ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 407
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 17 967
*Тедка* много е хубава, като принцеса.  Heart Eyes
Снимка с роклята няма ли?

# 646
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Теди, Кармен си я бива,ама и фотографката.   bouquet
С какво снимаш.

# 647
  • Варна
  • Мнения: 816
Знам за вашето акробатче, нали ви чета отдавна . Ще бъдат  само втора смяна, тренировките са вечер, ще можем да ходим . Преди тренираха всеки ден , но сега тренера е влюбен и са само три пъти седмично, ще ходим докато можем, аз много държа на някакъв спорт, макар че този е много труден и натоварващ, така че ще бъде до едно време.  Току що се прибра от тренировка , страшно го боли гърба , но утре ще е  като пушка.Дъщеря ми вече 11 години се занимава с модерен балет и няма намерение да се отказва, даже сега си търси нов балет.  Успява да съчетава учене с танци -  учи в едно от най добрите училища във Варна. Поздрави.

# 648
  • Мнения: 4 116
Ох, знаех аз, че ще оспамя  Mr. Green Ама тука нали имаме модове, с връзки сме, ще минат с метлата...
A m b e r , камерата ми е вече много стара и снима със сетни сили (ПентаксК10)
Булката се казва Елена  Grinning и ми е колежка.  Младоженеца е палестинец, сватбата беше много интересна. Снимките са около 1600 (моите) и още толкова на другата снимаща колежка, тук извесна като Lulu. Тепърва има да обработвам снимки цяла седмица, който се интересува, просто да проверява на същия линк.

# 649
  • София
  • Мнения: 6 477
Bili , аз не съм правила манту на Светослав. В доста страни,вече е отменена БЦЖ реимунизацията ,а някъде и самата ваксина. Третират само рискови групи.
То не се ли прави на 7 години? Нас миналата година ни подпънаха да правим мантуто - в училище искаха бележките...Та нямаше мърданка..загуба на време и нерви беше цялата работа, ама с дребната нямах проблем.
Вярна, че малко трудно я накарах да отвори уста пред зъболекаря, ама после рече, че било забавно. Добре, че няма никакви зъби за пломбиране...тогава май щях да видя зор newsm78

И аз не знам дали ще учим на 17-ти newsm78 А, дано е спортен полуден- отбивка на номера...

# 650
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Bili , аз не съм правила манту на Светослав. В доста страни,вече е отменена БЦЖ реимунизацията ,а някъде и самата ваксина. Третират само рискови групи.
То не се ли прави на 7 години? Нас миналата година ни подпънаха да правим мантуто - в училище искаха бележките
  И при нас,даже в училището го правеха. Ама аз се запънах,изтърпях една критика и не дадох съгласие. Може и глоба да отнеса,обаче така съм решила.  Twisted Evil

# 651
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз лично с туберкулозата шега не искам да си правя и затова тичах миналата година за манту....ама мина и замина...

Сега с девойката имаме проблем какъв тоалет да сложим за 15-ти понеже тази жега провали предишните ни планувани тоалети Wink newsm78

# 652
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Май съм изтървала дали обсъждахте парите,които се събират в началото на годината за помагала .На нас утре май ще ни събират по 60 лв.Само на мен ли ми се струва,че са мноооогоо..... Whistling

# 653
  • Мнения: 2 466
Фани,добре дошла с Ники. Peace
Днес си взехме и карти на "Глобул",защото мъжа ми загуби търпение,заради лошия обхват,който търпим от МенТел.И настана рев и сополи,заради апарата,който е взел баща му.Естествено иска да е за него но според нас не е заслужил доверие за нов апарат.Разбрахме се,че ако няма провинения за месец напред и най-вече нито веднъж за този период не си забрави телефона някъде ще му дадем новия.
Големи са образи тези наборчета.С приятелчето си обсъждали актуалните теми и вчера ми съобщи,че е запознат в какъв ред ще сменя зъбчетата и сега щял да си ги следи спокойно.А колко геройски си жабуреше устата дъъъълго време докато кръвта спре като падна второто зъбче.Много било неприятно,ама той се бил справил без проблем,та си заслужил едно левче. Laughing
Много е интересен като след тренировка ме пита бебето дали се е вълнувало и ритало.Щял да го води да тренира с него един ден. LaughingАз не усещам бебето още но той е убеден,че го усеща да рита като си постави ръка на корема ми.
п.п Писах преди час и чак сега публикувах.Лаптопът сдава багажа. Confused
свраче,много е.Аз очаквам сума наполовина или максимум 70% от споделената от теб. newsm78

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 21:21 от deyzi

# 654
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Дейзи, представям си как ще те строява Петьо с бебчо. Нахрани ли го, облече ли го,да не на течение.... Имаш си чудесен батко.  Hug
  Нашата родителска среща ще е чак на 29.

# 655
  • София
  • Мнения: 14 708
Аз лично с туберкулозата шега не искам да си правя и затова тичах миналата година за манту....ама мина и замина...

Сега с девойката имаме проблем какъв тоалет да сложим за 15-ти понеже тази жега провали предишните ни планувани тоалети Wink newsm78

Ха, същата работа-приготвения тоалет отпадна, ще умуваме нещо лятно. При нас помагалата ще са под 40-и пак ме е яд-по руски така исканите миналата година учебници така и не се отвориха, уж бяха за 2 клас, сега нови искат.

# 656
  • Мнения: 3 479
Записвам в днешният протокол следните реплики от наборчето: Учи ми се, учи ми се, искам и в неделя да ходя на училище Shocked

Дейзи, на мен ми се е случвало големият ми син да ми прави забележки, че не гледам добре Матей. Вече бях бременна с третият, застанала съм стратегически в средата на кварталната площадка, а той я обикаля по края, но без да е излязъл от нея. По някое време пристига баткото и ми се кара: Мамо, ти не го гледаш, виж го къде ходи! Ще излезе на улицата! Crazy
Или пък: Мамо, много го лигавиш! Ще стане мухльо! На мен никога не си ми позволявала такива неща и т.н.т

Тоалетът за 15ти не ми е грижа. Просто ще му сложа блузка с къс ръкав към униформата. Обаче се чудя дали на 16ти и 17ти да не го пратя по къси панталони (бермуди) на училище newsm78 Много жега този септември ooooh!

Добре дошли на новите мами  bouquet

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 21:45 от DarkViolet

# 657
  • Мнения: 1 404
. Цялата галимация ми струваше един час като време и около 20 евро. Купих й по моя инициатива химикал, пълнител и една гумичка .Другото са 7-8 тетрадки, около 15 облекла и две като скицник но да се късат лисчетата и да се пише ( правят често там контролните).


Хексилина, то си е без пари при вас Simple Smile Ние давахме по 25 лв за помагала, после още около 60 в книжарницата незнайно за какво-бои, несесери, тетрадки  и разно пластилини, а днес за десерт-15 лв за облекла, ама не какви да е ами с някакво Кити. Пак добре, че не с Хана Монтана, че първо желание беше това Sick

Миналата година Ния не ходи на нищо извънкласно, но сега май се престара- школата по цигулка ще е всеки ден, отделно е в един клас по английски и аз искам да продължи с плуването, че е много смотано горкото мъниче....всичко е в Търново, т.е на 20 мин път и е прекалено, но не мога да реша кое да отрежа Thinking

# 658
  • София
  • Мнения: 819
Стела на 15 ще е с униформа - полата и тениската с къс ръкав, но за косата се почнаха пазарлъци - не можело да е на рибена кост, щото миналата година вече ходила така, та сигурно една мрежа набързо ще сглобя с малките ластичета, поне за един час да е с прибрана коса Mr. Green

# 659
  • Мнения: 1 687
Bili, при нас няма картинки и рисунки всичко си е чисто. Утре ще ви покажа нещата й. Има по задължение жълто, оранжево, лилаво, зелено  и червено облекло. Има и 5 прозрачни. Това са общо взето. Вероятно ще дадем по още 15 евро но като мине родителската.
За пътуването Вики я карах три пъти в седмицата до различни селища. Единото е на 10 километра, а другите на около 5. Тази вечер я прибрах в 20,30. Като минаваш през Арбанаси не е ли по близко (идея си нямам къде живееш точно в градът, но не е много). Лошото е че човек като е на работа няма как да организира всичко.
Дейзи, пози Петьо.  Hug  Heart Eyes
Момичета, като ви чета какви луди пари искат за помагала направо не знам.  ooooh!
Лека вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт