Да кажеш "обичам те"

  • 3 168
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Аз лично, без никакви притеснения бих разкрила какво чувствам.Той така или иначе ще замине и това слага край на отношенията ви в досегашната им форма.Няма какво да губиш...  Hug

# 31
  • Мнения: 2 161
Какъв е смисълът изобщо? Преди време било така, а сега е така... Смисъл в обичам те, когато не е казано в точното време, аз не намирам. Какво означават думите, когато ти си тук, а обектът в Щатите?

# 32
  • Мнения: 43
Какъв е смисълът изобщо? Преди време било така, а сега е така... Смисъл в обичам те, когато не е казано в точното време, аз не намирам. Какво означават думите, когато ти си тук, а обектът в Щатите?
Е как какъв? Ако се обичат, ще се съберат - било то тук или в Щатите. Един живот живеят. Човек трябва да се стреми към щастието и успеха, а не да ги обрича на провал без да е направил усилие.
Дори и той да не изпитва същите чувства към нея, на нея ще и олекне и по-бързо ще го преодолее, няма да се пита до края на живота си дали той е бил нейната половинка или не... А за него има само положителни емоции. Не вярвам да има човек, на когото да му стане неприятно като разбере, че някой го обича.

# 33
  • Мнения: 2 161
Жената е написала, че няма шансове да са заедно, че са пропуснати тези шансове... Каквото и да му напише, тя не може да знае, дали е правилната й половинка, защото не са били две половинки в една къща. А дали ще й олекне... Не мога да си представя, какво чувства този човек. Може да е безразличие, досада, може нищо да не чувства. Може пък на нейното " обичам те ", да отговори с " благодаря ". Как с лека ръка я съветвата : дерзай, пиши, отивай ! Невероятни сте повечето клакьорки.

# 34
  • Мнения: 43
Chanel, ти сериозно ли??
Жената е написала, че тя не може да замине, а не, че той не може да се върне. А и може да заминат в трета страна - заедно.
Освен това как си позволяваш да обиждаш? За каква се мислиш? Като имаш различно мнение - напиши го и толкова!

# 35
  • Мнения: 2 161
Не е ли вече време, да включиш на правилната предавка?

# 36
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Абе може и да съм клакьорка, може и да не съм... Както казват хората, мнението е като задника - всеки си има!Ето защо предпочитам да не коментирам чуждите дирници...

# 37
  • Мнения: 33
просто му разкрий начина по който те кара да се чувстваш. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 788
Оф, като почнете така...
Нищо не губи да му опише начина, по който я кара да се чувства, с думи.
По-скоро ще загуби, ако още мисли и премисля.
А ако той не изпитва нищо подобно към нея, просто по-рано ще й стане ясно.
И като й напише едно "Благодаря!", какво от това?!
Всъщност вариантите са два, не е толкова сложна ситуацията. Но човек сам си я прави сложна като прибавя хиляди фактори, които след време вижда, че не са били чак толкова важни, невъзможни и т.н.
А относно разстоянията, в днешно време за един ден можеш да изминеш половината свят, че и повече...

# 39
  • Мнения: 155
Аз не виждам защо се дърпате, при условие, че няма диалог с когото трябва (авторката на темата). Тя се покри, а вие се дразните за глупости. Пусна бомбата и избяга  ooooh!

# 40
  • Мнения: 2 161
Ами авторката днес може да няма потребност да каже "обичам те". Или пък може той да е прелетял от Щатите и двамата да са заминали за трета страна... или планета.

# 41
  • Мнения: 301
Била съм и в двете ситуации:
- оставих един мъж да си тръгне, без да му кажа какво чувствам - и до ден днешен се чудя дали той не беше Мъжът
- опитах се да си върна мъж, с който вече бяхме прекратили отношенията си, но аз си мислех, че все още и двамата имаме чувства - оказа се, че само аз имам чувства вече, но определено не съжалявам, че му казах и че се изяснихме.
В първият случай си се питам и до днес дали не сбърках. Но с него прекратихме всякакви контакти и дори и да искам не мога да го открия сега.
Във втория - много се радвам, че се изяснихме и сега няма никакви двусмислия във взаимоотношенията ни.

Мой личен извод - предпочитам да действам, да кажа какво мисля, чувствам, а да става каквото ще. Дори и да е болезнено - ще е болезнено месец, два. После ще осъзнаеш, че е било за добро!

Успех, каквото и да решиш!

Общи условия

Активация на акаунт