Възможно ли е

  • 3 038
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
Докато раждах натискаха ребрата ми много силно и ме боляха един месец след това дори като дишах,за мое щастие не са ми скъсали нищо.Лекарката ми каза че се получава така когато те натискат на неправилното място.

# 31
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Мен също ме натиснаха по корема, защото така се наложи, но ме боля само на следващия ден и то може би по-скоро имах мускулна треска от напъване, в смисъл болеше ме коремната стена, а не ребра или черва (не че знам как болят черва де). Това за мен е малко вероятно да се случи.

# 32
  • София
  • Мнения: 933
и мен ме натискаха и то доста силно, беше неприятно за момента, но нямаше никакви последствия.

# 33
  • Мнения: 1 243
И мен ме натискаха по корема с ръце но няма такова нещо като разкъсване а и за сефте го чувам.

# 34
  • Мнения: 66
при мен опитаха всякакви видове натискане по корема защото дъщера ми се роди много трудно , с тесен таз съм в горната  част , дъщерями беше и с многократно усукана пъпна връв , при последни две успешни натискания ми пукаха прешлените на гръбначния стълб ,счупи ми се опашната кост , а лекарите очакваха да имам и херния , идваха на следващия ден да ме проверяват по няколко пъти и да цъкат учудено как нищо ми няма и как така съм добре , така че може да се получат всякакви усложнения при едно тежко раждане , моето беше такова , но слава богу аз и дъщеря ми се възстановихме и сме добре и двете  . Счупената опашна кост зарасна и спря да ме боли след около 4 месеца преди това внимавах как седя и как нося тежки неща , тежестта я пренасях леко ту на лявата или дясната страна иначе болеше , но понагоре имах преди да родя болки в единия прешлян е наместиха ми го точно по време на раждането , почуствах го на момента и оттогава не ме е болял . Иначе точно скачане при мен не е имало , с ръката от китката до лакътя , лекаря натиска корема под ребрата и бута надолу за да избута бебето . А опашна кост се чупи и без да има натискане понякога при самото излизане на бебето , Межди другото не съм чувствала сериозни болки от самото натискане при мен контракциите бяха най-болезненото нещо и след това загубих почти всякакво усещане за болка , чак след около 12 часа след раждането отново възстанових нормалния  усет за болка  , не знам от какво беше от стрес или от друго ли .

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 13:05 от keit888

Общи условия

Активация на акаунт