90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 149

  • 28 284
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 913
tinki_15, благодаря за темата!   bouquet
Момичета, зелето на манджа, постна към кой ден да го причисля? Към варивата?

# 31
  • Мнения: 2 061
Благодаря за новата тема Hug
Аз да си напиша,че си спазвам режима,но съм малко отчаяна.Вече девет дена след първия воден не съм отслабнала нито грам.Нямам никакви прегрешения,не очаквам цикъл,а кантара не мърда.Днес дори след плодов имам + 100 гр.,а не съм яла нищо по-различно от друг ден.
Оплаках се!  bouquet

# 32
  • Мнения: 5
Благодаря за новата тема Hug
Аз да си напиша,че си спазвам режима,но съм малко отчаяна.Вече девет дена след първия воден не съм отслабнала нито грам.Нямам никакви прегрешения,не очаквам цикъл,а кантара не мърда.Днес дори след плодов имам + 100 гр.,а не съм яла нищо по-различно от друг ден.
Оплаках се!  bouquet

Спокойно, аз след първи воден 2 седмици задържах, в края свалих 4,5кг. След 2рия воден вече 12 дни задържам, даже вчера бях +300, но се надявам да паднат както при първия Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9
Здравейте фиданки-сладуранки  Hug
Днес трябваше да е първият ми воден,но го прескочих и продължих с протеинов-така си реших още в началото....според мен няма смисъл от водни/след тях някои момичета имат голямо задържане/.
Отчета ми за първи цикъл -6.200кг  Party повече от доволна съм  Peace
Продължавам смело напред  Hug
А за прегрешенията с алкохол...според мен ако човек си е решил че ще си спазва диетата стриктно нищо няма да го изкуши  Peace
Лека вечер  Hug

# 34
  • Мнения: 2 061
flowerrr,благодаря за подкрепата Hug
Аз продължавам,не се отказвам лесно.

# 35
  • Мнения: 193
Ето ме и мен в новата темичка. Да се оплача килограмите не мърдат, но пък ми казват ,че видимо съм отслабнала. Но защо килата не спадат, а ту нагоре, ту надолу.

при мен е същото може би сега се прибираме и после кг . от 11.8 съм и нищо  Twisted Evil почвам да се ядосвам  #Cussing out дори не смесвам храните това което съм яла на обяд това и на вечеря  Cry благородно завиждам на останалите как падат грамчета та хоп килограмчета

утре плодов  Tired пфффф мъка

# 36
  • София
  • Мнения: 6 222
Благодарности за темата!!   bouquet
gretacvetina, може да я хапваш с хляб във въглехидратен, например, или да добавиш и някакво месце и за белтъчен.

# 37
  • Мнения: 249
   Привет и мерси за новата тема. Много, много минуси на всички ни Hug

# 38
  • Мнения: 6 604
Да се запиша и аз. Hug
П.С. Така нападнахте дамата за алкохола в миналата тема Crazy Направо алкохоличка я изкарахте. Whistling

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Благодаря за новата темичка! Успех на всички и много минусчета. Имам една питанка обаче: мога ли да ползвам тесто във въглехидратния ден, понеже знам, че в него има яйца и кисело мляко  Thinking

# 40
  • Мнения: 124
Ето ме и мен в новата темичка. Да се оплача килограмите не мърдат, но пък ми казват ,че видимо съм отслабнала. Но защо килата не спадат, а ту нагоре, ту надолу.

при мен е същото може би сега се прибираме и после кг . от 11.8 съм и нищо  Twisted Evil почвам да се ядосвам  #Cussing out дори не смесвам храните това което съм яла на обяд това и на вечеря  Cry благородно завиждам на останалите как падат грамчета та хоп килограмчета

утре плодов  Tired пфффф мъка
Дано е така - да се прибираме. Че аз съм седмица след воден.

# 41
  • Мнения: 913
лято!, благодаря за отговора!   bouquet

# 42
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Здравейте момичета!

Честита ни нова темичка. Много минуси на всички!


Днес ми беше втори плодов и имах гости за вечеря на които поднесох прекрасна вечеря без дори да близна дори докато готвех... Mr. Green

Закуска: Сливи
Обяд: 2 ябълки
Сз: нектарина
Вечеря 2 ябълки



Момичета които сте като мен на 22.08 започнали аз утре ще се претегля и ще дам резултати.
Днес и цикъл ме почна....Но съм много стриктна!

Лека вечерна всички!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 606
Здравейте момичета,  от утре и аз се присъединявам към вас. До преди три дни се захранвах от 20 дневно плодуване, та не очаквам някакви зашеметяващи резултати, но много ми хареса диетата предишния път като я правих. Пак ще разчитам много на подкрепата ви.  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 115
Днес плодовия мина перфектно.Даже вечерта изобщо не бях гладна,чак се учудих от себе си.Лека вечер на всички

Общи условия

Активация на акаунт