Познати, че може и приятели във форума

  • 7 861
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Ба, аз не съм крила нищо. Дори снимки съм пускала.
Но на сбирки не бих отишла.
И да, последните години влизам да си убивам времето, не мога да отрека - приятно убиване де  Laughing

# 121
  • Мнения: 155
Нека не го наричаме "оплакване", а впечатление  Wink Поне аз така му викам. Мисля, че съм регистрирана от 2009 г. Но не съм била винаги редовен потребител. Това "нова" ли ме прави?  Wink

На въпроса за затворените общества - не, не мисля, че има затворени общества, употребих това определение, защото ми се стори, че някой по-напред го използва. Има хора (според мен), които се знаят по-отдавна във форума и непринудено са се сближили. Това е, затворени общества звучи сектантски и тъпо, не ме кефи  Peace

# 122
  • Мнения: 4 892
Мисля, че правото на анонимност съществува в интернет пространството, за другото си има фейсбук, скайп и прочие Wink

То и фейсбук, и скайп предполагам, че и част от прочието, съществуват в интернет пространството.

# 123
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Аз си мислех тъкмо същото за потребителите в Клюкарника - затворена група чавки, които по цял ден клюкарстват и плюят останалите потребители. Не, че съм била много далеч от истината, но пък то взе че ми хареса  Mr. Green
 Peace Напълно споделям. В клюкарника ги мислех за шматки. А сега ми харесва много.

# 124
  • Мнения: 5 940
О, ....има разлика между отчетни и отчетни.
Едно е да кажеш добро утро и да лепнеш картинка с кафе и гол мъж, друго е да се отчетеш с нещо от сорта- "От взиране в утрото, черното на кафето ми се нажежава до изгрев. Петъчно ми е- потно и мързеливо. Трябва ли да искам хапче за понеделник?"

По темата - имам малко познати от форума. Мисля, че сме близки.

# 125
  • Мнения: 4 300
Те се подиграват основно на бременните отчетни. Отчетните по хобита не са от онзи тип, дето стават само да се изгъбаркаш с тях.
Eто така се създават ( някои от) форумните легенди.
Продължавам във всяка такава тема да се изненадвам на колко хора Споделете им е трън в очите.
 Същевременно за първи път се учудвам защо се пропускат отчетните на турските сериали, това си е една цяла вселена Crossing Arms
Ами отчетните по зодии? Мъжът скорпион обича едикакъвсисекс, а жените се надъхват една друга с ' какво мислите, ние нали сме по интелигентни'  Mr. Green В Готварските отчетни почти не припарвам, някои са ми противопоказни на възприятията, но в тези 'какво сготвих днес' и обикновена баница в обикновена чиния да сложиш пак има дежурни по славословията една страница подир.

# 126
  • София
  • Мнения: 1 592
На Клю сбирки не съм била, а бих отишла с удоволствие. С девойките от отчетната редовно се виждаме на по чашка, както и понякога с някои мацки от КМ. Бях и на коледното парти с маски. Определено много ми хареса и не смятам да пропускам и тазгодишното ако има такова  Flutter
А с някои форумски знаменитости се виждаме всеки ден, но те изобщо не знаят, че пиша тук, пък камо ли какъв ми е ника  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 155
Аз пък реших - ще ида на сбирка инкогнито  Mr. Green Предварително ще проуча кой няма да ходи със сигурност, ще се пльосна и ще се представя: Аз съм "don domat" Wink Примерно  Joy И готово. После да се чуди личността под ника си, как, кога, къде и какво е правила, а не помни?  Joy

# 128
  • Мнения: 7 947
Аз доста пъти съм казвала - тва, дето пиша тук - е различно от контакта ми с приятелите.
С тях не разтягаме екзистенциални въпроси какво е да си самостоятелен, какво е изневярата, как се прави зимнина. С тях е просто чат повечето пъти. Е, има разлика и в споделянето на личните моменти и терзания, тук ги пропускам. И така ми харесва. Тук едно - там друго.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 099
Когато не принадлежиш към определена група, е лесно да се довериш на високомерието си, че не си струва. Егото трябва да бъде дундуркано: щом АЗ не съм там, тея не стават!  Mr. Green
Не се ласкай. И без това криво си разбрала.
....

Би ли ме повела към дълбините на интелектуалните си достижения, че не схващам посоката на полета им...

# 130
  • Мнения: 4 555
Продължавам във всяка такава тема да се изненадвам на колко хора Споделете им е трън в очите.
На колко? Аз не съм срещала някой друг освен мен да ги споменава.

"Споделете" е една чудесна тема, но не е лъжица за всяка уста. Това трудно се преглъща.  Mr. Green
Joy
Не уточняваш с какво е пълна лъжицата  Laughing

# 131
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ти се подхилкваш Елора, но не може да се отрече, че там пишат най- забавните и интересни потребители на форума. Wink
И да, на мнозина им е ужасно мъчно, че не успяват да впишат в пейзажа. Ми така е, като са скучни и семпли.  Simple Smile

# 132
  • Мнения: 4 555
Зависи от критериите за интересни и забавни. Виждам, че напоследък форумът е обхванат от мания за унифициране, но все пак едва ли можеш да отречеш, че забвното за един може да е лигаво за друг.

Все пак не съм поглеждала Споделете от 2-3 години, би трябвало да допусна, че е възможно да е станало забавно. Но не бих рискувала да проверя.
Теб конкретно не съм те чела и нямам представа дали си от забавните. Не се чувствай лично визирана  Laughing

# 133
  • Мнения: 3 405
Забавно ми стана с това "рискувала". Иди и виж, няма страшно. И да пишеш пак няма страшно Simple Smile

# 134
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ела, ела, Елора!

П.П. Аз пиша само глупости в Споделете (и не само там), но още не са ме изхвърлили.  Blush Търпят ме някак.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт