Ню Йорк или Горно Нанадолнище?

  • 8 351
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 916
 Peace
Така е.
Мой близък е на корабите и получава добри пари. Десет-двадетест други мои близки получават не толкова добри пари, пак по корабите. Не е като да не знам каква е работата.
Парите са (от) другаде.

# 151
  • София
  • Мнения: 30 209
Peace
Така е.
Мой близък е на корабите и получава добри пари. Десет-двадетест други мои близки получават не толкова добри пари, пак по корабите. Не е като да не знам каква е работата.
Парите са (от) другаде.
това е най-лошото  Rolling Eyes

# 152
  • Мнения: 5 710
Е колко големи пари идват във Варна? за 2010 какви са инвестициите, външни, вътрешни? Кой налива милиарди, в какво?
Защото за мен идването на големи пари ако не се отразява на инфраструктура, качество на живот, това, особено не ме вълнува в чий джоб колко пари има.

# 153
  • София
  • Мнения: 30 209
Е колко големи пари идват във Варна? за 2010 какви са инвестициите, външни, вътрешни? Кой налива милиарди, в какво?
Защото за мен идването на големи пари ако не се отразява на инфраструктура, качество на живот, това, особено не ме вълнува в чий джоб колко пари има.

много точно, а аз нямам идея какви млрд. са наливани, ама по нищо не си личи- нито инфраструктура, нито нови инвестиции, нито някаква кой знае каква грандиозна промяна. Работещите във Варна си кретат с ниските заплати и високите цени, и само се ослушват тук-там за някоя по-добре заплатена работа  Rolling Eyes Тъжна история.
Варна е невероятен град, обичам го, НО от икон. гледна точна е супер зле Sad

Общи условия

Активация на акаунт