Голямата любов

  • 25 543
  • 263
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 085
Голямата любов е взаимната любов. Тази, която е толкова силна, че успява да устои на всичко.

# 31
  • Мнения: X
Мостовете на Медисън  .......

И аз много харесвам този филм.
Но това не е Голямата любов,а Идеализираната любов....
Ако беше тръгнала с Клинт Истууд,нищо чудно след 3 месеца да реши,че не го понася....   
Mr. Green

# 32
  • Мнения: 12 674
Много хубав филм, но си е пълна боза. Не бих го нарекла толяма любов, а едно прекрасно преживяване.

# 33
  • Мнения: 2 199
Ако я свързвам с филм голямата любов ще е Notebook. /Тетрадката май се превеждаше на български, не съм сигурна/.

# 34
  • Мнения: 1 085
Много хубав филм, но си е пълна боза. Не бих го нарекла толяма любов, а едно прекрасно преживяване.

А пък аз, бих го нарекла "Криза на средната възраст"  Grinning

# 35
  • Мнения: X
Или :
"Колко трябва да ти е доскучало в брака,че да приемеш първия появил се чужд мъж на вратата ти за Голямата си любов?"   
Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 931
     Като остарея порядъчно, ще погледна назад. Тогава може и да разбера коя за мен е голямата любов. Дали за него съм била аз, може и да не разбера. 

# 37
  • Мнения: 12 674
Или :
"Колко трябва да ти е доскучало в брака,че да приемеш първия появил се чужд мъж на вратата ти за Голямата си любов?"   
Mr. Green

Е, не е първият срещнат, а Клинт Истууд все пак.

# 38
  • Мнения: X
Аз да повторя, както някой беше казал, за довършването на изреченията. Малко неща са по-силни от това.  Simple Smile

И не, хич не мисля, че всяка следваща е голямата. При мен не е било така. Нито е трудната. Нито е неизживяната. Мислите ми се въртят около идеята за сродната душа....  newsm78

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 10:20 от Анонимен

# 39
  • Мнения: 506
Според мен най-истинска е обичта на детето към родителя и на родителя към детето.Това е наистина голяма любов защото детето е най-скъпото.Хората се събират и разделят но какво става когато като се разделят хора единият родител е незаинтересован и гледа собствения си живот???Майката се грижи за детето и то се привързва към майката.Другият е някой който идва и си отива и играе за някой и друг час с детето.Вместо да е със семейството си избира лесния начин да си тръгне заради това че детето ходело на ясла заради това че е болно.....голяма любов ли е това според вас човек да се сърди за глупости и от инат да не е при семейството си?Затова и не вярвам вече в любовта.Едно е да казваш на някого Обичам те друго е да си безумно влюбен и да си готов на всичко за да си с човека който обичаш и човек да е до този който обича но не само на приказки....Любов според мен е да боготвориш човека с който си всичко да е хармонично и да няма кавги за дебни битови неща които  да преобърнат каруцата.



Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 10:36 от ice_cream_

# 40
  • Мнения: 21 592
   Голямата любов е невъзможната любов. Тя е вътре в главата на човека - излезе ли навън сред хората се превръща в една най-обикновена любов.


# 41
  • Мнения: 1 174
Мостовете на Медисън. Това е за мен пример за голямата любов.
Не ми се е случвало, а и не вярвам да ми се случи.



Брей, не мисля само аз така. Дочетох темата  Mr. Green

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 11:12 от rosy_bosy

# 42
  • Мнения: X
   Голямата любов е невъзможната любов. Тя е вътре в главата на човека - излезе ли навън сред хората се превръща в една най-обикновена любов.




Каква е разликата между голяма и обикновена любов? 

# 43
  • Варна
  • Мнения: 957

Каква е разликата между голяма и обикновена любов?  

Дали въпросната (Любов) е срещнала ежедневието.

П.П. Уффф, Краси, не те познах по аватара, и отговарям на ТЕБ за Голяма любов, ох, простете. Твойта е Голяма, въпреки ежедневието, разбира се Grinning

# 44
  • Мнения: 170
Каква е разликата между голяма и обикновена любов?  
Kраси, сигурно Обикновената любов Wink е скучната, улегнала, тиха обич, няма големи сътресения, но чувстваш, че винаги можеш да се приютиш под заслона и, а Голямата, ех Голямата любов-тя е земетръс, торнадо, хормонално цунами, сладко невъзможна, хахха дрън-дрън ярина... Laughing Wink Laughing Laughing Laughing .. Сексуалния нагон вече така ли му казват-Голяма любов... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт