Познати, че може и приятели във форума

  • 7 845
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Провокирана от няколко теми реших да пусна такава. Имам чувството, че тук доста от хората се познават и трудно допускат други, които не познават. Аз си признавам, че не познавам абсолютно никой тук. Не знам кой как изглежда и т.н. Обаче чудя се колко ли са като мен?  newsm78

Така си е, но има и форумски срещи (нещо , на което не бих отишла) и някои от тях май ходят. Отделно си менкат и снимки, отделно скоро имаше тема  и доста снимки се видяха.  Mr. Green И аз не познавам никой тук.

# 16
  • Мнения: 984
За щастие срещнах приятели във форума, такива, с които можеш да споделиш и да получиш подкрепа.
Срещнах се и с хора, които откровено не харесвам нито тук, нито в реала.
Живот.

# 17
  • Мнения: 1 765
Не познавам никого тук, нямам желание да познавам, а някои просто ми лазят по нервите - дребнави, заядливи, всичкознаещи и разбира се не приемат никакви чужди гледни точки. Създала съм си миниаюрно собствено форумно пространство, в което се чувствам добре. Всичко друго попада в графата ignore.
И да добавя - като дипломиран психолог най-много се забавлявам с желанието на някои да блеснат като психолози.  Laughing

# 18
  • Мнения: 22 439
Познавам определен брой хора от форума. Виждаме се от време на време. С други сме си сродни души. )
Други познавам от преди да пишат във форума още. )

# 19
  • Мнения: 22 036
Познавам само една потребителка, но не покрай форума и само с една си разменям скайп чат.
Въпреки това БГ мама ми е разтуха и място за забавление.
Чета много, радко пиша, защото не ми остава време от четене  Grinning, а и от работа, но си имам любими местенца в които лизам и намирам сродни души и си ги харесвам, нищо че не ги познавам лично.
Тук човек може да срещне всякакви хора, всякакви мнения и съвети, кога безмислени и смешни, кога наистина полезни.

# 20
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Никого не познавам,но това не ме притеснява.Не съм си задавала въпроса дали ще бъда приета или не.Има няколко потребители,които са ми много интересни и ще ми е забавно да се запознаем.Едни харесвам,други не ,но това си е нормално. Докато чета дадено мнение,веднага си изграждам визуална представа за потребителят,който го е писал и ми е чудно до колко при среща реалността и представата ми ще се разминат

# 21
  • Мнения: 94
Докато чета дадено мнение,веднага си изграждам визуална представа за потребителят,който го е писал и ми е чудно до колко при среща реалността и представата ми ще се разминат
  Peace
И при мен важи, само че не за всеки потребител. Тези, които по един или друг начин не са ми харесали, ги игнорирам!

# 22
  • Мнения: X
Не мога да кажа, че познавам някой/я тук.
Хехе! Винаги съм съм си мислела, че зааралии сте си приятели и в живота и често се срещате - ти, Пасинет, Сийка, Бътинскай, Борис...  Grinning  Не знам откъде ми е дошла тази представа.  newsm78  Като дете прекарвах летата си в Стара Загора и някак си романтично ми става като си ви представя седнали на кафенце в градската градина на раздумка...  Grinning

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сядали сме Simple Smile почти в този състав
но не в градската

# 24
  • Мнения: 155
Аз лично не виждам нищо лошо в това да се познаваш с някой от форума дори да сте приятели, но така като не познаваш никой на мен лично ми е по-интересно, защото винаги има загадка. Примерно чета на някой постовете и по тях си представям човека визуално, не искам да се разочаровам след като го видя, защото представите ми много се разминават. Завесата се вдига и магията може би се изгубва  Mr. Green Не съм убедена, че съм права, но за момента така го чувствам. Та за това ми беше интересно дали има и приятели и познанства между вас. А дали при някой се е получило това, което описвам по-горе, случая с разминаването на представите ви за визия?  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 818
Има малък брой хора, които познавах отпреди да ги срещна във форума, по-голям брой, с които се запознах тук и двама души, които станаха едни от най-близките ми в живота. Да е жив и здрав форума, че ги намерих Heart Eyes

# 26
  • Мнения: X
сядали сме Simple Smile почти в този състав
но не в градската
Видя ли!   Naughty  Видения получавам аз...свише!  Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 1 149
Имам чувството, че тук доста от хората се познават и трудно допускат други, които не познават.
Да, да това е абсолютно вярно. Аз много отдавна се мъча да вляза тук, но изобщо не ме допускат. Като някаква секта са. Много правилно си ги преценила да знаеш...
Абсолютно на същото мнение съм!!! Може да не се познават лично, но са си групичка и си пишат помежду си в темите и всяка намеса външна подминават.... Нещо като ВИП-чат си организират.... Само с избрани хора....
Аз също не познавам абсолютно никой от форума, не ми и трябва, честно казано! Ако някой чак пък толкова ме впечатли, може би.... Чета и пиша тук по-скоро информативно, отколкото да се запознавам с някой...

# 28
  • Мнения: 7 947
Провокирана от няколко теми реших да пусна такава. Имам чувството, че тук доста от хората се познават и трудно допускат други, които не познават. Аз си признавам, че не познавам абсолютно никой тук. Не знам кой как изглежда и т.н. Обаче чудя се колко ли са като мен?  newsm78
Не познавам никого.
Освен една моя приятелка, която ми каза, че има регистрация и така я видях.Но пък тя има 5 мнения на кръст преди години.
Не искам и да познавам. Така ми е добре.

# 29
  • Мнения: 10 547
Зависи къде пишеш. Вероятността да завържеш приятелства в размирнитд подфоруми е нищожна. Регистрирай се в отчетна тема и в края на първия месец вече ще сте на форумска среща от типа "бременни тумбачета, развяват байрачета". Тук срещнах наистина невероятни хора, с които отдавна сме преминали в реални контакти.

Общи условия

Активация на акаунт