Имам нужда от мнението Ви ...

  • 5 716
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 552
sevus, фен съм ти!  Simple Smile
Моята тактика е същата - но на теб явно съвсем отвътре ти идва  Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 120
sevus, дано се сетя за поста ти, когато дъщеричката ми започне да задава въпроси.

 Е , тя нали вижда баща си ? newsm78

Може да го вижда, може и да не го вижда. Няма как да го предвидя.
Но ще има въпроси като "Тати какво работи?" и други подобни.
Преди да прочета поста на sevus, бях склонна да я излъжа нещо.
А сега, когато ми зададе въпрос относно баща й, ще й казвам "Питай го, когато се видите!"

# 77
  • София
  • Мнения: 6 477
Мисля си, че на повечето мъже са по-добри в това отношение, защото не умеят да лъжат, та дори и за добро. Просто им идва естествено.
Shocked Shocked Shocked Искаш ли да те запозная с няколко перфекти лъжци и то мъже, като започна от БНД?
Мъжете са също толкова добри лъжци и манипулатори колкото и жените. За справка - повечето политица са мъже......
А и не всички жени са толкова емоционални...нека не генерализираме.
Всеки знае себе си и начина на комуникация с детето си. Колкото по-откровен си с детето толкова по-добре и по-лесна комуникация имаш.

# 78
  • Мнения: 2 510
Всеки знае себе си и начина на комуникация с детето си. Колкото по-откровен си с детето толкова по-добре и по-лесна комуникация имаш.
Е, и аз имах това предвид /откровенноста/.
За мъжете не ме отчайвай.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 477
Ама ти още вярваш на мъже?! Shocked А в Дядо Коледа и Феята на зъбчетата вярваш? Wink Wink Laughing По-скоро те ще се появят отколкото честния и откровен мъж - той е по-приказен герой и от приказните. Whistling.....

# 80
  • Мнения: 260
Момичета ,здравейте имам един въпрос-новородено доносено момченце на 10 дни пълчето още не е паднало това трябва ли да ме безпокои или при всички е индивидуално?Моля ако някой е запознат да ми отговори ще мубъда много благодарна

# 81
  • София
  • Мнения: 1 120
На дъщеря ми падна след 15-я ден, забравих точно кога. Може в родилния дом да са го намокрили и да не е изсъхнало достатъчно, за да падне.
Трябва много да внимаваш да не го мокриш. Спомням си, че капвах спирт.
Педиатърът не ви ли даде съвети?

Общи условия

Активация на акаунт