Мнения за ЧОУ "Образователни технологии"

  • 68 014
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря за споделеното. Знаете ли колко първи класа има в момента, от колко започват и какво е нивото на английския?

# 76
  • София
  • Мнения: 17 283
Искам да повдигна темата за да попитам за пресни впечатления от първолачетата? Не разбрах и дали има ПУК?
Дъщеря ми ще е ПУК следващата учебна година и едно от училищата, които обмисляме, е ОТ. Ще ходим на открит ден, но вярвам, че впечатленията от първа ръка са по-важни.
Ще съм много благодарна!  bouquet Hug

# 77
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Бърди, засега няма ПУК в училището. Аз пуснах дъщеря ми направо в 1 клас, след разговор и пробен ден. Имат опит с 6 годишни, няколко деца са само в техния клас, в другите 2 първи класа сигурно има още. Моята е родена в началото на годината, така че не беше никакъв проблем адаптацията й, но това си е преценка на родителите, естествено.
Засега съм доволна от обучението и отношението към децата, дъщеря ми се чувства прекрасно. Има и някои недостатъци, разбира се, но като цяло виждайки какво е положението в други ЧУ и ДУ, нямам особени забележки. Да видим как ще е занапред.

# 78
  • София
  • Мнения: 17 283
Кафе, на теб разчитах много, благодаря ти!  Hug
Октомврийче е дъщеря ми и дори 6 няма да има за следващата учебна година, та си е чисто ПУК-че, жалко, че нямат. Но все пак ще отидем на открития ден, мъжът ми много се е навил.
Междувременно може да пробваме и Шилер за ПУК, но там съм малко на кантар за нас ли е или не е.

В 16ч ли свършват иначе действително, или има занимания до по-късно? Няма да ни е напълно невъзможно да се организираме до 16, но ще е една идея по-трудно и е хубаво да го знаем предварително.

# 79
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Заниманията са им до 16.00 ч., но има вариант за изчакване чак до 19.00 ч. в специализиран Лего кабинет, където децата играят, приказват си, редят лего, дояждат си....изобщо кой каквото го влече Simple Smile. При хубаво време ще играят навън. Доста деца остават след 16.00, трудно е за работещи родители да се организират до толкова рано, така че е удобен този вариант. Извънкласните занимания тази година са малко неуточнени, защото за първа година имат толкова много деца и явно не са могли да се организират. Мен лично, те не ме касаят, защото водя дъщеря ми на друго място на гимнастика и кънки, така че не ми пречи, че нямат.

Успех с ПУК-а, където и да решите, Бърди! bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 17 283
Много благодаря, Кафе!!  Hug

# 81
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
"Частно основно училище "Образователни технологии" организира презентации на системата на обучение и демонстрации на учебен процес пред деца и родители. Ще бъдат представени и учителите, които ще преподават в 1 клас. ...."

https://www.facebook.com/events/1185379551487330/

# 82
  • София
  • Мнения: 17 283
Записани сме вече   Grinning  bouquet

# 83
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Записани сме вече   Grinning  bouquet
Отличници Simple Smile.

# 84
  • София
  • Мнения: 17 283
Лошото е, че нямат ПУК и малко г*з път да види ще сме, ама карай.
Дават ни 5% отстъпка за децата от нашата ДГ, което е малко, ама пък от сърце  Laughing

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Лошото е, че нямат ПУК и малко г*з път да види ще сме, ама карай.
Дават ни 5% отстъпка за децата от нашата ДГ, което е малко, ама пък от сърце  Laughing

А в случай, че детето се справя, проблем ли е за училището да го вземат в първи клас, въпреки възрастта? Хипотетично .
Питам, защото дъщеря ми също е по- малка и започна в училище от ПУК с уговорката, че ако не се справя, следващата година ще си "повтори" с наборите.

# 86
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не, не е проблем. Има доста шестгодишни, включително и моето. Справят се, дават им се индивидуални допълнителни упражнения и т.н. Моята дъщеря беше изкарала само 3-та група в градината.
Но доколкото разбрах, детенцето на Бърди е в края на календарната година, така че ще й дойде раничко. Макар че, с един-два пробни дни учителите могат да преценят.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, впечатления от гимназията имате ли? Темата е за основното, но за да не отварям нова тема, питам тук. В информативната тема също се нищят основните училища.

# 88
  • Мнения: 2
Здравейте!
Изчетох цялата тема и благодаря на всички за споделянията - много ми бяха полезни!
Имам син на почти 6г. и ми предстои избор на училище, като предпочитах да е в ПУК, а не директно 1-ви клас. Тъй като не е ходил на ДГ, а в занималня в Читалище, която вече не отговаря на изискванията на възрастовото му развитие и нужди.
Но след масовите позитивни оценки за това училище съм склонна и да избързам със записването му направо в 1-ви клас.
Дали тези, които имат в момента първокласници там и тези, които са ходили на таз годишните представяния за набиране на първокласници, биха споделили пресен опит и впечатления, дали суперлативите за училището са заслужени?
И друг въпрос - дали някой знае колко паралелки първокласници ще има 2016- 2017 учеб.год. и каква част от тях са попълнени? И всъщност до кога е крайният срок за избор на училището и записване?
Предварително благодаря на откликналите!

# 89
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Marina, кои суперлативи имаш предвид, за да ти кажем верни ли са Simple Smile.
Засега има 2 първи класа оформени, доколкото разбрах. Капацитетът им е 3, така че ще пълнят дотам. Доколкото знам и в момента текат срещи и записвания. Ние се записахме чак през май миналата година, не знам тази докога ще може, вероятно докато се запълнят местата.

Общи условия

Активация на акаунт