Британците, британците! - Брит или не, да си бонобо най-добре! - тема 27

  • 20 535
  • 726
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 219
Ти чакай първо да видим дали ще видим Бел ами на екран, че то... нашите кина...   Tired

# 526
  • Мнения: 3 736
А, мога да го преживея, даже ще е по-здравословно вкъщи да си го гледам.  Mr. Green

# 527
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз искам да ходя на кино, но няма какво да гледам  newsm45 newsm45 newsm45
Само Мечо пух, а децата, коио мога да заведа са на море...

# 528
  • Мнения: 3 736
Бре, толкова ли е зле програмата на кината?  Thinking

# 529
  • София
  • Мнения: 6 219
напоследък - да. ром-коми и анимации + няколко комикса... ако дават интересно нещо някъде, моля ви някой да сподели!

# 530
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ване, вчера гледах Green lanthern, a миналата седмица Конан  Mr. Green дали мога да кажа как се накукурузих на втория  Crazy
а само да тръгнете на 4-тия Здрач и да не ме викнете  #Cussing out всички ще ви намеря ...

# 531
  • Мнения: 3 736
Ване, вчера гледах Green lanthern, a миналата седмица Конан  Mr. Green дали мога да кажа как се накукурузих на втория  Crazy
а само да тръгнете на 4-тия Здрач и да не ме викнете  #Cussing out всички ще ви намеря ...

 hahaha

Мисля, че ако се организира киногледане на Зазоряването, то ще  е много групово! Mr. Green

# 532
  • Мнения: 322
Направо ми се приисква на кино да го гледам, за да мога да се насмея на воля, ако съм сама няма да е същото.

Ама моля ви, дами, още преди една-две теми призовах към групово ходене на кино с цел трениране на коремните мускули  Laughing  Mr. Green

# 533
  • Мнения: 2 040
А той кога се очаква да излезе по кината?

# 534
  • Мнения: 4 607
И аз искам, и мен да вземете! Naughty

# 535
  • Мнения: 322
През ноември, Злате  Flutter

Бебе, идвай де, ще те водя на мол  Mr. Green

# 536
  • Мнения: 4 607
Щом ще ходя в мол, ще дойда. Mr. Green Laughing

# 537
  • Мнения: 3 736
През ноември, Злате  Flutter

Бебе, идвай де, ще те водя на мол  Mr. Green

 hahaha На такава покана устоява ли се! Аз пък даже ще си купя пуканки в израз на върховното ми презрение към продукцията. Може даже да похвърлям към екрана.  Mr. Green

# 538
  • София
  • Мнения: 6 219
Ване, вчера гледах Green lanthern, a миналата седмица Конан  Mr. Green дали мога да кажа как се накукурузих на втория  Crazy

За Конан - Ронан (от Атлантис) ти вярвам... На него и аз съм му мноого накукурузена  Mr. Green (а уж не обичам цветнокожи мъже!
Иначе заслужават ли си филмчетата?


Бебе, идвай де, ще те водя на мол  Mr. Green

Аз като видна мол-ка ще пропусна Зазоряването в мола  Mr. Green 5 лева за блещукащ вампир са ми много...

# 539
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 963
Гледам най-накрая едно ново сериалче и си харесах двамата актьори. Тук трябва да оплюя по-младия. Толкова е късно/рано, че просто откровено ме мързи да търся дали някой го е оплюл.

Патрик Адамс. Напомня ми на онзи Уентуърт.... от Бягството от затвора.


"Здрач" ме беше тръшнал много яко. Щом съм писала фикове по него, значи си представете. Като лично постижение отбелязвам, че убих почти всички в различни истории Wink

Общи условия

Активация на акаунт