Отговори
# 60
  • Мнения: 541
Предлагам ваучер за маникюр и педикюр на салон Рали стил по тази оферта на Грабо  http://grabo.bg/varna/do-58-otstapka-za-manikiur-i-pedikiur-plius-lak-0rs65
Няма да имам възможност да го ползвам  Sad

# 61
  • Мнения: 304
Набързо минавам да се запиша и да Ви питам нещо.

 Има ли оферта, за която бихте ползвали ваучер, но не намирате такава из сайтовете?  Simple Smile

Да има. Отдавна търся ваучер за коктейлни хапки, че скоро ще имаме няколко повода, но съм виждала само за суши.

От всички ваучери, които съм ползвала, фаворитите ми са кислородна терапия от Nelly's Beauty centre (още съжалявам, че си взех само 1 ваучер), почивката в хотел Боженци, пиците от пицария Уно, и боядисване, подстригване и издухване от салон Рали Стил.

# 62
  • Мнения: 3 211
Ох, тези "Поля" са толкова долнопробни квартални салончета. Ужасни са.

# 63
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Набързо минавам да се запиша и да Ви питам нещо.

 Има ли оферта, за която бихте ползвали ваучер, но не намирате такава из сайтовете?  Simple Smile

Да за курс по Холандски Wink
И кетъринг или коктеилни хапки  Mr. Green

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Спомням си преди време, че се коментираше Гун Гун...но не помня дали беше суши или нещо друго...видях, че са пуснали в грабо ваучер за суши...ако може отзиви някакви? Дали си струва?   bouquet

# 65
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Набързо минавам да се запиша и да Ви питам нещо.

 Има ли оферта, за която бихте ползвали ваучер, но не намирате такава из сайтовете?  Simple Smile

Искат ми се оферти за карс по фотография и за зумба (имаше преди време пусната за Спорта зала, но тогава не се възползвах и сега ме е яд). Peace

Ох, тези "Поля" са толкова долнопробни квартални салончета. Ужасни са.

А, де, ако знаех... ooooh!

# 66
  • Мнения: 9
Чета ви когато се сетя, но все забравям да се запиша.
Чоколина, много кофти ми стана след разказа ти - непременно се оплачи и на КЗП  Peace
Аз затова избягвам оферти за козметични процедури, маникюр и педикюр.
Когато си правя последните две процедури вкъщи самостоятелно, лакът ми държи по седмица на ръцете(или поне минимум 4-5дни) и по две - на краката; а в салон последно направих грешката да ида за бала (предния ден) - ами  лакът се залющи точно насредата на празненството.  Mr. Green  
(А косата ми се развали още преди да тръгна от нас  Mr. Green )

Така че се оглеждам предимно за ваучери за хапване или някакви забавления. Искам пак някое суши от Немо за 3лв, ама няма  Laughing

Купих си и комарник  Crazy  Не ви разказах епопеята по получаването му  Twisted Evil
Поръчахме го на 25.07 от Диков Гарант през Задружно, трябваше да дойде за 3 до 5 дни + един за доставка. Да, ама времето си минава, комарник - няма. Взехме да звъним на фирмата, за да разберем защо е това бавене. Оттам все ни казваха, че е готов, остава само да го пуснат по куриер. "Ще го пуснем след малко и ще ви се обадим." А днес, а - утре... А ние си чакаме, какво ни остава. Междувременно пуснаха нова оферта, пак в задружно - този път за щори. Не би следвало да се наемат с нови поръчки, при положение, че не могат да насмогнат още със старите, нали?  newsm78

Резултатът - мотаха ни точно месец - в началото на миналата седмица им звъняхме да ги предупредим, че ще се свържем с КЗП, задружно и всички възможни места, вкл. и форуми, за да се оплачем от тях, защото комарник така и не видяхме до този момент.  Е, вторник вечерта имахме вече номер на товарителницата (впрочем, пуснаха комарника по куриер, различен от посочения в офертата); в сряда сутринта пристигнаха и самите материали. Можело, значи. Но може би трябваше да снимам нещото, което получихме   Laughing Рамка за врата, дори без елементарна хоризонтална разпорка в средата; мрежата не беше изрязана - от всички страни стърчаха по едно 20тина см; получихме и 3 дръжки, като 3тата естествено остана неизползвана.
Та така - повече от Диков Гарант не бих си поръчала нищо, дори и на ваучерни цени. Няма такова разкатаване, навъртяхме и сметки на GSM-ите за още един комарник сигурно  Laughing Впрочем, имаше и момент, в който ни научиха номера и не отговаряха на позвънявания от него.
Добре поне, че имах едни 10 задружни лева, които да използвам, че да не ме е яд още повече. Явно като за 15лв - толкова....

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 21:02 от sun-kissed

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Използвах днес ваучера за педикюр по тази оферта http://varnadeals.com/team.php?id=102.
Останах много доволна, ще отида пак  Peace Чоколина, съжалявам че така се получи при теб  Sad

# 68
  • Мнения: 87
Moмичета да ви попитам, днес си взех ваучер от луд талон, днес го платих през  easypay, но ваучера е със статус неплатен, трябва ли да изчакам офертата да изтече за да се появи и да мога да го разпечатам. Досега все са се появявали веднага, но от луд талон не съм вземала.

Благодаря предварително.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето отговора на "Грабо":
Цитат
Благодарим Ви за обратната връзка и съжаляваме за възникналата ситуация.

Поемаме ангажимента да проучим подробно Вашия сигнал, като препращаме писмото Ви на търговския представител, отговарящ за тази оферта.

От чисто легална гледна точка ние сме изпълнители до договор за набиране на клиентопоток, в който възложител е съответната фирма. Винаги съдействаме при възникнал проблем, но в тази ситуация най-доброто, което можем да направим, е да сигнализираме на фирмата. Още повече, че Вие сте използвали съответния ваучер.

Закупувайки ваучера си, Вие сте сключили търговски взаимоотношения с фирмата, доставчик на услугата, по които ние не сме страна.

Не ни разбирайте погрешно, не желаем да има недоволни клиенти, но в случая нямаме легалното право да вземем очакваните от Вас мерки.

При което им написах, че ще си потърся правата в Комисията за защита на потребителите, като ще насоча жалбата си не само срещу козметично студио "Поля", но и срещу "Грабо", тъй като съм платила именно на тях. Ето какво ми отговориха (т. е. копираха част от предишното си съобщение):
Цитат
Съжаляваме за възникналата ситуация.

От чисто легална гледна точка ние сме изпълнители по договор за набиране на клиентопоток. След промотирането на дадена оферта, ние превеждаме приходите от закупените ваучери на фирмата-възложител. При закупуването на ваучер Вие сте сключили търговски отношения с фирмата, по които ние не сме страна. Разбира се, ще Ви съдействаме, като се свържем с фирмата и препратим Вашето оплакване.

Щом сте ощетена от услугата, Вие имате легално право да се обърнете към съответните институции, защитаващи интересите Ви.

Нещо да кажете?! Twisted Evil Close

# 70
  • София
  • Мнения: 30 205
chockolina, утре съм на педикюр (не в "Поля"), но сериозно се притеснявам покрай твоя случай  Rolling Eyes
Какво да ти кажа типичен бг синдром "прехвърляне на топката"   Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 11 414
chockolina, за съжаление са ти отговорили точно така както и предполагах - отклончиво, неясно и дето е написала missence  "прехвърляне на топката". Не са ти дали никакъв съвет конкретен, което е много дразнещо  Crossing Arms все пак са в тази сфера и трябва да имат решение при подобени случаи.
Като се сетя , че и за силиконови цици имаше оферта, направо ми настръхва косата  Mr. Green

missence, не се страхувай де, видиш ли ,че тръгват на лошо работите - ставаш и заминаваш  Wink

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, не че нещо, но Грабо и всички такива сайтове са ПОСРЕДНИЦИ...те свързват вас със съответния продавач...не казвам, че случилото се трябва да остане ей така, но към тях трябва да са претенциите, а към съответния салон и маникюристка...и наистина тук не знам дали не е най-удачно да се свърже Чоколина с КЗП...да се отиде на проверка може би и ХЕИ ли...не знам...

# 73
  • София
  • Мнения: 30 205
момичета,

в ludtalon колко е срока за плащане? Вчера си запазих ваучер, днес на касите на easypay дава невалиден номер  newsm78

# 74
  • Мнения: 87
момичета,

в ludtalon колко е срока за плащане? Вчера си запазих ваучер, днес на касите на easypay дава невалиден номер  newsm78

48 часа, до колкото разбрах независимо дали са почивни или делнични дни. На мен също ми даде днес, че нямам за плащане към съответния номер и втори път купих ваучер за да го платя, а сега излиза че не е платен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт