ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 398
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • софия
  • Мнения: 2 543
Ролери моята девойка кара от зимата , но само на гладък асфалт. Не иска в квартала ,че й било ръбесто. Когато е в Монтана кара непрекъснато, но там има условия.

# 151
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Деница много искаше ролери тази година, но така и не й взехме. Баща й все мрънка, че ще си потроши краката. Но пък майка й се сдоби с ролери за пръв път в живота си. Laughing Последните няколко пъти излизаме аз с ролерите, те със скутерите - моторизирана бригадка сме. Simple Smile

# 152
  • София
  • Мнения: 1 844
На Сани й взехме миналата пролет ролери, но нещо не може да ги кара, а сега като има и колело, май само ще събират прах.

Шани, на патерици да ти е жив и здрав юнака!

Ирка, честит първи учебен ден на нашите приятелчета  Heart Eyes

Записала съм си - бележник, снимка и карти Уно  Simple Smile  Hug

# 153
  • Мнения: 2 732
моята кара ролери ,но  и е по-лесно по гладкото .За съжаление около нас няма такъв терен .Та затова рядко се качва на тях .Има ги от един месец

# 154
  • София
  • Мнения: 4 042
   Здравейте, дами! Изпуснах ви доста, защото дребните са при баба си и не чета много-много. По празниците си ги прибираме и пак ще съм редовна. Simple Smile
  Вчера си говорим по скайпа и наборът ми казва: Много искам да си се прибирам вече в София! Аз се зарадвах, че сигурно му е домъчняло за мама. Не би! Искал да се прибира, че там много го мъчели да чете всеки ден!  ooooh!  А ние като ги оставихме отсякох: всеки ден по 1 глава от "Незнайко" и баба му много стриктно следи да се спазва.  Laughing  Не знам как ще стане с това четене, почти съм склонна да се откажа вече. Чете бързо, разбира какво чете и помни, просто не му е интересно. Колко книги подхващахме-не става. "Мечо Пух"-100ина стр. , "Патиланци"-до средата, "Пипи" и "Емил от Льонеберя"-по няколко глави...Не иска и това е! "Незнайко" уж му е интересна, но пак се пазари за страниците. Ще я прочете де, до към 200 стр. е стигнал, но аз исках да се запали, да чете с желание... Confused
   За сметка на това е мнооого добър на "Зомбита срещу цветя". Баба му и тя се запали и го вика да и помага. А той и обяснява: Бабо, имаш късмет, че ти помага най-добрият, че ти никак не ги разбираш!

# 155
  • софия
  • Мнения: 2 543
И ние сме така с четенето. Чете , но насила. Запомня. Интерес няма. Може да се заинтересува от нещо от рода- Опасните животни, но в никакъв случай от художествената литература.

# 156
  • Мнения: 530
Привет!!!
Габи чете много обаче това което тя харесва,задължителните книги не ги харесва.
Ето малко снимчици на шаферката .http://www.facebook.com/media/set/?set=a.277003285649432.84635.100000192875344

# 157
  • София
  • Мнения: 819
И Стела чете насила, уж по една глава от Пипи на глас пред мен, стигнала е чак до 57 страница ooooh! Мързи го милото да гледа Confused

# 158
  • Мнения: 131
момичетаааа ,напразно се притеснявах за тези ролери- снощи Мони се опитваше да ги подкара в коридора и що годе се позадържаше. Обачееее днееес в градинката установи ,че няма стени на които да се подпира и беше страшно чудо....Жив и здрав да е този който е измислил наколенките-като гледам как са надрани ......но в крайна сметка след 2 часа мъки вече си кара сам .Малко бавничко , но все пак е добре като за втори ден. Шаферката Габи е прекрасна Hug

# 159
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те и от нас.
Моника и тя чете с нежелание,сега зарязохме Ние врабчетата и чете Хитър Петър,интересна й е после я карам да разказва.
yanakr много хубава шаферка(пратих ти покана във фейса).

# 160
  • Мнения: 4 116
Яна, много сте хубави всички - и шаферката, и братчето й, тати и най- много мама!  Булката е много чаровна.

# 161
  • Мнения: 1 404
Здравейте и от мен!  Страхотна ваканция беше- не знам за Ния, но аз си починах супер Mr. Green Книгите са прочетени,че и отгоре, но с математиката положението е трагично направо- забравила е всичко-сега се чудя да я карам ли насила да решава или да разчитам на преговорни уроци Confused

Склоних най-сетне и за цигулката-записахме я на школа и започва от 15.09...цяло лято е събирала пари за цигулка и накрая си купила докато е с баща си шаферска рокля за сватбата на братовчедка ми Laughing

Ролери моята девойка кара от зимата , но само на гладък асфалт. Не иска в квартала ,че й било ръбесто. Когато е в Монтана кара непрекъснато, но там има условия.
И Ния така-кара по почивките само, при нас са баири, а тя не може да се спуска, страхува се. Взех си и аз- супер е, но и аз съм шубелийка по баирите и сега замисляме велотуризъм някакъв- в Букурещ имало огромни алеи само за ролери  и велосипеди....ние с Ния отпред с ролерите, а мъж ми и дребното отзад с велосипеда Grinning

# 162
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  За ролерите е важно да са качествени. Светослав кара всичко що е на колела.Но имше някакви ролери завещани от друго дете и тази година ги сменихме с хубави.Голяма разлика има.
  aunt Ogg  и ние премивапхме през тази читателска метаморфоза. Оказа се,че Незнайко е най бозко до него, но не повече от глава на ден.  Crossing Arms

# 163
  • София
  • Мнения: 819
Стела чете всичко друго с интерес, но Пипи им е дадена от училище за ваканцията, само и единствено тази книга, затова настоявам да я прочете, с риск да я мрази цял живот Confused На мен пък ми беше любимата книга доскоро, както и Незнайко, Лукчо и Роня Crazy Мойта кокошка изобщо не я влече да кара каквото и да е, има тротинетка, но вече не я иска, колело също има, но пък я страх и не полага грам усилие да се задържи за повече от 5 секунди на него, ролери още не е поискала, но едва ли ще ги кара, дори и да получи. Предпочита да обикаля с момчетата, а от днес имаме фитнес уреди на площадката и подозирам, че ще види основно там, щото пък е сборен пункт на по-големите момчета ooooh!

# 164
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте Дами.  Hug
Ние днес се завърнахме от Бургас. Както ви е писала и Дейзи, направо се сблъскахме с нея на улицата. Голям майтап.  Heart Eyes
Новото при нас е, че за първа година, откакто ходим по аквапаркове, съкровището най-накрая е надвишило заветните 1,30 метра и го пускаха по всички съоръжения. Та по този повод, не остана нито един непокорен атракцион нито в Несебър, нито в Слънчев Бряг. Аз също съм смела, но на по две от камикадзетата и на двете места не посмях да се пусна, за разлика от хлапчо.
Иначе, някой беше писал по-горе, и Павел е станал един странен - отговаря, зъби се, мрънка, нервничи... Явно минават някакъв период...отново. Тъкмо беше уж пораснал на поведение след РД, и пак наново. Дейз, между другото, никак не е сериозен Павел. Не знам защо така си решила, ама ти го видя и за малко, де...няма такава лигня просто.  ooooh! /ама той се беше и ядосал, че нали го пратих за запалка и му казах да мине на касата, а той чакал чинно на опашката въпреки това и някой, който влязъл секунда след него и съответно бил отзад на опашката му направил забележка, че трябвало да се научи да чака и чувството му за справедливост беше много сериозно накърнено/
Честито на всички, които са имали поводи напоследък. Аз умишлено тръгнах без лаптопа този път и, да си призная, екстра ми беше. Даже подпуках на детето Дулитъла, като свърших моята книга. Ама ние не сме се и спирали много, де.

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 00:24 от *Ирина*

Общи условия

Активация на акаунт