Отговори
# 645
  • Мнения: 290
Някой да е посещавал студио Nell's. Вече си взех ваучера, но все пак да попитам:

http://tiktak.bg/offer/izmivane-s-profesionalnite-produkti-na-sc … a-kosata-330.html
Аз съм  Peace. Ходила съм точно за издухване няколко пъти при Нели. Мисля, че ще останеш доволна.

# 646
  • Мнения: 79
Този ваучер ми е излишен : http://grabo.bg/varna/50-otstapka-za-manikiur-ili-spa-manikiur-034rd , за маникюр с лак става въпрос, сложих си Шилак, които ще стои на ноктите ми поне 2 седмици и няма да мога да го използвам, Ако някой го иска да пише на ЛС  Peace

Иначе имам ваучери, които още не съм използвала, но ще се възползвам тези дни и ще пиша как е минало  Grinning

# 647
  • Мнения: 3
За Рива ефект, ходих с ваучер преди два месеца. На толкова некадърна фризьорка не бях попадала никога. Добре, че е коса и ще израсне пак. Прическата ми не  е нищо сложно и особено - пластове. Но момичето и това не можа да направи както трябва. Пепи се казваше фризьорката. Имаше и още една фризьорка, за нея не мога да дам отзиви. Затова и без пари да ми предлагат салона - НИКОГА вече.
Да се оплача от ваучера за 3 бр. тигани от Грабо. Пълен БОКЛУК. Тиганите са все едно от магазин "Всичко по 1 лев". Така че, който си ги е поръчал да очаква неприятна изненада.
И да похваля тортите на Атлант - чудесни, пресни и много вкусни. Взех си още един ваучер.

# 648
  • Мнения: 54

Да се оплача от ваучера за 3 бр. тигани от Грабо. Пълен БОКЛУК. Тиганите са все едно от магазин "Всичко по 1 лев". Така че, който си ги е поръчал да очаква неприятна изненада.
И да похваля тортите на Атлант - чудесни, пресни и много вкусни. Взех си още един ваучер.

Редовно следя продуктите в един китайски сайт ( www.tinydeal.com ), та вече няколко продукта открих там, които се продават в сайтовете за колективно пазаруване.
Има ли в момента ваучери за торта в Атлант? Че ми трябва, а не успях да платя предния, който резервирах.

# 649
  • Мнения: 781
Преди месец имаше една оферта за торта от Сладко изкушение. Някой си я беше взел , обаче каза, че адреса е сменен. Ако може да ми кажете новия адрес

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 842

Има ли в момента ваучери за торта в Атлант? Че ми трябва, а не успях да платя предния, който резервирах.
http://www.ozo.bg/offer_237
  bouquet

# 651
  • Мнения: 3
Сладко изкушение са на ул. Неофит Бозвели 13.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Преди месец имаше една оферта за торта от Сладко изкушение. Някой си я беше взел , обаче каза, че адреса е сменен. Ако може да ми кажете новия адрес
Аз вчера взех тирамису от "Сладко изкушение", адреса им е ул. Неофит Бозвели 13 - за Окръжния съд на Тракия. С тази оферта имах следния проблем - обаждам се предварително три дни, за да поръчам и ми отговарят, че торта не могат да ми направят за датата, за която искам, защото нямало да имат ток - може след ден. На мен обаче тортата ми беше необходима за конкретен повод и се съгласих на тирамису (него как го приготвят като няма ток не ми стана ясно). Писах на Грабо - отговориха ми да се разбера с фирмата за компромисен вариант - е, примирих се с тирамисуто. Отивам да си го взема и се започна ровене, чудене - за днес ли беше? Звъня в цеха момичето и се оказа, че са и донесли с едно тирамису по-малко. Взех наличното, но си мисля ако бях отишла по-късно какво щях да получа?                      

# 653
  • Мнения: 781
Сладко изкушение са на ул. Неофит Бозвели 13.
Да, на офертата пише че това е адреса, и  Базар левски, но имам спомен, че някой като си я взе и каза, че е сменен адреса  newsm78 Може и да бъркам . И ще се обадя пак преди да отида  Simple Smile

Dahlia , мерси, че се включи. Много неприятно Sad ще видим с моя ваучер какво ще стане

# 654
  • Мнения: 3
Аз миналата седмица си вземах от Сладко изкушение на Неофит Бозвели еклерчета с ваучер. Там си е сладкарницата (то даже не е сладкарница), а място откъдето си получаваш нещата. Еклерите бяха страхотни наистина.
Понеже имам ваучер от тях за торта или тирамису, нека някой който е ползвал подобен да сподели мнения за тортата или тирамисуто.

# 655
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 538
Някой закупувал ли е продукти или услуги от Тънко?Май ще си имам проблеми с този сайт.Закупих душ с ЛЕД осветление на 15.Не ми отговориха на първия мейл,не си вдигат телефоните,пуснах 2-и мейл.Да видим.

# 656
  • Мнения: 385
Dahlia, как е тирамисуто? Другата седмица мисля да взема от него, торта вече хапнахме и ни хареса Peace

# 657
  • Мнения: 23
 Аз да споделя , че се възползвах от тази оферта на Грабо - студио One     http://grabo.bg/varna/podhranvashta-arganova-terapiia-za-kosa-pr … -za-1250lv-0dkq7z       ,  доволна съм , хареса ми и местенцето и самата терапийка, пак бих се възползва от такъв ваучер.

# 658
  • Мнения: 23
 Впечетления за тази пицария?  Заслужава ли си ваучера?
http://grabo.bg/varna/salata-italiano-goliama-pitza-i-palachinka-za-650lv-0nmqm3

# 659
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Dahlia, как е тирамисуто? Другата седмица мисля да взема от него, торта вече хапнахме и ни хареса Peace
На колегите в офиса им хареса - сочно и леко. На мен ми приличаше по-скоро на паста, но моето мнение не е много компетентно, тъй като аз тирамису не обичам.

Общи условия

Активация на акаунт