Малки тайни (Küçük sırlar)- 4 - Всеки има своите малки тайни!

  • 75 294
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Не знам дали сте забелязали, но на мен много ми харесват дрехите, с които обличат героите (особено Айшегюл). Страхотен е стайлинга! Peace
За Айшегюл съм напълно съгласна,но понякога с другите направо се гаврят. #Crazy

# 721
  • Мнения: 16
fifikameliq , разбира се, всеки има право на мнение какво да харесва. Мисля, че ти няма да си промениш отношението към Айшегюл, защото си предубедена. Но бих добавила само, че момичетата тук са прекрасни. И не само тинейджърки пишат. Аз съм млада майка с дете на 1.6 години. След една година, може би, ще започна работа, като учител, и за мен ще е удоволствие да преподавам на такива момичета.


 Peace

# 722
  • Мнения: 1 117
Стайлингът на всички е страхотен.  Heart Eyes Но наистина понякой път облеклата им не са толкова хубави.Но..това си го решават стилистите.Нека сега да коментирам сериите.Много ми хареса,че Су и Айшегюл се съюзиха. Grinning Но докъде ще стигне това "приятелство" ще видим по-нататък.От днешния епизод ми хареса репликата на Демир-Су е тази,която не знае какво иска.-Правилно!  Peace Стана ми гадно за Арзу,когато започна да плаче.Много обича Али,а и той я обича.Не мисля,че трябваше да иска помощ от Джейля. Neutral Face Су правилно й каза.От една страна Джейля иска да помогне на Арзу,но все пак харесва Али.А на него му се чудя как може да прекарва толкова време с нея,вместо да отиде при Арзу.Но да..мъжете са големи инати. Grinning Надявам се по-скоро да се съберат,защото вече и аз като Арзу не издържам! Grinning Жалко,че следващите дни няма да има серии.Това е единствения минус на уикенда. Grinning Оо..и това,че съм на уроци.Все едно..отклоних се от темата. ;д Исках да питам кой ще прави нова тема,тъй като сме доста близо до 50-та страница?!

# 723
  • Мнения: 205
Нито харесвам,нито одобрявам съюза нежду Су и Айшегюл.Още по-малко подкрепям Джейля,не е нормално това дето прави и със самата себе си,вид мазохизъм ми идва,не бива да се бърка в отношенията м/у Али и Арзу - големи хора са,сами да се оправят.Намесата на такъв вид"Купидон" не винаги помага Wink. Тя като разумен човек,трябва да се отдръпне....В общи линии - лицемерие и взаимна изгода - това е базата на филма,или поне това изпъква.....

# 724
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета, разберете се някой от вас да пуска темата тъй като доста съм заета и нямам време Peace

# 725
  • Мнения: 16
Sad Sad Sad  Аз не мога....

# 726
  • Мнения: 2
Ще направя новата тема. Peace

# 727
  • Мнения: 16


Оххх,много благодаря!!! Hug  bouquet

# 728
# 729

Общи условия

Активация на акаунт