90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 149

  • 28 283
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Да се запиша и аз. Hug
П.С. Така нападнахте дамата за алкохола в миналата тема Crazy Направо алкохоличка я изкарахте. Whistling
Лошо няма!!! 
Във форума има много приветливи момичета и именно заради тях съм тук.
Отчета го писах още по обяд ....няма никакви промени.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 569
Тинки, благодаря за темата мила   bouquet

Ниночка - това свинско го забрави за белтъчен ден. Не стига, че соев сос ми и мед  ooooh!

Не може ли свинско за протеиновия ден, Нана ????  newsm78

Свинско може, но не и в посочената комбинация.

# 47
  • Мнения: 4 370
Днес плодов:

З: половин ябълка
12ч: 1 банан
14ч: 50гр бадеми и 2 парчета диня
16ч: 50гр бадеми и фреш от ябълки и сливи
18ч: няколко зърна грозде
20ч: салата домати и краставици и чушки

# 48
  • София
  • Мнения: 12 569
Днес плодов:

З: половин ябълка
12ч: 1 банан
14ч: 50гр бадеми и 2 парчета диня
16ч: 50гр бадеми и фреш от ябълки и сливи
18ч: няколко зърна грозде
20ч: салата домати и краставици и чушки

Ани, пак са ти 6 храненията. Увеличи количеството плодове и яж пет пъти.

# 49
  • Мнения: 4 370
Да 6 са, но това към 18ч почти не го броя, че беше наистина нищожно хапване. Позволих си леко прегрешение.  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 12 569
Да 6 са, но това към 18ч почти не го броя, че беше наистина нищожно хапване. Позволих си леко прегрешение.  Wink

Е, няма такъв филм не го броиш.  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 18
До тук за 20 дни - 4 кг. Ще видим и след утрешния воден ден Simple Smile
При мен става бавно, но няма да се отказвам. Явно доста забавен метаболизъм, тъй като още преди диетата от февруари бях спряла всичко тестено, пържено и сладко и никакъв резултат, дано сега поне напредна Simple Smile Забелязах още такива резултати в табличката - 4 кг за първия цикъл. Някой може ли да сподели дали стриктно е спазвал режима и има такъв по-нисък резултат.

Имам и някои прегрешения този уикенд Simple Smile 2 коли, но нямаше начин Simple Smile след 7 часов преход на Рилските езера /без лифт/ само това ме вдигна /както и кръвното / Simple Smile)) и на вечеря в белтъчния ден Бейлис /заслужих си го Simple Smile)))))))) /компания, всички пият нещо....  Simple Smile))) Иначе на прехода си носих кашкавал и домат, който беше станал почти на пюре Simple Smile) Заявявам, че диетата е изключително неподходяща за походи в планината Grinning

На следващия ден, след като цяла нощ не спах поради ужасен шум, ми предстоеше също не лек стръмен преход до Скакавица 5 часа - още една кола Simple Smile)))... като се има предвид, че в единствената хижа по пътя не предлагаха варива, а в хотела нямаше кой да ми свари един картоф Simple Smile)))) ....  хапнах чак в 18:00,  се оправдавам, че една кола е ОК предвид неспането, неяденето и прехода Simple Smile)))))))

В книжките за разделното хланене прочетох нещо много полезно - вода не трябва да се пие поне 30 мин след хранене, защото храната загнивала и не се усвоявала добре. А преди време винаги след ядене вода или кафе с мляко... ужас Simple Smile)))
Същото важи и за прясното мляко /поне 3 часа/.

# 52
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. Март месец приключих 90 дневната диета с един прекрасен резултат според мен- от 63 на 53 кг, като съм висока 165. Останах много доволна. През почивката общо взето спазвах всички основни правила и не качих нищо, но след две морета резултатът е +2 кг. Знам, че те се свалят лесно, защото са бързо качени, но на 27.08 започнах още едно завъртане на диетата понеже все ми се иска да стана 48-49 кг, макар, че никога не съм била толкова слаба.  Не бързам за никъде, а и нищо да не сваля, поне се храня здравословно. Това е най-хубавата и приятна диета, която съм правила до момента. Отчетът ми за трите изминали дни е:

27: З:праскова и кафе
                О: зелена салата с тиба тон и 1 кебапче
                В: зелена салата с риба тон

28: З: праскова и кафе
                О: зелена салата с домати, краставици и царевица
                В: задушени картофи с копър и чесън

29  З: банан и кафе
                О: спагети с доматен сос с чушки
                В: 75 гр шоколад

За утре съм си купила една диня и мисля цял ден да съм на нея. Форумът е прекрасен и лично на мен той ми е огромен стимул, действа ми много положително. Колкото до алкохола и всички други прегрешения- смятам, че винаги има как да се избегнат. Спомням си на Нова година цяла вечер казвах наздраве с чаша вода, а приятелите после ме питаха "Е, как ще караш като си пила?"  newsm62 . Диетата е прекрасна и точно малките нарушения понякога забавят отслабването и по-ефективните резултати. А и е много по-мотивиращо, когато четем за паднали килограми, отколкото за прегрешения.

Иначе съм подложила на диетата и приятеля ми, че за 2 години качи 20 килограма, което е много. Там ми е много трудно, защото мъжете някак си не са стриктни като нас. Днес получих изказването "Добре де, ама студен чай може, нали ми каза, че мога да пия чай". Дано удържи фронта. Ще споделям и неговите резултати паралелно с моите.

Ех, стана много дълго. Дано не съм досадила. Лека вечер от мен и много минуси на сутринта.  newsm46

# 53
  • Мнения: 1 095
tinki_15, благодаря за темата!   bouquet
Момичета, зелето на манджа, постна към кой ден да го причисля? Към варивата?

И на мен ми е чудно ..  newsm78

# 54
  • Мнения: 1
ninochka, *Tea* хайде от утре започваме Simple Smile А и така водните ще съвпаднат с фазите на луната  Peace

mimirimi1, невероятен резултат   bouquet поздравления   bouquet

# 55
  • Сандански
  • Мнения: 72
Хайде,за да се запиша и аз тука:
 6 ден от диетата,чувствам се по-леко,не знам как е кантара,че все още не съм си купила такъв Whistling
Менюто ми днес(варива) беше:З - 2 смокини,О - задушени картофи с копър и чесън,В - боб,помежду другото в 18ч хапнах и 1 смокиня,но след като кърмя съм зверски гладна Twisted Evil

Хайде чао и лека  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 777
tinki_15, благодаря за темата!   bouquet
Момичета, зелето на манджа, постна към кой ден да го причисля? Към варивата?

И на мен ми е чудно ..  newsm78

Постно зеле с една две филийки хляб се хапва във въглехидратния ден.Ако зелето е сготвено постно с ориз ,тогава се яде в деня на варивата.А ако е с месце в белтъчния. Simple Smile

# 57
# 58
  • Мнения: 1
ПОЧИВКА

Тинки, благодаря за новата темичка Hug Аз почти плувах днес /само към 17 часа хапнах 1/2 краставичка/, ама много зор днес, че работа имах, а болна едва изкарах...ей го, стана 2 часа при мен и още не съм си оправила нещата, да му се невидяло Confused

Що се отнася до нападките за алкохола в предната тема и аз мога да се нацупя и разсърдя и да попитам що за отношение?, ама к'во значение има тук някаква си личност Sunglasses Кеф ми е да видя, че и slb83 не си го слага присърце Laughing Whistling Казвала съм го и преди - много може да се изпише във форума, важно е какво се случва като го затвориш Wink Който е със слаби ангели и цял ден да стои и да чете тук, ще намери време да посети хладилника за нещо нережимно - дайте да не си говорим глупости. Предната тема беше пълна с прегрешения, по-предната също...та колко точно подкрепяме и помагаме е въпрос на гледна точка. Различните очи - различно виждат Naughty

# 59
  • Мнения: 68
Добро утро!


днес е ред на турското кафенце



и на пресен липов чай!
Бях решила да изтипосам и някаква пиячка за част от колектива, но реших че ще се приеме като заяждане  Joy
Добре дошли на всички новички момичета!
Днес кантара е с още -200....или 69.200...ихаааа, ай дано видя след тази четворка осмицата!
Вчера менюто беше следното:
З - диня
О - пилешка пържола, салата от домати и таратор
В - сирене, домати, пипер и краставичка - всичкото го ръбах, като селско чедо!

На кърмачките им е позволено да се изкушават и да хапнат по някой плод!
Пожелавам ви лек и спорен ден!

Общи условия

Активация на акаунт