Голямата любов

  • 25 520
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 199
Ох, съвсем се обърквам в темата си.
 Значи голямата любов е страхотен секс и ако имаш късмет да останеш с нея до края се превръща в истинска любов. Òбаче, ако не останеш с нея срещаш следващ  страхотен секс-голяма любов и така.....  до като вече никой не те иска  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 9 990
Всеки различно интерпретира и усеща любовите си,в зависимост от възраст, статус, че и страна на бариерата, от която се намира.За едни е секс, за други е отношение, за трети е друго.А по-по-най Винаги ще Има, ако си така конструиран...

# 17
  • Мнения: 170
Значи голямата любов е страхотен секс и ако имаш късмет да останеш с нея до края се превръща в истинска любов.
ТцЪ, ако останеш с нея до края ще имаш проблеми с простатата, както се казва в една от скоро въртяща се реклама - "Жените имат ли простата?" - пита Професорът, "Не, Професоре, но страдат от нея!" - отговаря Студентката Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 10 547
Вярвате ли в тези глупости за голямата любов? От 100 лювови 1 е голяма, от онези, достойните за филм. Аз познавам само една двойка, изживяла такава любов и най–важното запазила я. Над 85 са, и са през ада за да бъдат заедно–буквално. Историята им е достойна за роман. Та само времето може да докаже една такава любов като голяма, останалото е първоначално секс и страст, еле пък, ако е забранена, неетична и неморална връзката, така се услажда. В последствие идват навика, привързаността, уважението. А любовта е съвкупността от всичко това, но устояла във времето.

# 19
  • Мнения: 9 990
Именно.За мен, с Всяка Следваща Голяма се отдалечаваш от модела. Mr. GreenНе даваш шанс Времето да я провери и направи Голяма.

# 20
  • Мнения: 11 569
Голямата любов е всяка следваща.

# 21
  • Мнения: 97
а ако утре се влюбите силно пак (в друг обект) и е взаимно, тогава сегашната голяма любов няма ли да ви изглежда вече по-малка и така ще имате нова голяма любов? или бъркам?
При мен се получи точно така... Едно уточнение - голямата любов е взаимна  1dating
И при мен е така - кара ме да се смея на неща, които за другите са тъжни, а да се съдирам от рев за работи, които за околните са радост. Голямата любов ни .... фаровете.

# 22
  • Мнения: 2 865
Моята теория е, че такава голяма любов се изживява на много млади години. Като най-вероятно е първата и несподелена или невъзможна.
С напредване на възрастта според мен възможността за изпитване на чувства с голям магнитут  намалява, егоизма се увеличава и си казва думата.
А това което е след много години съжителство е обич, или любов, но по-зряла и умерена, не и бурна ....

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Голямата любов е трудната любов.

# 24
  • Мнения: 9 990
По-трудно е да останеш, за да оцениш и да се пребориш.Най-лесно е да се скриеш за Поредната Голяма...

# 25
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Аз имам следните лИбови:
- най-чистата-случи ми се в 3-ти клас; Heart Eyes
-най дългата- продължила десет години -бяхме гаджета ,  Heart Eyesразделихме се Cry , всеки си намери нов партньор Party , после любовници Whistling , оженихме се bowuu , живяхме една година Rolling Eyes , разведохме се Mr. Green....... Laughing hahaha
-най-издръжливата и истинска - настоящата. За сега , тя е и Голямата. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Какво ме очаква .......не знам newsm78

# 26
  • Мнения: 3 071
Голямата любов е нещастната любов.

# 27
  • Мнения: X
Ама нали все по филми гледаме и в книгите идва таз голяма любов и забравяш света около себе си.
Аз не знам дали съм имала такава любов....
Имах връзка с женен мъж, но осъзнавах, че не бива и не очаквах нищо, така три години и си отшумя. Сега със съпруга ми сме осем години, обичам го много, но дали е голямата ми любов не знам, но ми е добре с него и си викам: дано не ме споходи точно сега голямата, че не ми се занимава.
А,тя голямата любов стои на дървото и само те чака да минеш ,да те тресне.....   
Ако ти не позволиш,никаква друга любов ,малка или голяма ,не може да те сполети.
То така ставало.....
   Whistling

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за мене  голямата е, която издържа на времето и на вси4ко що пре4и-на предрасъдъците, напук на скрупулите и на хорските мнения, на принципите и нормите кое е добро или зло,полезно или не! отделно ,която не  поддава на промените на характерите, физи4еските промени и душевните такива! просто искрата ,ако не гори ,тлее и не гасне! дори да стане така,4е животът да ги раздели или отдале4и! но май отговор в ли4ен план мога да дам преди да си отида от  света, ако има време за интервю!

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мостовете на Медисън  .......

ако не сте го гледали , гледайте го  Grinning ако сте , пак .... този филм няма как да не докосне .....
А , и е точно та точно по темата  Peace









Общи условия

Активация на акаунт