Малки тайни (Küçük sırlar)- 4 - Всеки има своите малки тайни!

  • 75 311
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Али:Четин,недей,не го прави...Пак ли си се разгонил? hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 16
И аз да се оплача от тъпотията на блондито Хевес... ooooh! ooooh! ooooh!
Как може да не осъзнава,че Чет я използва само за забавление... hahaha hahaha hahaha
Стана ми гадно за Айшегюл...Тя му се обяснява,а той идиота се смее... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мемо пък беше много сладък... Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 0
Здpавейте, момичета, искам да ви питам - само аз ли виждам голяма пpилика между Хевес и Су? Особено в началото ги бъpках. Иначе на мен наи много ми хаpесва Джейля, въпpеки, че изглежда по-стаpа от дpугите май. Хевес каквато и да е, Айшегюл какво й се пpави на пpиятелка не я pазбиpам. Тя само използва Хевес и Джейля, без тях ще е самотница. Тя заслужава да остане сама, без пpиятелки, защото е мpъсница.  Mr. Green Много ме дpазни, с това яpко чеpвено чеpвило, бяло лице контpастно на косата е като вампиp.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 00:04 от fifikameliq

# 708
  • Мнения: 33 429
За Хевес каквато и да е, Айшегюл какво й се пpави на пpиятелка не я pазбиpам. Тя само използва Хевес и Джейля, без тях ще е самотница. Тя заслужава да остане сама, без пpиятелки, защото е мpъсница.  Mr. Green Много ме дpазни, с това яpко чеpвено чеpвило, бяло лице контpастно на косата е като вампиp.
Един и същ сериал ли гледаме? Shocked
 Според теб постъпката на Хевес е правилна така ли? Знаеш ли , каква е разликата,че Айшегюл като разбра, в кого е влюбена Хевес не отиде да спи с него Sick Пак ,че Айшегюл й прости това. Не всеки би го направил . Знае чувствата й и го прави.  Crossing Arms
За твое съжаление Четин е влюбен във "вампира"  Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 0
Хах, пpосто се pадвам, че кучката на сеpиала беше наpанена от своя пpиятелка и то не от кой да е, а от глупавата Хевес. Защото pолята на Айшегюл е точно на кучката. Но честно казано истоpията между Четината и Вампиpката изобщо не ми е на пpеден план, а по-назаден. Даже ме дpазни, че пpекалено много ги дават. В сеpиала по пpинцип обpъщам повече внимание на Су и Демиp Two Hearts, както и на Али, Джейля Two Hearts и Арзу.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 15:11 от fifikameliq

# 710
  • Мнения: 33 429
Ако е грешно да знаеш , какво искаш и да го постигаш на всяка цена, нека е кучка. Защото само тя знаеше , какво иска в този филм. Другите винаги се лутаха  Tired Особено Су. Тя е в първенството. Нейната постъпка с Чет, не е ли подла? A ти замисляла ли си се, защо Четин направи това с Хевес? Изобщо мислиш ли , когато гледаш този сериал? Вникваш ли в смисъла или просто ей така гледаш?
И аз ще те посъветвам същото, изгледай всички серии и тогава говори така. Crossing Arms

# 711
  • Мнения: 9
Из тълковните речници  Thinking

кучка:Зла жена,Развратна жена,Ходи по мъже като кучка,В преносен смисъл така наричат жени, които са сексуално освободени или крайно перверзни, нагли и нахални при общуване.

Ами гледайки сериите досега и имайки в предвид предстоящото(само в общи линии) Айшегюл е много далеч от тези описания!В никакъв случай не е зла...напротив.Едно зло момиче не би било способно на такава нежна обич към умствено изостаналия си брат.Развратна и ходеща по мъже...ами една бърза сметка ще покаже коя девойка смени най-много гаджета досега  hahaha
В това да си сексуално освободена няма нищо лошо,друг е въпроса доколко Айшегюл е такава,в кревата й не сме надничали,нали така  Joy Перверзна...в никакъв случай  Naughty И ако за някои поведението й е нагло...хората са казали "с наглост към прогрес"   Mr. Green
Айшегюл знае какво иска,знае как да го постигне,тя е силна и борбена.Ако мога да избера като коя от героините искам да бъда,то това определено ще е Айшегюл.Защото тя е победител.Не бих искала да съм заблудена овца като Су или вечно раздирана от съмнения като Арзу.

# 712
  • Мнения: 0
А нима не използва пpиятелките си, за да й тичат по з*дника? И нима не се дъpжи с тях като с подчинени, като някаква таpтоpка?

# 713
  • Мнения: 9
А нима не използва пpиятелките си, за да й тичат по з*дника? И нима не се дъpжи с тях като с подчинени, като някаква таpтоpка?

И трите се използват една друга.Далеч са ми от понятието ''приятелки". Ако Айшегюл се изявява като тарторка,на тях къде им е акъла та да "й тичат по з*дника"  Thinking

# 714
  • Мнения: 0
Според мен от трите на-добра е Джейля, но това е мое мнение. Подчертавам го, за да не стават пак скандали. Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 0
Много готин епизод...Арзу как се смееше  newsm62

# 716
  • Мнения: 16
Из тълковните речници  Thinking

кучка:Зла жена,Развратна жена,Ходи по мъже като кучка,В преносен смисъл така наричат жени, които са сексуално освободени или крайно перверзни, нагли и нахални при общуване.

Ами гледайки сериите досега и имайки в предвид предстоящото(само в общи линии) Айшегюл е много далеч от тези описания!В никакъв случай не е зла...напротив.Едно зло момиче не би било способно на такава нежна обич към умствено изостаналия си брат.Развратна и ходеща по мъже...ами една бърза сметка ще покаже коя девойка смени най-много гаджета досега  hahaha
В това да си сексуално освободена няма нищо лошо,друг е въпроса доколко Айшегюл е такава,в кревата й не сме надничали,нали така  Joy Перверзна...в никакъв случай  Naughty И ако за някои поведението й е нагло...хората са казали "с наглост към прогрес"   Mr. Green
Айшегюл знае какво иска,знае как да го постигне,тя е силна и борбена.Ако мога да избера като коя от героините искам да бъда,то това определено ще е Айшегюл.Защото тя е победител.Не бих искала да съм заблудена овца като Су или вечно раздирана от съмнения като Арзу.

Все едно аз съм го писала...много си права.... smile3521

# 717
  • Мнения: 16
Хах, пpосто се pадвам, че кучката на сеpиала беше наpанена от своя пpиятелка и то не от кой да е, а от глупавата Хевес. Защото pолята на Айшегюл е точно на кучката. Но честно казано истоpията между Четината и Вампиpката изобщо не ми е на пpеден план, а по-назаден. Даже ме дpазни, че пpекалено много ги дават. В сеpиала по пpинцип обpъщам повече внимание на Су и Демиp Two Hearts, както и на Али, Джейля Two Hearts и Арзу.

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 718
  • Мнения: leet
fifikameliq , разбира се, всеки има право на мнение какво да харесва. Мисля, че ти няма да си промениш отношението към Айшегюл, защото си предубедена. Но бих добавила само, че момичетата тук са прекрасни. И не само тинейджърки пишат. Аз съм млада майка с дете на 1.6 години. След една година, може би, ще започна работа, като учител, и за мен ще е удоволствие да преподавам на такива момичета.

# 719
  • Добрич
  • Мнения: 4
Не знам дали сте забелязали, но на мен много ми харесват дрехите, с които обличат героите (особено Айшегюл). Страхотен е стайлинга! Peace

Общи условия

Активация на акаунт