Да кажеш "обичам те"

  • 3 164
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Това, че е някъде на майната си, не значи, че не може да идва и ти да ходиш, ако е толкова силна любовта. Освен ако наистина не е някъде като Щатите, Канада или Австралия. За Европа разстоянията са преодолими.
Или поне ми се иска да са. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 0
За съжаление става дума за щатите.Преди време имах възможност да замина,но се отказах.Сега малко съжалявам,но си казвам,че може би така е трябвало да стане.

# 17
  • Мнения: 1 788
Преди няколко години направих същата грешка - да се двоумя, да чакам, да премислям.
Разстоянието ми се виждаше основната пречка. Вярно - беше огромно, но какво от това?! 
Не е гаранция, че нещо фантастично, дълготрайно и страхотно щеше да излезе, но човек трябва да опита, да бъде честен, да казва онова, което мисли на време...
Сега, когато се сещам за онези моменти, се чудя на собствения си акъл как може няколко хиляди километра да са били причината, защото просто разстоянието не е причина, а по-скоро извинение...

# 18
  • Мнения: 14
По-добре да  съжаляваш, че си го направила (дано да не става така), отколкото да съжаляваш, че не си. Пък и нищо не се знае, той може само това да чака, да му дадеш някакъв знак, така, че действай  Hug

# 19
  • Мнения: 116
Попадала съм в подобна ситуация.Когато човекът си беше дошъл за малко в Бг използвах случая да говорим.И се оказа,че всичко е само в моята глава и моето сърце,а на него не му се започвали мимолетни връзки (странно как определи),имал си цели навън от Бг.Но ти си кажи каквото имаш,да не съжаляваш после,че не си го направила.

# 20
  • Мнения: 2 052
Аз съм от тези, които ще те посъветват да направиш каквото си намислила, защото дори да доведе до прекъсване на отношенията ви, поне ще ти донесе яснота, а тя е за предпочитане пред дълго време на съмнения, съжаление за "пропуснатия шанс" да сте заедно и ще повлияе на следващите ти връзки.

По отношение на това как конкретно да подходиш - няма кой да вокализира чувствата ти вместо теб. Но съветът ми е - keep it short. Така има повече шанс думите ти да бъдат осмислени. А и посланието и емоциите няма да са разнопосочни и да оставят адресата още по-объркан.

Ти не питаш, но все пак - на твое място не бих го направила, без преди това да съм създала подходящата атмосфера в общуването ни, макар и от разстояние, която да изведе на преден план тези чувства у него, ако ги има. Защото когато човек направи избора да замине и се дистанцира емоционално от хората и местата, които оставя зад гърба си, вече не е същото. Успех! Peace

# 21
  • Мнения: 0
Мъжете трябва да казват обичам те. Обаче някои наистина не се сещат сякаш. Или се двоумят..Нали знаеш, че много мъже взимат жените си в чужбина. Можеш да му изпратиш някоя готина картичка примерно като съобщение във facebook. По-лесно е да бъде с love u отколкото с обичам те. Ако не реагира или пък благодари приятелски значи по-добре да се влюбиш в друг.

# 22
  • Мнения: 253
Просто му кажи,че го обичаш,че имаш нужда от него...никога не можеш да знаеш дали сте се разделили завинаги. Може би твоето обичам те ще го накара да преосмисли плановете си. Кураж! И давай каквото сърцето ти каже:) Hug

Последна редакция: нд, 28 авг 2011, 14:40 от Гретхен Закмайер

# 23
  • Мнения: 116
Да бе,така с недомлъвки...Та да може после да се чуди "Ама той дали ме разбра правилно?..."

# 24
  • Мнения: 743
Ако искаш напиши всичко, което ти напира отвътре и го остави. На следващият ден го прочети отново, ако все още искаш написаното да остане така - стягай си багажа и бягай там, където е сърцето ти. Не оставяй нещата неизказани и неизживяни. А когато един ден се обърнеш назад, да си кажеш - "добре, че го направих". Успех и вярвам, че ако послушаш сърцето си, няма да сбъркаш. /всичко това, при условие, че другият човек споделя твоите чувства/.

# 25
  • Мнения: 253
Да бе,така с недомлъвки...Та да може после да се чуди "Ама той дали ме разбра правилно?..."
Хаха...къде  е недомлъвката/хубава дума/ в ОБИЧАМ ТЕ???? Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 6 993
Недомлъвка за мен бяха идеите за картичка Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 253
А това е друго:) Не разбрах,че за картичката говориш Hug Sorry Embarassed

# 28
  • Мнения: 134
Дерзай,пиши,отивай! Hug

# 29
  • Мнения: 43
И аз бих те посъветвала да му пишеш. В тоя свят не се замисляме как обиждаме и нараняваме, а имаме такива скрупули пред нежните думи "Обичам те".
Чрез писане ще се изразиш по-лесно - поне при мен е така. Може да допълниш мислите си с някоя хубава песен.
Толкова е прекрасно, че обичаш! Ако и той те обича, нищо не е невъзможно  Two Hearts  Nature Sun With Face

Общи условия

Активация на акаунт