Малки тайни (Küçük sırlar)- 4 - Всеки има своите малки тайни!

  • 75 318
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 33 435
Добре де,хора..вие какво си мислите?Че всеки е на вашето мнение?!Различни хора-различни мнения.
Не се напрягай. Всеки има право на грешно мнение  Joy
Шегувам се , разбира се Peace

# 676
  • Мнения: 16
Добре де,хора..вие какво си мислите?Че всеки е на вашето мнение?!Различни хора-различни мнения.

 Peace Така даже е по-добре...

# 677
  • Мнения: 16
Наблжаваме 50-тата страница...Кой ще спретне новата тема? Whistling

# 678
  • Мнения: 1 117
Аз пък си ги харесвам всичките. Grinning И Али,Четин,Демир,Су,Айшегюл,Су.  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 9
Здравейте  Hug 

Аз малко се двоумя относно постъпката на Чет  newsm78  Су го разиграваше,хем не го искаше,хем като я натири Демир пак при него се върна,но все за Демир примираше.Дори и да не е влюбена в Чет нямаше право да си играе в него..все пак бяха двойка,странна но двойка  Peace Влюбен ли беше Четин,не беше ли...Дали наистина изпитваше нещо към Су,или просто искаше да се докаже пред себе си...само той си знае.Но факт е ,че тук беше наранено не сърцето,а егото му.А от това по-лошо за един мъж няма  Naughty Може би малко крайна постъпка беше да изкара снимките наяве,прекалено жестока.Но да ви кажа честно въобще не ми стана жал за нея.А чак да ми е адски непоносима,не е.

Момичета всеки има право на вкус...кой образ да му е симпатичен и кой не.Нека не задълбаваме в спорове от този вид  Peace

# 680
  • Мнения: 1 117
Ох,как искам да пуснат Малки Тайни отново в 20:00..или в 21:00.Сериите нататък са много интересни.Гледах няколко серии в ютуб.А и финалът е много хубав. ^^ Обичам щастливите финали,а не като на Листопад. Grinning Та се надявам да го пуснат. Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 16
Ох,как искам да пуснат Малки Тайни отново в 20:00..или в 21:00.Сериите нататък са много интересни.Гледах няколко серии в ютуб.А и финалът е много хубав. ^^ Обичам щастливите финали,а не като на Листопад. Grinning Та се надявам да го пуснат. Heart Eyes

И аз искам...В 13:30 посмъртно няма как да го гледам... ooooh! Ще е чудесно,ако го преместят... Heart Eyes Доколкото до сериите...аз изгледах всичките цели 2 пъти... hahaha Ама пак,и пак ми се гледат,за жалост нямам много време,за да ги започна...На Листопад финала е ужасен,напомня ми на Двама завинаги...същата тъжна история...

# 682
  • Мнения: 1 117
Ох,как искам да пуснат Малки Тайни отново в 20:00..или в 21:00.Сериите нататък са много интересни.Гледах няколко серии в ютуб.А и финалът е много хубав. ^^ Обичам щастливите финали,а не като на Листопад. Grinning Та се надявам да го пуснат. Heart Eyes

И аз искам...В 13:30 посмъртно няма как да го гледам... ooooh! Ще е чудесно,ако го преместят... Heart Eyes Доколкото до сериите...аз изгледах всичките цели 2 пъти... hahaha Ама пак,и пак ми се гледат,за жалост нямам много време,за да ги започна...На Листопад финала е ужасен,напомня ми на Двама завинаги...същата тъжна история...
Да,точно.За какво трябва да ни карат да плачем? ;x Grinning Много искам да върнат Малки Тайни в 20:00.  Heart Eyes И съм сигурна,че сега ще има повече гледаемост от преди.С всички сериали е така.btw сложих си нов аватар и подпис. ^^ Харесват ли ви?

# 683
  • Мнения: 2
Ох,как искам да пуснат Малки Тайни отново в 20:00..или в 21:00.Сериите нататък са много интересни.Гледах няколко серии в ютуб.А и финалът е много хубав. ^^ Обичам щастливите финали,а не като на Листопад. Grinning Та се надявам да го пуснат. Heart Eyes

И аз искам...В 13:30 посмъртно няма как да го гледам... ooooh! Ще е чудесно,ако го преместят... Heart Eyes Доколкото до сериите...аз изгледах всичките цели 2 пъти... hahaha Ама пак,и пак ми се гледат,за жалост нямам много време,за да ги започна...На Листопад финала е ужасен,напомня ми на Двама завинаги...същата тъжна история...
Да,точно.За какво трябва да ни карат да плачем? ;x Grinning Много искам да върнат Малки Тайни в 20:00.  Heart Eyes И съм сигурна,че сега ще има повече гледаемост от преди.С всички сериали е така.btw сложих си нов аватар и подпис. ^^ Харесват ли ви?
Филмът в началото беше от 20:00 часа,но явно нямаше достатъчно гледаемост и беше спрян,едва ли при наличието на толкова много сериали бтв биха рискували и  пуснали този за втори път в прайм тайма.Да се радваме,че въобще го пуснаха отново,защото както го бяха спряли можеше въобще да не продължат излъчването мул В момента дори да нямаме възможност да го гледаме,когато го излъчват, можем да го изтеглим по всяко време с превод. Peace

# 684
  • Мнения: 9
На мен времето на излъчване ми е удобно  hahaha Да го пуснат в праймтайма шанс няма,след приключането на Листопад ще дават Каква е вината на Фатмагюл  Peace

littlexsecrets страхотни са   bouquet Да са ти честити новите подпис и аватар  Hug

# 685
  • Мнения: 33 435
На мен времето на излъчване ми е удобно  hahaha Да го пуснат в праймтайма шанс няма,след приключането на Листопад ще дават Каква е вината на Фатмагюл  :peace:


Аз чух,че ще дават "Великолепния век"  newsm78

# 686
  • Мнения: 1 117
На мен времето на излъчване ми е удобно  hahaha Да го пуснат в праймтайма шанс няма,след приключането на Листопад ще дават Каква е вината на Фатмагюл  Peace

littlexsecrets страхотни са   bouquet Да са ти честити новите подпис и аватар  Hug
Благодаря.  Heart Eyes А от къде знаеш,че ще дават Каква е вината на Фатмагюл ?

# 687
  • Мнения: 1 117
Hurricane ще ми кажеш ли кой е този сериал на подписа ти? 

# 688
  • Мнения: 33 435
Hurricane ще ми кажеш ли кой е този сериал на подписа ти? 
"Север-юг "  Peace Излъчват го в сряда от 20:00 по Канал Д.  Мерве се появи в последният излъчен епизод  Peace

# 689
  • Мнения: 0
Здравейте!Бих искала да споделя нещо,което ми направи впечатление..Може и някой друг от вас да го е забелязал.Значи преди няколко епизода,не си спомням точно в кой епизод беше,се спомена,че Кайхан(гаджето на Бириджик) е 5 години по-голям от Арзу и 10 години по-малък от Бириджик,което означава,че ако приемем,че Арзу е на 19,означава,че Кайхан е на 24,а Бириджик на 34.Но странното беше,че когато Арзу и Бириджик си говореха,Бириджик каза,че е на 40. newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт