Юлски деца-Тема 46

  • 38 998
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 232
Миме честито!   bouquet
Уф нас ни е наяла една бълха не знам сега кво да правя не смея да пръскам спалнята с райд че е много силен... вчера разпардушиних всичко и изчистих даже леглото с прахосмукачка но не помогна...

# 76
  • София
  • Мнения: 121
Привет Hug аз пак ни в клин нив ръкав се включвам, ама ми домъчня нещо за вас и намерих свободна минутка.
Грация най - напред за вас се радвам много, хуави новини, супер Hug Отбиването с баба сега като доиде, може да помогне и в това, да заспиват заедно и т.н.
Миме, аз вчера си изтеглих през телефона някаква програма за комари  Laughing нищо не се чува, но излъчва някакви вълни , които ги гонят. На майтап я дръпнах от ОVI store от телефона, ама у нас има мрежи навсякъде и нямаме комари, та незнам дали върши раота. Излъчва високочестотни звуци, ултра звуци, които ги дразнят, така пише. 
Буболече  hahaha попееее , сладурана.
Юлскобебе, и аз така се чудех в началото как се оплакваш все от мъжа ти, ама после усетих, че така се разтоварваш и просто си говориш дет се вика. Но ще тезапомня - свекитата и колата все са наболяла тема Wink
Ех, вие как разказвате , че приспивате децата - лека нощ и чао...къде ти такива екстри, докато не заспи не мирва, до нея или ако имам раота през 1мин да я видя, но тогава задължително гледа детско,,, иначе до мен. Моята щерка е толкова луда /да се пооплача/ изпотрепа децата пред блока, вече сами ще излизаме, сигурно като ни видят и наум си викат - еее отиде ни спокойствието... няма ояснения, наказания, примери, нищо... толкова е своенравна и луда, че...... нервите не ми издържат, признавам си без бой, че си пийвам по една глътка мента-глог и валериан, треперят ми ръцете от това диваненце. Чак пратих дрешка да й баят  Crazy, урочасана била, правих тука 3 дни някакви неща, ама файда никаква. Иначе пък свикна ързо с махането на памперса, гърне не ползва, не иска, директно на седалка в тоалетната. само с голямата раота нещо й се свиди да пусне където трява, та се гоним и дебнем къде ще я свърши Mr. Green
Оля, чудесна новина  Hug Досега това беше лукс и хората се трупаха за място в градина където давата плодове вместо филия с шоколад. Супер!
Чочи, малкия дярвол наистина  Whistling А твоята сладка Дани обича да хапва, ето нещо, което ще я блазни в яслата Heart Eyes
Лени, и аз се посмях с твоя ехцибиционист JoyА Цвети отдавна си маха презрамките на столчето в колата, по едно време й ги хващах с една друга презрамка, но и това махна диването, сега си се вози така. Понякога решава и сама си ги слага, няма оправия.
ЕЕЕ Миме, честито, вече ще се засичаме по улиците  bouquet
Карелия, да оздравяват бързо всички.
ЦветенПрашец, те думите еднакви почти самолет-сладолед. Хубаво си казала за дребнавостта, хубаво е и за тези неща да си поприказваме Peace Дано да не се повтарят случките с кръвното Praynig
Рал, чудесна нова визия Hug
Кажете сега затези ясли, вярно ли е , че за следващата година ще се класират само децата регистрирани в системата, тоест няма шанс по "втория начин" да стане? Четох , че се  записват на място, но това не е предимство защото само попълват формулар и директорката ги вкарва в системата, нищо повече. моля, който има нерви да ми каже, че от 100 места различни неща ми казват.
До скоро и   Hug за всички.

# 77
  • Мнения: X

Кажете сега затези ясли, вярно ли е , че за следващата година ще се класират само децата регистрирани в системата, тоест няма шанс по "втория начин" да стане? Четох , че се  записват на място, но това не е предимство защото само попълват формулар и директорката ги вкарва в системата, нищо повече. моля, който има нерви да ми каже, че от 100 места различни неща ми казват.
Доколкото знам сега беше последния прием извън централизираната система. От догодина ги вкарват в общия кюп.

# 78
  • USA
  • Мнения: 675
Набързо влизам да кажа, че оцеляхме Laughing. Стейси изобщо не плака при детегледачката, аз отидох и се върнах от училище благополучно. Само се поизплаших като заваля един силен дъжд и нищо не виждах, но карах бавно и така. Камък ми падна Simple Smile.

Ох, имам толкова много да уча, а мога само докато Стейси спи. Да не говоря, че в единия клас ще се учим и упражняваме на трупове Sick.
                       
Галето, много се радвам, че се появи Heart Eyes! Значи си имаш малка калпазанка Grinning!

# 79
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Маймун, какво ще учиш, че съм пропуснала?
Гале, хайде бе човек, откога не съм те виждала. И моят син е голям дивак, но още не съм прибегнала до лекарства, значи положението е под контрол. Е, понякога си изпускам нервите и го шляпвам. Не че има ефект. И никак не се гордея с това, ама ...

# 80
  • Мнения: 5 250
Миме честито!   bouquet
Уф нас ни е наяла една бълха не знам сега кво да правя не смея да пръскам спалнята с райд че е много силен... вчера разпардушиних всичко и изчистих даже леглото с прахосмукачка но не помогна...

Във ветеринарните аптеки има едно лекарство, което в различно разреждане с вода действа на различни гадини. Сипваш вода слагаш ампулата и пръскаш навсякъде. Не е отровно, не мирише. Просто трябва да излезете някъде докато изсъхне. Ние няколко пъти прибягваме до него, защото периодично си внасяме отвън по някоя бълха, която ми трови живота, угояваме си я подобаващо  #Cussing out Много е гадно, не че ще ни изяде, но като знам че има гадина и ми настръхва косата, постоянно имам чувството, че нещо ме лази. Хубавото е, че като напръскаме действа и за противните хлебарки  Peace Успех дано съм ти помогнала, поне малко, защото за името на лекарството не се сещам  Blush

# 81
  • Мнения: 1 291
Момичета, съвестно ми е, че направих едно изказване за пошляпването, което може да бъде криворазбрано, а после изчезнах. Дано не съм внесла смут, че нямах време да чета, пък бързам да се вредя в новата темичка преди да е стигнала и тя до 50-та страница.

Много интересни неща дебатирате в момента, но ще пиша само по повод напредъка на Мимето на Грация. Радвам се!  Heart Eyes За спането и отбиването ще е добре с много говорене и обяснения да я убедиш, че може вече да заспива без да суче, защото вече е голяма. Много е важно ти самата да си убедена в това. Решаваш и край! Мимето вече ще заспива с друг човек, а мама ще е само за игра, не за сучене. Като мине известно време ще можеш и ти да си я приспиваш, но в началото най-добре да спиш временно в друга стая.

Аманитка, сега посред нощ ще се ровя за това сладкишче... Ах, ти!   bouquet Олеле, ама, че вкусотии има при Селма. Аманитаааааааааааа! Ще стана 100 кила заради теб.  bowuu

Да ви питам, къде изчезна Стеф, защо спря да пише тук?

Миме-то, честито! Много се радвам. Вярвам, че ще си отличен и колегиален шофьор.

Аз съм нещо болна. Един гаден вирус (поне не е чревен, слава Богу!) ни обиколи всичките. Аз го карам най-тежко в следствие на преумората.  Tired Съчувствам на другите болни. Направо им състрадавам.

Аз много мразя бълхите, защото, ако не ги махнеш навреме ти пълнят къщата. За 2 седмици се излюпват една камара нови бълхички, които след около 2 седмици си имат вече свое люпило... Родителите ми от няколко години все пръскат и все си идваме нахапани от тях... Голям бълхарник става като изтървеш работата.

# 82
  • София
  • Мнения: 423
Mama Barba, мисля, че всички тогава те разбраха за пошляпването, че не си имала в предвид да го утрепаш от бой детето  Hug Стеф отдавна не пише тук, сама си го реши.
Радина, ще се поинтересувам за лекарството от ветеринарната  Peace
Маймун, бях сигурна, че Стейси ще се справи, обикновено майките ненужно се притесняват, нали това им е работата, да се притесняват  Laughing
Гале, дай да се срещнем да видим коя е по- дива  Mr. Green Аз като разказвам на някой София вземе, че се държи много послушно и възпитано. Обикновенно дивотиите ги прави на саме. Но това да не си отстоява играчка или да вземе чужда, няма проблем дори и с по-големи деца. Не и се мешам и не ме търси да и помагам. Има някой играчки, от сърце ги раздава да си играят, но има някой, като една количка за кукла, леле, с бой си я пази.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 635
Миме, честита ти книжка, да си я ползваш със здраве и без произшествия.
Гале, радвам се да те видя.

Калина пък е такава кротушанка. Децата около нея тичат, играят - тя ги гледа и им се смее. Предпочита да си седи и да си човърка нещо, вместо да търчи наоколо. Чак напоследък започнаха да играят повече с братовчедката, то сигурно защото дребната вече поотрасна и става за игри, де.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 142
Миме, честита книжка и безаварийно шофиране! Hug
Джил, как си? Неразположения? Сложи още една лентичка, така да те следим. Hug
Аманита, за протокола- пакън е мокър. Mr. Green Как са Габ и Сами? Hug

# 85
  • Мнения: 24
Тук съм, за да не ме забравяте. Heart Eyes
Хайде сега познайте:
пИки, Ини, тиЯ, Ако някой познае поне едно от трите пак добре. Виктор си говори на викторовски език, който само ние с баща му и баба му владеем и това се шегуваме, че бързо научихме по още един език. Толкова добре го разбирам, че чак не се усещам, че другите и бъкел не разбират и гледат  ето така newsm78. А иначе говори и на китайски. Като му кажем "кажи нещо на китайски" и той с едно особено изражение, поклащане на главата и характерна интонация изломотва нещо ама баш на китайски. Голям смях пада.
пИки - камъни; ини - диня; тия - яйца, деца.

# 86
  • Мнения: 1 208
Гале, дай да се срещнем да видим коя е по- дива  Mr. Green Аз като разказвам на някой София вземе, че се държи много послушно и възпитано. Обикновенно дивотиите ги прави на саме. Но това да не си отстоява играчка или да вземе чужда, няма проблем дори и с по-големи деца. Не и се мешам и не ме търси да и помагам. Има някой играчки, от сърце ги раздава да си играят, но има някой, като една количка за кукла, леле, с бой си я пази.

Ние ще ви бием отвсякъде  Mr. Green Днес например на яслата се е била с ухажора на кака си  Mr. Green ,който е с година и половина по-голям от нея и фара  й е насинен.Момченцето  също не е непокътнато  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 091
Здравейте  Hug.

Миме, честита книжка, със здраве да си я ползваш и все по хубави пътища да те води  Grinning.

Гале, радвам се, че се появи  Hug.

Джил, сложи си наистина лентичка, много ще ти отива  Heart Eyes. Моята Мими също е кротушка, много е усмихната и добричка  Heart Eyes. Инето ще е страхотна кака  Peace.

Мила, благодаря за линка за отбиването, беше ми интересно да прочета   bouquet.

Маймунче, браво и на двете ви със Стейси. Успех с ущилището, а този дъжд и аз го изкарах в колата, но трябваше да ходим на масаж, а не исках да го отлагам. Така се става шофъор, скоро ще си спец  Hug.

Шора, много са сладки как си бърборят децата, аз нямаше да се сетя за думичките  Laughing. Две думи и от мен: Абъл (нещо между ябълка и apple) и няма-няма (yammy - yammy).

На мама Диди съм ги признала щерките, Гале чак не мога да повярвам, че Цветето е дивотия, много кротка ми изглежда на снимка  Laughing.

Драга, аз много обичам да те чета, наистина имаш много раздвижен и забавен стил на писане и дори когато се оплакваш пак звучи забавно. Аз не смея много да пиша за роднините (разбирайте свеки), защото ме четат. Мои приятелки ми признаха, че са разбрали от форума, че съм бременна и много са се радвали, но са чакали да им кажа, за да ме поздравят. По време на цялата процедура са влизали в проблемното да ме следят  Crazy.

Емили, да се отървате бързо от тази гадина  ooooh!.

Да ви кажа за нас - отбих Мария. Ей така го реших твърдо и действах от раз. Вече 6 дни и 6 нощи оцеляхме. Приспиването става трудно, то не е четене, пеене, разнасяне на ръце и накрая си заспива (обикновенно я люшкам на възглавница и се унася), не беше лесно първите 2 нощи, но аз се бях настроила за повече рев. Сега се буди само по веднъж на нощ и обикновенно заспива бързо. Предната нощ ме хвана чревния вирус и ставах да повръщам, добре, че тя спа добре. Сутринта продължи моята агония и общо взето цял ден лежах на пода, а тя сама си игра. Даже и обяда й дадох сама да яде, че не можех да понеса вида на храна. Днес се чувствам добре, дано тя не го хваща, че е ужасно  ooooh!. За гърдите си нищо не направих, понапълниха се и цедих по малко на ръка, още има мляко, но не ме болят, това как изчезва?
Отивам, че се събуди дребната, до скоро писане  Hug.

# 88
  • Мнения: 250

Момичета, благодарение на Virginity новият колаж е готов! Сложила съм го на 1-ва стр., но не съм махнала другите 2 колажа-така ли да си остане или да оставим само новия колаж?
Добавих анкета...

Последна редакция: пт, 26 авг 2011, 08:28 от Чочиии

# 89
  • Мнения: 232
Чочи обърках гласуването, исках да е да останат само колажите.
Грация, ужас оправяй се бързо и дано никой около теб не го прихваща

Общи условия

Активация на акаунт