Набор 93-и вече изкласи

  • 42 793
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
Боже, опази smile3555

# 16
  • София
  • Мнения: 1 127
Мойто дете пък е решиело че не ще костюм , щял да си купи едни хубави черни дънки с хубава риза и обувки  newsm78 а сега де ! Как на бал без костюм ?
Най - много като дойде време да купим тези неща и накрая да реши че все пак ще облече костюм та да трябва и него да купим  #Crazy
За кандидатстването се притеснявам яко нищо че той е сигурен че ще влезе.

# 17
  • Мнения: 86
Да се запиша и аз с дъщеря почти на 18.
Шофьорския курс ще започне другия месец.
Сега препрочита българската литература подготвяйки се за матурата.
За бала е резервирана,но предполагам,че с наближаването му нещата ще започнат да излизат от контрол Laughing.Харесала си е модел за рокля и не дава дума за мнението ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 127
:.Харесала си е модел за рокля и не дава дума за мнението ми.

Естетвено ние сме стри и не разбираме нищо  Joy

# 19
  • Мнения: 86
Преди 2-3 година влагах много емоции в различните ни виждания за хубава дреха.Но видях,че госпожицата няма чак толкова неприемливи залитания и съм я оставила да подбира сама гардероба си.
Странно,но и гордо някак ми е като виждам,че момиченцето ми вече е здраво стъпило на земята.И съм убедена,че ще се справи и с кандидатстването и със студентстването.
Само ми е криво,че трудно ще издържим финансово.Но пък тя ме успокоява,че има и студентски бригади и няма да свърши света ако работи докато учи.
На техните години ние май бяхме много по-незрели и наивни newsm78

# 20
  • Мнения: 1 296
Ох, тази финансова страна..... Confused
На нас досега ни беше широко около врата, така да се каже. Но с този ипотечен кредит, който теглихме за новото жилище, вече ще ни е леко нанагорно. А и как съвпадат при нас нещата - ипотека, шофьорски курсове, такси за английски, бал пролетта, кандидатстване.....Понякога ми настръхват косите, но, да сме живи и здрави Praynig, ще се справим.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 127
Ох, тази финансова страна..... Confused

+ 1 но както казваш ще се справим.
Моето смята да работи и да следва .Даже ми е обещал кола като забогатее  baby_neutral

# 22
  • Мнения: 1 296
 hahahaА на мен и татко му - къща в Доминикана hahaha hahaha
Малкия му брат, който сега ще е 6-ти клас обаче не си дава силен зор с ученето. Старае се, но не е като батко си. Много са различни и двамата.

# 23
  • Мнения: 86
Кажете,моля-имате ли притеснения с избора на специалност на детето си?Наблюдавам от няколко години младежи завършили завъртяни специалности-стоят без работа.Някои заминаха зад океана,но не съм убедена че работят по специалността си.Познавам и такива,които с перфектната си диплома работят като касиерки в хранителни вериги.
Това ми е най-големия страх-ще учи и после  newsm78.Това е причината да не смея да давам съвети в избора.Но пък и не приемам варианта просто нещо да се завърши.
При вас как стоят нещата?Убедени ли са децата ви и вие самите в избора на специалност?
tzarina,и нашите са различни.Голямата е отличничка,но го постига с повече четене.Сина сега ще е в десети клас-не обича учебниците.Но пък има страхотно аналитично мислене,търси причинно-следствени връзки,техничар е,по-му е лесно да чуе и разбере нещо отколкото да го прочете и разбере...и винаги ме е смайвал как има абсолютен правопис без да чете.Бях се примирила,че едва ли ще учи след средното/а е почти отличник/.но миналия ден ме изненада приятно,че вече си е избрал и специалност,че и институт.

# 24
  • Мнения: 1 296
Моят син учи бизнес и предприемачество и с такова иска да продължи. + опция за реклама. Той обича да се занимава с това и му харесва.
След като Англия отпадна при нас като вариант, заради скъпите такси, все още проучваме някои други страни.
За Бг за съжаление и дума не иска да чуе Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 409
Кажете,моля-имате ли притеснения с избора на специалност на детето си?Наблюдавам от няколко години младежи завършили завъртяни специалности-стоят без работа.Някои заминаха зад океана,но не съм убедена че работят по специалността си.Познавам и такива,които с перфектната си диплома работят като касиерки в хранителни вериги.
Това ми е най-големия страх-ще учи и после  newsm78.Това е причината да не смея да давам съвети в избора.Но пък и не приемам варианта просто нещо да се завърши.
При вас как стоят нещата?Убедени ли са децата ви и вие самите в избора на специалност?

Такива притеснения имахме преди година. Подканях сина ми да реши какво би учил и работил с удоволствие, кои са силните му страни и в каква насока иска да развива способностите си. Разговаряли сме многократно по въпроса, като винаги съм  изразявала мнение, без да му натрапвам своя избор.

Зная, че човек е истински успешен, само ако изпитва удоволствие от това което прави. Само тогава, колкото и трудно да е, се чувства удовлетворен.

Синът ми премина през мъчителен период на осмисляне на всичко това  , и в крайна сметка реши!  Сега го провокирам периодично, с въпроси дали е сигурен в своето решение, като му изтъквам евентуални трудности по пътя.
Но той е категоричен и това ми дава надежди, че ще успее!
Всъщност вече е решил не само какво ще учи , но и къде, а пък за финансовата страна да му мислим ние Joy













# 26
  • Мнения: 633
да се запиша и аз в новата темичка с пожелание за хубави емоции през тази учебна година за нас, а най-вече за децата ни.
Моята щерка засега твърдо ми обяви, че ще бъде с къса рокля на бала - нямало да развява вили-мотовили. И без това няма да ми вземе мнението много насериозно, така че ще я оставя сама да си избира.
При нас е традиция абитуриентите да се събират в центъра на Плевен и тогава да тръгват към ресторанта. Та тази година на няколко вечери ги засичах на площада. Имаше доста момчета с дънки /черни или тъмносини/, риза и маратонки. Бяха много освободени, доволни и изглеждаха добре, дори според моите "остарели" разбирания. Всъщност имаше много малко абитуриенти с вратовръзки и май не видях нито един с папийонка. Даже и сред тези, които бяха с костюми.
Сред момичетата имаше доста повече кич. Това е лично мнение, разбира се.

# 27
  • Мнения: 1 296
Моите наблюдения върху момчетата тази година бяха, че май имаше ризи, извадени над панталона. И много елегантно им стояха отстрани погледнато.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 127
Моите наблюдения върху момчетата тази година бяха, че май имаше ризи, извадени над панталона. И много елегантно им стояха отстрани погледнато.


Това е щото са ни хубави децата бе   bouquet

# 29
  • Мнения: 85
Аз също съм много  "за"  по -лежерното облекло на бала, особено при момчетата, ми някак нелепо ми стоят тези дечица по на 18 години , облечени в костюми,  и те самите не се чувстват добре, да не говорим, че после няма да ги облекат никога повече Simple Smile
Ето този ми е много симпатичен без обеците,разбира се Mr. Green
този костюм-може Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт