Британците, британците! - Брит или не, да си бонобо най-добре! - тема 27

  • 20 507
  • 726
  •   1
Отговори
# 540
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Ох, прибрах си се най-накрая ooooh! Гледам пак сте изписали света Mr. Green
За мача - загуби ме на първия гол още, надявах се да не минаваме двата, е, и три не е фатално, нали било за щастие...
За Здрач - още не беше толкова известен филма, бях го свалила, изгледах го, казах си супер тъп филм и го изтрих Joy Обаче покрай мен приятелки луднаха, ще ходим на втората част, викам чакай да го изгледам, че да видя за какво става дума. Гледах пак - тотално го бях изтрила от съзнанието си. Реших, че по-тъп и скучен филм не съм гледала. Отидохме на втората част, то скука, на немски дублиран, приспах се докато не се появи Джейкъб и не свали оная прословута тениска да става вълк... ех, майко... подскочих на стола Joy И понеже ме беше яд, че съм проспала половината филм, прочетох книгите за норматив Mr. Green На третата част гледах само Джейк, Едьо не го отразих ич, ама за сметка на това изгледах де що филми намерих - на Роб, на Пръчката, на Тай... Образовах се, един вид Blush Сега чакам останалите две части, че да наваксам с Джейк Flutter

# 541
  • Мнения: 1 163
"Здрач" ме беше тръшнал много яко. Щом съм писала фикове по него, значи си представете. Като лично постижение отбелязвам, че убих почти всички в различни истории Wink

Помня, помня. Особено едната... Само Бела пощади, защото и ти не намери сили да посегнеш на бедното, не видяло-не разбрало животно.

# 542
  • Мнения: 3 736
"Здрач" ме беше тръшнал много яко. Щом съм писала фикове по него, значи си представете. Като лично постижение отбелязвам, че убих почти всички в различни истории Wink

Помня, помня. Особено едната... Само Бела пощади, защото и ти не намери сили да посегнеш на бедното, не видяло-не разбрало животно.

Егати, що за неуместна жалост? Тя си го проси от първа страница/минута.  hahaha

# 543
  • Мнения: 322
О, и аз съм чела фиковете  Blush И на Мириел, и на Бони  Embarassed

# 544
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
"Здрач" ме беше тръшнал много яко. Щом съм писала фикове по него, значи си представете. Като лично постижение отбелязвам, че убих почти всички в различни истории Wink

Помня, помня. Особено едната... Само Бела пощади, защото и ти не намери сили да посегнеш на бедното, не видяло-не разбрало животно.

А, натръшках и нея, барабар с Едуард Crossing Arms

# 545
  • Мнения: 3 736
А така!  Mr. Green

Днес е роден Фреди Мъркюри, каза Гугъл. Бих пуснала поздрав, но първо се сетих за Who wants to live forever, пък тя е много тъжна, затова без поздрав.

# 546
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ето тази. Поздрав. И тя е тъжна, но...

# 547
  • Мнения: 2 040
Аз пък ще ви поздравя с нещо забавно  Grinning



Аааа, фикове и аз четох  Embarassed, даже и за този Джаспър май четох някакъв, за Гражданската война още. Много бързо ме загубиха като читател обаче.

# 548
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Морнин'.  Mr. Green

# 549
  • София
  • Мнения: 6 219
тла-ла-лааа!!!

Днес още от рано във ФБ се лее Фреди Меркюри и ми повдигна супер настроението. А чичко Гугъл са го украсили невероятно готино!!!

# 550
  • Мнения: 3 736
Първата и третата песен няма да ги слушам, че ще ревна, Златиния поздрав бива.  Simple Smile

# 551
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Първата и третата песен няма да ги слушам, че ще ревна, Златиния поздрав бива.  Simple Smile

Аз нямам такъв проблем - немските власти се погрижиха Joy Не мога да чуя ни един от трите Crossing Arms

# 552
  • София
  • Мнения: 6 210
Днес е роден Фреди Мъркюри, каза Гугъл. Бих пуснала поздрав, но първо се сетих за Who wants to live forever, пък тя е много тъжна, затова без поздрав.
Тъжна е, да, ама вижте какво нещо... Човекът, който изпя тази песен, ще живее вечно именно с музиката си!

От мен We Will Rock You:



# 553
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Кат' се заговорихме за мъртъвци (простете черния хумор), що ся чувам, че Пуцков Патинсън го спрягат да играе Кърт Кобейн?
Май по-добрия избор е Сарказмов МакГрегър, даже визуална прилика има...  Thinking

# 554
  • Мнения: 3 736
Тва беше партенка, споко. Би било невъобразимо безумие.  #Crazy

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 17:47 от ИрПуц

Общи условия

Активация на акаунт