Познати, че може и приятели във форума

  • 7 868
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз питам, понеже споделетковците са със самочувствието на елит, който гледа отгоре отчетните сополанковци, които могат да им служат само за подигравка и изграждане на чувство за лична духовна и интелектуална извисеност.

Същото мога да кажа за не е една отчетна тема.
Случвало ми се е на мен да остана с такова усещане след влизане в една друга отчетна тема (тогава в готварския).

Когато не принадлежиш към определена група, е лесно да се довериш на високомерието си, че не си струва. Егото трябва да бъде дундуркано: щом АЗ не съм там, тея не стават!  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 3 405
мда, нормално човешко чувство, а после легенди из форума от типа "тия са е*баси надувките"  Laughing

# 107
  • Мнения: 155
На мен също така ми е направило впечатление, че изпъкват тези с чувството за хумор и не само, ами с типичното си чувство за хумор. Всеки си има някакъв почерк в хумора си, и оставам с впечатлението, че ако твоя тип хумор не влиза в този на някой друг те подминават  Mr. Green Според мен няма значение дали си нов, стар, от колко стотин години си във форума и т.н. В крайна сметка регистрацията в който и да е форум не е "reborn" за всяка една личност.

Не случайно пуснах тази тема и очаквах точно такива коментари. И в крайна сметка тук всеки може да бъде такъв какъвто иска, а не такъв какъвто е, или?  Rolling Eyes

# 108
  • София
  • Мнения: 23 128
Когато не принадлежиш към определена група, е лесно да се довериш на високомерието си, че не си струва. Егото трябва да бъде дундуркано: щом АЗ не съм там, тея не стават!  Mr. Green
Не се ласкай. И без това криво си разбрала.

Те се подиграват основно на бременните отчетни. Отчетните по хобита не са от онзи тип, дето стават само да се изгъбаркаш с тях.
Peace
И не само за бременните, но и вече обебилите се. Влезте, попрочетете и пак ще коментираме.

# 109
  • Мнения: 7 947
Аз пък съм забелязала, че си има форумски елит с особено ценено мнение. И това са повечето пишещи наистина отдавна, с огромен брой публикации. Тяхното мнение се приема обикновено или ако не се приема - съвсем фино се намеква, че видиш ли, май не е съвсем така. Пък един отскоро пишещ, незабележим образ - директно бива рязан.  Wink

В отчетните влязох веднъж, отдавна. Видях всички теми с малоумни заглавия в рима  Sick Няма начин да пиша. То и няма да ме приемат, знаете.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 594
Аз пък навремето като си пишех само в отчетната си мислех тъкмо същото за потребителите в Клюкарника - затворена група чавки, които по цял ден клюкарстват и плюят останалите потребители. Не, че съм била много далеч от истината, но пък то взе че ми хареса  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 3 405
Те се подиграват основно на бременните отчетни. Отчетните по хобита не са от онзи тип, дето стават само да се изгъбаркаш с тях.

Но ето, че думата "отчетен" (както впрочем и "форумски елит") става без основание нарицателна и се прилага за всички отчетни теми (а те в момента са неизброими по вид и участници).
Затова - да не обобщаваме, както обичам да казвам  Simple Smile дадоха се доста примери, които обориха значението на "отчетна тема".

Сега е наред да оборим "форумски елит"  Mr. Green

# 112
  • София
  • Мнения: 23 128
Клише, това го имаше и при мен относно клю-то.
Стана така, че доста от старите кучета изчезнаха и останаха малко тия дето съскат срещу новобранците. Лаенето в хор, в стил "много сме, силни сме" като че ли се поукроти.

# 113
  • Мнения: 155
Аз пък над 90% все в клюкарника кибича. Ама някакси свикнах с обстановката. Не ми е липсвало толкова да ми признават мнението и т.н. Влизала съм в спорове. Но точно защото искам да си остана анонимна и т.н., не желая да влизам в разни затворени общества или так както ги определяте вие. Така си се чувствам чудесно. И въпреки това харесва ми когато някой е мил, търпелив, тактичен и услужлив тук. Много хора, които съм молила са ми помагали винаги. Благодаря за което  Hug

ПС: Едно нещо ми направи много голямо впечатление, критиката относно правописните грешки, които дори и аз понякога от бързина съм допускала. И недай си Боже някой да допусне грешка и да влезе в пререкание с някой друг и веднага: "Молиф се пише молиВ" и т.н. ....  Joy

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Не случайно пуснах тази тема и очаквах точно такива коментари. И в крайна сметка тук всеки може да бъде такъв какъвто иска, а не такъв какъвто е, или?  Rolling Eyes
И как да стане, като ме познават едно 100-200 души лично и още два пъти по толкова в извънфорумни виртуални контакти - скайп, фб?

# 115
  • Мнения: 4 892
Кое общество във форума е затворено? Аз не съм срещала такива. Любопитно ми е.

# 116
  • Мнения: 3 405
Аз пък навремето като си пишех само в отчетната си мислех тъкмо същото за потребителите в Клюкарника - затворена група чавки, които по цял ден клюкарстват и плюят останалите потребители.

Eй в такъв момент е хубаво да има едно мащабно форумско събиране на живо.
Тогава нещата се виждат в реалната им светлина Simple Smile

# 117
  • Мнения: 155
Анонимен за мен е: да не ми се знае името, къде живея, на колко години съм и т.н. и т.н., едно на ръка и да не ходя по сбирки. Влизам тук, за да се забавлявам, не за да се запознавам  Wink

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Клише, това го имаше и при мен относно клю-то.
Стана така, че доста от старите кучета изчезнаха и останаха малко тия дето съскат срещу новобранците. Лаенето в хор, в стил "много сме, силни сме" като че ли се поукроти.
Не се е случило това, ами ти си станала не стара, но поне не толкова нова и си привикнала с обстановката. Защото сега новите пак се оплакват от съскане срещу тях Simple Smile

# 119
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Анонимен за мен е: да не ми се знае името, къде живея, на колко години съм и т.н. и т.н., едно на ръка и да не ходя по сбирки. Влизам тук, за да се забавлявам, не за да се запознавам  Wink
И аз така. Нямам против тези, които ходят на сбирки, познават се лично, приятели са, нито тези, които са си написали имената, адресите, егн-тата на тях, съпрузите и децата им, които са си напускали снимки на къщите и прочие.
Но аз не желая нито някой тук да ме знае как се казвам, нито как изглеждам, нито къде живея, нито на колко години съм, нито пък да има тази информация за децата ми, или мъжът ми.
Мисля, че правото на анонимност съществува в интернет пространството, за другото си има фейсбук, скайп и прочие Wink

Общи условия

Активация на акаунт