Познати, че може и приятели във форума

  • 7 849
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много хора познавам от форума и още с много бих искала да се запозная.  Blush

Съжалявам също, че голям брой близки на сърцето ми потребители напуснаха форума или се появяват неприлично рядко, някои от тях: Мюриель, Калин@, Имелда Маркос, Небесната краставица, Франзела Калина (ох, тези Калини Heart Eyes), Вердад, не са една и две, още има.  Laughing

И да, има нещо такова, с групиране, но според мен то работи за добрия тон на форума. Аз мога и да не съм съгласна по някой въпрос с моя позната, но няма да се хвърля да я нагрубявам, нали?

Не харесвам анонимните. Не харесвам и тези, които "се крият" именно, за да "разпускат" или направо да обиждат (някои се държат и просташки) във форума. А в "реала" са кротки, по-тихи от водата, вероятно.  LaughingПодло е, някак.  

# 31
  • Мнения: 7 837
По тези ширини сме единици и се познаваме.
Дори и аз съм яла и пила, с модератор, на една маса  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 555
Има малък брой хора, които познавах отпреди да ги срещна във форума
Hug
Аз открих точно трима души, които съм познавала irl от преди да започна да пиша тук и ти си едната  Laughing Не че не сме се запознали пак във форум, но поне не беше този  Laughing

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Реално хората които познавам от тук се броят на едната ми ръка  Wink чудесни жени и  приятелки   Hug



Не харесвам анонимните. Не харесвам и тези, които "се крият" именно, за да "разпускат" или направо да обиждат (някои се държат и просташки) във форума. А в "реала" са кротки, по-тихи от водата, вероятно.  LaughingПодло е, някак.  
Peace



# 34
  • Мнения: 4 296
Познавам страшно много хора от форума, но не бих казала, че всички са ми приятели. По скоро добри (и не толкова) познати, но имам и някои наистина ценни контакти, което се надявам да се запазят във времето.
Дълго време отбягвах да се регистрирвам тук, а когато все пак го направих, много държах да си остана анонимна. Бързо обаче загрях, че това просто няма как да стане. И спря да ми пука.
Колкото до групирането, струва ми се повече от логично и закономерно. Целият живот е такъв, факт. И онлайн  хората от една порода се подушват, не виждам проблем.

Между другото, любимата ми фраза напоследък е ''секта''. Много удобно определение, искрено ме забавлява.  Laughing

# 35
  • Мнения: 7 837
Между другото, любимата ми фраза напоследък е ''секта''. Много удобно определение, искрено ме забавлява.  Laughing

"Секта", преди беше запазено за кърмачките. Но, в последните години, се нароиха много аномалии.

# 36
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
С някои се познавам от реалния свят и след това се е оказвало, че са съфорумки. С други комуникираме и лично в чат.
До срещи обаче все още не се е стигало. Иначе има хора, които с удоволствие чета и би ми било приятно да познавам и лично.
От друг форум имам създадено страхотно и ценно за мен приятелство,  в момента този човек ми е един от от най-близките и важни за мен хора.  Heart Eyes

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Само една добра позната имам от форума.За други незнам.

# 38
  • Мнения: 2 931
     Доколкото знам, само една позната имам. Но си казахме една на друга никовете, за да знаем къде да се търсим, ако се наложи. Не пишем в едни и същи подфоруми, не се засичаме по темите. Не ми се е случвало да разпозная някой познат.

# 39
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Познавам не повече от петдесет потребители на този форум. За всички , чиито постове са ми интересни , съм си изградила моя  " визуална представа".

# 40
  • Мнения: 1 446
Някои познавам лични, други само по-лисно виртуално (фейсбуци, личен живот, тва онова), други професионално--или са ми кандидати, или са ми станали колеги в последствие.

В началото бях по-скептична за познанства, но сега някои са ми много ценни.

# 41
  • Мнения: 155
Някои познавам лични, други само по-лисно виртуално (фейсбуци, личен живот, тва онова), други професионално--или са ми кандидати, или са ми станали колеги в последствие.

В началото бях по-скептична за познанства, но сега някои са ми много ценни.

Ти хора за работа ли набираш от тук?  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 446
Ами то си има специална тема за целта Simple Smile

# 43
  • Мнения: 155
Ами то си има специална тема за целта Simple Smile

Хаха, не знаех  Mr. Green Embarassed

# 44
  • Мнения: 0
Имам няколко добри приятелки, с които се познавам извън форума, но рядко се засичаме по темите.
Вече се видях с две чудесни мами и ми беше много приятно с тях.
Харесахме се с някои много свежи момичета, с които ще ми е много приятно да се видя и на живо.

Общи условия

Активация на акаунт