Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 авг. 2011, 10:46 ч.

Мнения за ЧОУ "Образователни технологии"

• 50 023
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • София
Леле, а български език учихте ли там?
Няма как това да е едно изречение.
Още малко запетайки, точки, главни букви (някои са в повече) ще са нужни.
Ако само с изключване сте се размина ли, е добре, можеше и полицията да се заеме с вас.

# 136
Моят син е трети клас в ЧОУ Образователни технологии ще ви разкажа малко от нашия опит. Първата година бяхме изключително доволни, но с всяка следваща взимат все повече деца (увеличават броя на класовете) и някак започнаха да претупват нещата. Класовете са по 15-16 деца, всички са сплотени. Имахме дете, което тормозеше всички и реагираха много адекватно - психолог, смяна на класа, и накрая го изключиха заради липса на съдействие от страна на родителите. Относно чужд език - не разчитайте да ви подготвят отлично детето, представят се добре само децата, които ходят на други курсове. Имате постоянна обратна връзка от учителите и следите домашни (те са само през уикенда) в информационната им система. Аз към момента съм със смесени чувства (личи си и по хаотичния пост), но детето се чувства добре и учи, но виждам неща, които леко ме притесняват. За момента не обмислям смяна на училището и бих ви го препоръчала, но с едно наум, както е навсякъде.

# 137
  • София
но с всяка следваща взимат все повече деца (увеличават броя на класовете) и някак започнаха да претупват нещата.

Дъщеря ми е във втори клас, значи випуска след вас. Действително за нашия випуск увеличиха броя на паралелките от 3 на 4. Но видяха, че изпускат нещата и сегашния първи клас върнаха броя на паралелките на 3.

Иначе не знам защо така за английксия, според мен много здраво си работят. Сега ще видим този юни дали ще си вземе щерката нивото и то ще си покаже.

# 138
Здравей ladysunny,

Ние се колебаем за първи клас в ОТ. Срещнах се с директорката, програмата изглежда интересна. Разговарях и с други майки с деца в ОТ, мненията са противоречиви, явно си зависи от очакванията на всеки родител. На мен ми се иска да се набляга на английския, математика и български. Какви са твоите притеснения. От какво не сте доволни. Ще ми е полезна малко вътрешна информция. Благодаря.

# 139
  • София - Рим и обратно
Друго може и да претупват, но английският си е на доста добро ниво. То има и недоволни родители, но според мен - не всеки е предразположен да учи език и е добре да поснижат очакванията си към самото дете, не към учителките. Или поне да имат обективна преценка за възможностите му. Все едно аз да чакам моята дъщеря да постига математически висоти, ами няма как да стане. Доволна съм, че покрива материала.

# 140
А след 7 кл. какви са отзивите? Има ли учащи там? Доволни ли сте и защо?

# 141
  • Sofia
Имам приятелка, която учи там, доволна е, родителите й също.
Учи испански като втори език и вече се справя повече от добре.
Иска да следва медицина и ми каза, че от училището се съобразяват с интересите им и им осигуряват допълнителни занимания по предметите, към които имат интерес.

# 142
  • София
Здравейте, търся менение за подготовката  и климата в 5 клас в частното училище. Ако някой може да ми сподели нещо, може ли да ми пише на лично.

# 143
Аз също се интересувам приемат ли от 5 клас и добре ли се подготвят за матурите след 7-ми? Чета оплакванията по-горе и само да ви кажа - не знаете какво е в държавните училища ... Ходим на английски не за да постигаме някакви кой знае какви резултати, а да не изоставаме от другите в училищата. И домашниии, купища. По едно време дори се чудех в училище нещо въобще учат ли? Всичко е за домашно, та дори и новите уроци. Втората ми работа стана начален учител в къщи. Затова търся добро училище след 4-ти клас, не издържам вече, пък и средата от съученици е абсолютно деградираща в някои държавни училища.

Общи условия

Активация на акаунт