Познати, че може и приятели във форума

  • 7 850
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 964
Пък на мен ми хареса.

BTW след като е затворен кръг и наистина би било невъзпитано да се натрапиш, не е лоша идеята да се направи тогаз едно "Споделете за новаци".
Що ли обаче си мисля, че и тогава новаците (разбира се сигурно и аз в това число) пак ще драпат да идат при старите?

Винаги е по-уютно на място където я има атмосферата на отдавнашно приятелство.

# 151
  • София
  • Мнения: 3 099
На мен Споделете ми е скучно, въпреки по-изискания стил на писане. Ако имам свободно време в излишък и никакви хобита, които да ме развличат, може и другите отчетни да ми се сторят интересни. Но подозирам, че просто не съм от тази отчетна порода.

Нашата отчетна щом приключи с бебешките сбирки, продължи с кръчми по женски...  Whistling И на тях за деца се говори > 5 % от вечерта. Различни сме, интересни сме (си), весели сме и така вече над 5 г! Вчера една от тях, по моя молба, изненада майка ми за РД с торта със свещи (действието се развива в Банско) Wink Кой от вас ще си направи този труд за мен?!  ppp

Отчетната дружина не бих сменила, пък нека съм лигла!

# 152
  • Мнения: X
Не си казала, не сме направили, бе ivonska. Аз торта не знам дали бих могла да спретна, или поне такава, която да става за ядене, но мога да й изпея или изтанцувам нещо. Или да й честитя рождения ден на немски, или и трите неща едновременно Laughing Особено щом ще се ходи в Банско...

# 153
  • София
  • Мнения: 3 099
Не си казала, не сме направили, бе ivonska. Аз торта не знам дали бих могла да спретна, или поне такава, която да става за ядене, но мога да й изпея или изтанцувам нещо. Или да й честитя рождения ден на немски, или и трите неща едновременно Laughing Особено щом ще се ходи в Банско...

Мацката си е от Банско, не си търси повод да драснеш далеч от ежедневните ангажименти!  Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт