  Hug Убедена съм, че ще ни радваш само с хубави новини!
Миме, хайде честито! newsm44 Довечера ще пийна за твое здраве!
Карелия, мама Диди, бързо да Ви оздравяват дечицата! Praynig
Цветен, дано е било инцидентно това високо кръвно, че си е опасно! Praynig
Джил, представих си те във вихъра на танца! Heart Eyes
Лени, сигурно няма да те успокоя, но и Анди мина периода на ехсцибионизъм. Тичаше като луда вкъщи гола.А, когато сме навън и някой я закача си вдигаше роклята, за да се скрие.  Embarassed Отмина за около 2 месеца, така че стискай зъби.
Маймунче, сигурно съм, че и двете ще се справите! Hug
Леле, Чочи, това е малкия дявол! Важното е, че всички сте добре! Hug
Сиси, Джиджи, Мамбина, къде изчезнахте момичета?
За Наредбата мисля, че ще я спазват. МЗ се е заело с толкова много активни промени, дори и лятото не се почива (от опит го казвам), аз нали работя по промените в Законодалството, които засягат фармацията. Та са много мотивирани и амбицирани да проведат реформата в здравеопзването, за която се говори от 20 години. Дано!

# 72
  • Мнения: 7 263
Миме, браво!  Peace

# 73
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Миме, честито   bouquet Ти си нашата гордост  Grinning
И за да успокоя всички шофьорки, че не е толкова страшно туй нещо ще споделя как протекоха при мен нещата. Курс - не повече от 20 пъти каране за по 15-20мин. Взех изпита после и в небрано лозе - книжка имам, ама не мога да карам. Почнах да взимам колата на мъжо и вечер по тъмно като няма много движение ходех до нашите. И така дойде един прекрасен момент когато и двамата се озовахме на морето и работехме. Предстоеше ми изпит в Благоевград и аз реших да ида с колата. Нямах повече от 100км сумарно зад гърба си, но тръгнах. Минах 500км в едната посока и на следващия ден още 500 в другата. Без проблем. Просто трябва човек да се престраши и да не му мисли много. Просто трябва да е внимателен и толкоз  Grinning След това имах няколко прехода Видин - Благоевград. А преди няма и месец ходих до Пловдив, за да взема мъжо. 400км за 4 часа  Joy Сега си чакам някой и друг акт, че може и да са ме снимали гадните камери  Close Laughing
Аз отивам да хапна малко сладкиш Панадолко (на Селма) и се трупясвам при малките зверове  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 15
Оооо, Мимето хайде честито, ще пия едно вино за твое здраве довечера.
Чочии, Емили аз бих го приела като знак от съдбата, може би наистина в такъв момент трябва да се замисли човек, а пък и не само в такъв момент. Толкова рядко си даваме сметка за важните неща, а колко чето изпадаме в дребнавост за съвсем незначителни неща. Оф, отплеснах се.
Цезари за сега още не знаем дали е инцидентно кръвното или не, пие си хапчетата и чакаме следващия преглед (след 10 дни), ще видим.
Кати малко се пооправи вече и мисля от утре пак да я пускам да събира слънце и да я цамбуркам в басейна да се калява детето.  Simple Smile
Юлско бебе  Joy ама имаш едно на ум и си носеше дрехи нали, а аз нееее.

Общи условия

Активация на акаунт