Познати, че може и приятели във форума

  • 7 863
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Така ви се стурва, защото сте отскоро. Аз пиша вече 4 години и кусур без да имам никакъв, дори и най-миниатюрен фен-клуб, пък хич не съм се и почувствала ограничена в попълзновенията си да дам акъл по тази или онази тема!  Wink
Аз те харесвам Simple Smile
Благодаря, Еовин, и аз те харесвам!  Hug
А на една съфорумка съм станала голям фен! Желанието ми е след всеки неин пост да пускам дежурното: "Ах, как хубаво го каза! От клавиатурата ми го взе!", ама нали съм с добро форумско възпитание и знам, че така не се прави!  Grinning  /първото ми форумско влюбване  Heart Eyes    Embarassed/

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Жаве, срамота.  Crossing Arms
Нарочно го казваш, за да ти се обясняваме в любов!

# 62
  • Мнения: 169
Така ви се стурва, защото сте отскоро. Аз пиша вече 4 години и кусур без да имам никакъв, дори и най-миниатюрен фен-клуб, пък хич не съм се и почувствала ограничена в попълзновенията си да дам акъл по тази или онази тема!  Wink
Ами погледнете какво става след този ваш пост.7 поста с хвалби и обяснения,мисля без смисъл по темата.Тези неща мен ме дразнят.Може и да не съм права,така мисля.Вие си написахте и дежурните ви приятелки припяват.Това е.

# 63
  • Мнения: 4 555
Не са точно "приятелки". Аз със Жаве до сега мисля, че не съм писала в една и съща тема, не сме си разменяли реплики и въобще не съм сигурна дали някога е чела мое мнение. Просто си съществуваме паралено.
Но човек чете много повече теми, отколкото пише и съответно си изгражда мнение за потребителите на базата на прочетеното. А ако имаш много мнения, много хора са ти ги прочели и са си помислили нещо за теб. При всички положения, какъвто и да си, поне няколко души ще си помислят хубави неща.

Ако имаш малко мнения, е нормално повечето хора да не те познават и да нямат мнение за теб. В крайна сметка всеки потребител, когато се е появил тук, е бил начинаещ и другите не са го познавали. Нищо различно не се случва и сега.

# 64
  • Мнения: 3 405
Така ви се стурва, защото сте отскоро. Аз пиша вече 4 години и кусур без да имам никакъв, дори и най-миниатюрен фен-клуб, пък хич не съм се и почувствала ограничена в попълзновенията си да дам акъл по тази или онази тема!  Wink

Как бе, аз съм ти фен  Grinning

Мире, споко, ще ти мине Simple Smile

# 65
  • Мнения: 21 676
    Да, вече си имам виртуални познанства от тук, реални едно-две, ако имах повече време бих и разширила кръга. Има хора, които истински ми харесват.
  Колкото до развихрилия се спор от последната страница - може би наистина така ти се струва, когато си нова. И какво значи - не те допускат в кръга си. А да се опитат да ме спрат, да ги видя. Laughing А от малко несъгласни и нелюбезни поста по свой адрес досега никой не е умрял.

    Вие пък ако знаете, какво става по другите форуми... в един от моите веднъж съфорумник - хакер беше изтрил всички теми и мнения на персона, която го дразни.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 149
Така ви се стурва, защото сте отскоро. Аз пиша вече 4 години и кусур без да имам никакъв, дори и най-миниатюрен фен-клуб, пък хич не съм се и почувствала ограничена в попълзновенията си да дам акъл по тази или онази тема!  Wink
Чак пък фен-клуб....  Laughing И защо си мислите, че с този си пост момичето си проси такъв едва ли не.... Според мен трябва да си бая комплексар, за да те спрат да си изразиш мнението няколко несъгласни с теб (меко казано).

# 67
  • София
  • Мнения: 23 128
Благодарение на форума се сдобих с няколко приятелки  Hug
Виждаме се, чуваме си се редовно.
Имам и такива, с които не сме се виждали очи в очи, но си пишем.
С други пък бих искала да се запозная, харесвам доста съфорумки  Grinning
Най-добрата ми приятелка също пише във форума и се засичаме понякога из темите.
Иначе това с допускането/недопускането съм го усещала като начинаеща във форума. Сега сигурно съм се "омешала" с народа и не усещам дистанция у никого.

Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 13:02 от tonkabonka

# 68
  • Мнения: 6 305
Случайно открих една стара позната в чужбинските теми/чрез имената на децата и/, на друг познат не съм се натъквала още.

# 69
  • Мнения: 11
Имам реални познанства от отчетните, там хората са по-нормални, не се заяждат, рядко се влиза  в спорове и набиване на канчета!Най големите чешити са в Клюто и СО, сформирали ли са си групички и обикалят от тема на тема да блеят пригласящо и да се боготворят една друга, мазнене голямо и лицемерие, за къв им е не знам ooooh!.
Най вероятно си мислят,че като имат 4,5 поддръжнички във форума и са хванали дедо ви Господ за оная работа!Да ама не, реала си е друго измерение.
Имаам и доста виртуални познати от тук, тези които съм добавила във фейса си,те са ми били приятни персони и не са определено от дразнителите тук.За тях   bouquet newsm51 newsm51

# 70
  • Мнения: 322
Имам доста познати от форума и една много близка приятелка  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 21 676
   Влизам да видя, почнали ли сте да изреждате поименно дразнителите.

# 72
  • Мнения: 155
Какво стана с темама за най-голяма сухарка? Нещо не я виждам?  Mr. Green Вече дразнителите ли ще изреждаме? Струва ми се обаче, че дразнителите за едни са приятели за други  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 788
На мен ми е по-скоро странно това, как запомняте с кой пишете и съответно къде пише въпросният човек...
Аз например, докато пиша в една тема, запомням някой потребител, чието мнение ми е харесало. Да кажем и аватара му също ми се набива в очи.
След няколко теми/дни вече тотално съм забравила за аватара, за потребителя.
А когато се случи някой да си промени името или аватара, ще е цяло чудо да го "позная" в друга тема сама.
Всъщност сетих се, че съм запомнила само Рокси. Помня, че за нещо, в някаква тема преди много спорих с нея. Само дето не помня за какво.... А в идните дни, в друга тема ми беше харесало много нещо, което беше писала - пак обаче не помня какво... В последно време пак я засякох някъде по темите и отново ми хареса как пише...
Но за друг и за повече - абсурд да запомня нещо...

# 74
  • Мнения: 322
Какво стана с темама за най-голяма сухарка? Нещо не я виждам? 

Заключиха я  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт