След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 189

  • 30 341
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 67
Краси,страхотна нахотка!Нашия бебчо в банята.!!

# 721
  • Мнения: 23 381



Е, кой ще е пуснал подобна снимка на Али в Интернет. Не вярвам Берг или Халит да допуснат това.

# 722
# 723
# 724
# 725
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343



Е, кой ще е пуснал подобна снимка на Али в Интернет. Не вярвам Берг или Халит да допуснат това.

Да и аз не вярвам, а знаем, че Берг е стахотен фотограф, а снимката е несколасана.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 017
Да изтрия ли снимката newsm78 newsm78

Аз мисля че е Али,но не е задължително всички да приемат това,също не е задължително Берг да е снимала или да дава разрешение,но както и да е...,ако ви дразни ще я изтрия....

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 21:21 от krasminikif

# 727
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
 wavey wavey wavey
Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Tanıtımı 3

# 728
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Tanıtımı 4

# 729
  • Мнения: 617
  


                 Mydream, Мари, благодаря за новите трейлъри! Hug

                


                 
    

# 730
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


И костюма ,  и дизайнера са великолепни!  Wink Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 21:38 от mar_tomova

# 731
  • Мнения: 23 381
Да изтрия ли снимката newsm78 newsm78

Аз мисля че е Али,но не е задължително всички да приемат това,също не е задължително Берг да е снимала или да дава разрешение,но както и да е...,ако ви дразни ще я изтрия....

Краси не става дума за дразнене. Прегледах профила на тази жена, която се представя за Берг и в него има съобщения от преди посещението в Братислава. Нали Берг каза на Дари, че няма фейсбук профил. Тя е с някакво раздвоение на личността направо тази жена. Говори от името на Берг, отговаря на други потребители от името на Берг, нарича Али "синът ми". Ама не е само тя. Получава съобщения от Берен Саат, Седеф Авджъ...и други, които се представят за актьорите и си водят диалози сякаш са те. За мен това е шантава работа.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 017
Варна,щом е така изтривам снимката и въпроса е приключен,не трябва да ползвам подвеждаща информация Blush Embarassed
Извинявам се,ако съм ви подвела,а това в какво вярвам ще си остане само за мен...

# 733
  • Мнения: 23 381
Варна,щом е така изтривам снимката и въпроса е приключен,не трябва да ползвам подвеждаща информация Blush Embarassed

Аз не мога да твърдя със 100 процента сигурност, че на снимката е Али или не. Не е ясен образът, за да се каже със сигурност. Това, в което съм убедена е, че профилът не е на Берг. Може някой близък до семейството да се е възползвал и да е направил снимка на Али, но чак пък да са го пуснали в банята. Не знам. За снимката не мога да твърдя нищо.

# 734
  • Мнения: 617


               Великолепната четворка!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт