Познати, че може и приятели във форума

  • 7 867
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 300
Продължавам във всяка такава тема да се изненадвам на колко хора Споделете им е трън в очите.
На колко? Аз не съм срещала някой друг освен мен да ги споменава.

Във всяка такава тема задължително се споменава. А след теб поне трима са писали в същия дух.
Не че нещо, просто тенденцията е трайна и повтаряща се. Едновременно с това непонятна, понеже не съм срещала някой да е придобил чувство на превъзходство покрай споделяне. Едно време и Спама отнасяха критики, сега вече гледам са извън прицел  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 26 авг 2011, 20:09 от Рокси

# 136
  • Мнения: 3 999
И аз съм от тези дето не знаят какво е "Споделете". Още по-малко защо пък на някого не би му харесвало. Останах изненадана и че е голяма лъжица. Ще отида да надзърна.

Отчетните, в които аз съм поглеждала или в които съм писала са... да го кажем така... едно и също се мели по премала ката ден. Не че има лошо - нали затова са отчетни, но понякога на човек му се ще да се разговори и за нещо различно от обичайно повтарящото се в ежедневието.
Клюкарникът в това отношение все пак предлага чат-пат приказка.

От форума познавам лично само 3 човека. От отчетните теми. Така се е случило. Бих искала да познавам иначе много други. От Клюкарника.

# 137
  • Мнения: 75
Аз ли не знам къде съм попаднала, вие ли нещо си въобразявате. Какви вип, мип и не нам си какви групи. Затворено общество били, нъцки. Няма тема, която да е затворена за четене или писане само на определени хора. СО има някакви ограничения, но явно напирът за онзи форум е голям и модераторите гледат да отсяват. Форумският елит е само в нечия глава, аз решавам кой за мен ще е елит и кой не. Как ли пък ще стане обратното, не знам.
Не обичам групирането по цвят, вкус и други признаци, но повечето хора се чувстват по-защитени в група. Потребителите из форумите често са самотни, търсят контакти, връзки, приятели. Какво лошо има, нищо. По повод стари и нови:  Де повече хора да усещаха кога е дошло време да отстъпят крачка назад и отстъпят „трона”! В противен случай се превръщат в едни виртуални Кадафи-клонинги. Или още по зле, клонинги на Василин Маринов.

# 138
  • Мнения: 3 405
И аз съм от тези дето не знаят какво е "Споделете".

Ето го началото на Споделете: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115840.msg2103531#msg2103531

Мърморана не му даваше и половин час, а то ...   Grinning

# 139
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не е въпроса да чакаш да те изхвърлят. Въпроса е когато не ти допада да си тръгнеш. Според мен е важно дали на човек му допада някъде или не. Допада му стои си там, не му допада тръгва си. Глупаво е тогава, когато някой изниква от нищото и държи да си спомниш за него и не спира да те щипи, докато не си спомниш. Не визирам никой за сега Simple Smile.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Теб конкретно не съм те чела и нямам представа дали си от забавните. Не се чувствай лично визирана  Laughing
Ей, ако не клъвнеш не може!   Joy
Ами да, не съм от забаваните, така че нищо не си загубила като не си ме чела.  Wink

# 141
  • Мнения: 2 070
На вас не ви ли липсва Спамо-чата Mr. Green

# 142
  • София
  • Мнения: 1 594
Защо през тема все се дъвче това "Споделете"  Thinking Вече взе и на мен да ми става интересно и ще взема да се натреса и там някой ден да видя за какво иде реч  Laughing

# 143
  • Мнения: 10 547
Хайде сега, какво има да се правим на равни? Направете си експеримент и споделете как върви отразяването ви. Моят емпиричен опит сочи–затворена група. Да, ясно, никой няма да ми забрани да пиша, но ще има ли смисъл. То и една Анка твърдеше в младежките ми години, че сме от една компания...

# 144
  • Мнения: 2 478
Имам приятели във форума, с някои се виждаме често, а с други разстоянията ни делят. Имам и познати от форума, много! А има и още много хора, с които бих се запознала с удоволствие.
А за отразяването - винаги ще те отразят, ако има за какво.

# 145
  • Мнения: 169
Хайде сега, какво има да се правим на равни? Направете си експеримент и споделете как върви отразяването ви. Моят емпиричен опит сочи–затворена група. Да, ясно, никой няма да ми забрани да пиша, но ще има ли смисъл. То и една Анка твърдеше в младежките ми години, че сме от една компания...
Навремето имаше една песен:"Господи,колко си хубава!"Сега бих перефразирала"Господи,колко си права".Това е.

# 146
  • Мнения: X
О, ....има разлика между отчетни и отчетни.
Едно е да кажеш добро утро и да лепнеш картинка с кафе и гол мъж, друго е да се отчетеш с нещо от сорта- "От взиране в утрото, черното на кафето ми се нажежава до изгрев. Петъчно ми е- потно и мързеливо. Трябва ли да искам хапче за понеделник?"

По темата - имам малко познати от форума. Мисля, че сме близки.
Laughing Добро сравнение, скъпа ми valeri. Радвам се да те видя отново.

# 147
  • Мнения: 3 999
Пък аз наистина взех, че потърсих това "Споделете" и надзърнах. Хм. Ами иглежда приятна говорилня без кавги. Което си е направо удивително потижение за тоя форум. Нещо като "А пък аз днес така и така" без притеснението, че ще спамиш щото не си по темата на прежде пишещия.

и да, изглежда като място където потребителите по някакъв начин отдавна се знаят поне виртуално. Аз лично май затова и не бих отишла да им пиша в темата - едва ли мен ме знаят.

Та това ли е причината определен кръг от хора да недоволстват, че не могат да се "впишат" в обстановката? Какво чак толкова несправедливо намират в това? Нормално е.

# 148
  • Мнения: 3 405
Хайде сега, какво има да се правим на равни? Направете си експеримент и споделете как върви отразяването ви. Моят емпиричен опит сочи–затворена група. Да, ясно, никой няма да ми забрани да пиша, но ще има ли смисъл. То и една Анка твърдеше в младежките ми години, че сме от една компания...

Dобре, де, така е . Права си Laughing

# 149
  • Мнения: X
На мен Споделете ми е скучно, въпреки по-изискания стил на писане. Ако имам свободно време в излишък и никакви хобита, които да ме развличат, може и другите отчетни да ми се сторят интересни. Но подозирам, че просто не съм от тази отчетна порода.

Общи условия

Активация на акаунт