Познати, че може и приятели във форума

  • 7 848
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Моите наблюдения са различни. Не е съвсем като в детската градина. Хората са отзивчиви, когато човек има някакво сериозно питане. Иначе нищо не пречи да си почешат езиците на гърба на някой новак и не чак дотам новак.
Изисква се определен период на адаптация докато човек свикне да борави с търсенето, започне да пише на кирилица и следващата фаза във форумската еволюция - да пише що-годе грамотно.

# 46
  • Мнения: 1 788
... Не е съвсем като в детската градина. Хората са отзивчиви, когато човек има някакво сериозно питане. Иначе нищо не пречи да си почешат езиците на гърба на някой новак и не чак дотам новак.
...
Peace
А зависи и от настроението на човек, предполагам. И от темата, и от какво ли още не...
Много малко хора знам, че познавам/виждала съм на живо във форума. Иначе кой ги знае колко са точно - може да са много, може и да са малко...
Не разбирам защо това, че някой се познава с друг, би подразнило трети човек.
Не е нужно да си дружка с някой, за да сте на едно мнение по много въпроси и да се "защитавате" взаимно.

# 47
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Провокирана от няколко теми реших да пусна такава. Имам чувството, че тук доста от хората се познават и трудно допускат други, които не познават. Аз си признавам, че не познавам абсолютно никой тук. Не знам кой как изглежда и т.н. Обаче чудя се колко ли са като мен?  newsm78
И аз не познавам никого, не се и натискам да познавам когото и да е от този форум.
Но определено го има това трудно допускане на другите...

# 48
  • София
  • Мнения: 8 000
Има тема, имам мнение, пиша. Нямам - обратното. Не стигам до фазата да питам дали съм допусната или не, тъй като не ме е вълнувало. Вероятно се дължи и на предходния форумски стаж.

# 49
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Тук намерих страхотни приятели, за което съм изключително благодарна. Няма да ги споменавам поименно, те си знаят кои са. И искам само да им кажа, че съм щастлива, че ги срещнах и много държа на тях.  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 2 070
Познавам лично доста съфорумци
Бих искала да се запозная лично, поне с  още толкова
Създадох приятелства, които много ценя

# 51
  • Мнения: 4 892
Оказа се, че една потребителка ми е била съученичка и сме играли заедно в танцов ансамбъл.
Познавам си я, и тук и в реалния живот си е една и съща. Хубав човек. Искрен и чувствителен. Други не познавам или поне не сме се открили.
Трябва да питам сестра ми дали не пише случайно от горния етаж  Laughing

С хора от форума мога да завържа познанство, може би бих се видяла, но на мероприятие или ако ми се обадят. Приятелство едва ли. И във форума не поддържам другарство.  Причината разбира се е в мен. Има хубави хора във форума.

# 52
  • Мнения: 4 965
Много е характерно за хора, които нямат много опит с подобен тип общуване /форумно/ да се подвеждат и да си изграждат някакви обобщаващи образи.
С времето разбираш, че не е вярно.
Доколкото е ставало дума, във форума пишат няколко мои съученички, няколко състудентки и няколко колежки - дори нямам точна идея кои са.
Няколко мои реални приятелки пишат тук - едната също не знам коя е, а с другите или не сме се засичали, или изобщо не съм обръщала внимание /не влизам да разглеждам профили или да следя стари публикации/.
Покрай форума се запознах на живо с няколко симпатични съфорумки и станахме приятелки и в живота. Във форума общуваме, но не мисля, че някой е усетил личните отношения. Sunglasses

# 53
  • Мнения: 6 998
Имам си приятели от форума, да Simple Smile
Имам си и хора, с които не съм се виждала, но ми е уютно да си пиша.

# 54
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Познавам вече доста хора от тук. И приятели си имам!
Открих човек, когото познавах преди форума.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имам чувството, че тук доста от хората се познават и трудно допускат други, които не познават.  Не знам кой как изглежда и т.н. Обаче чудя се колко ли са като мен?  newsm78

Относно допускането - то е като навсякъде другаде, зависи какво целиш и дали си попаднал сред хора. Има много тъпи и криви същества тук, но има и много стойностни хора. Peace
Аз познавам няколко човека, чието приятелство е ценно и важно за мен и което отдавна е излязло извън пределите на форума.

# 56
  • Мнения: X
Познавам доста хора .
Ако има възможност,бих се запознала с още някои ....

Странни са ми хората,които върло пазят анонимност....сигурно си имат своите причини.
Предполагам и в живота са доста дръпнати  и затворени.
Ама хора всякакви..... 
  Grinning

# 57
  • Мнения: X
Така ви се стурва, защото сте отскоро. Аз пиша вече 4 години и кусур без да имам никакъв, дори и най-миниатюрен фен-клуб, пък хич не съм се и почувствала ограничена в попълзновенията си да дам акъл по тази или онази тема!  Wink

# 58
  • Мнения: 6 998
Така ви се стурва, защото сте отскоро. Аз пиша вече 4 години и кусур без да имам никакъв, дори и най-миниатюрен фен-клуб, пък хич не съм се и почувствала ограничена в попълзновенията си да дам акъл по тази или онази тема!  Wink
Аз те харесвам Simple Smile

# 59
  • Мнения: 4 555
Ох, как ми взе думата от устата! Щях да напиша абсолютно същото, дословно!

Общи условия

Активация на акаунт