Малки тайни (Küçük sırlar)- 4 - Всеки има своите малки тайни!

  • 75 310
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9
Имаше статия за Фатмето,в някаква прогнозна програма за сериалите през 2012,после го бях мяркала на още едно място newsm78 Не знам  Peace

# 691
  • Мнения: 9
Здравейте!Бих искала да споделя нещо,което ми направи впечатление..Може и някой друг от вас да го е забелязал.Значи преди няколко епизода,не си спомням точно в кой епизод беше,се спомена,че Кайхан(гаджето на Бириджик) е 5 години по-голям от Арзу и 10 години по-малък от Бириджик,което означава,че ако приемем,че Арзу е на 19,означава,че Кайхан е на 24,а Бириджик на 34.Но странното беше,че когато Арзу и Бириджик си говореха,Бириджик каза,че е на 40. newsm78 newsm78 newsm78

Аз съм го пропуснала това възрастово уточнение,но истината е че съм пропуснала някои от предишните епизоди  Blush Ако е така,то явно е дребна грешка в сценария.А и си мисля,че на 34 е раничко да настъпва менопауза  Thinking

# 692
  • Мнения: 33 429
Здравейте!Бих искала да споделя нещо,което ми направи впечатление..Може и някой друг от вас да го е забелязал.Значи преди няколко епизода,не си спомням точно в кой епизод беше,се спомена,че Кайхан(гаджето на Бириджик) е 5 години по-голям от Арзу и 10 години по-малък от Бириджик,което означава,че ако приемем,че Арзу е на 19,означава,че Кайхан е на 24,а Бириджик на 34.Но странното беше,че когато Арзу и Бириджик си говореха,Бириджик каза,че е на 40. newsm78 newsm78 newsm78
Не дръж на тия неща Joy Joy Joy
Много рано я хвана менопаузата  Shocked
Е и кво излиза,че е с 15 години по-голяма от Арзу  Sick #2gunfire

# 693
  • Мнения: 0
Здравейте!Бих искала да споделя нещо,което ми направи впечатление..Може и някой друг от вас да го е забелязал.Значи преди няколко епизода,не си спомням точно в кой епизод беше,се спомена,че Кайхан(гаджето на Бириджик) е 5 години по-голям от Арзу и 10 години по-малък от Бириджик,което означава,че ако приемем,че Арзу е на 19,означава,че Кайхан е на 24,а Бириджик на 34.Но странното беше,че когато Арзу и Бириджик си говореха,Бириджик каза,че е на 40. newsm78 newsm78 newsm78
Не дръж на тия неща Joy Joy Joy
Много рано я хвана менопаузата  Shocked
Е и кво излиза,че е с 15 години по-голяма от Арзу  Sick #2gunfire
И аз много се учудих,да е родила Арзу на 15 Joy

# 694
  • Мнения: 1 117
И аз смятам,че е грешка на сценаристите.Ще е малко странно ако Бириджик е родила Арзу на 15. Grinning

# 695
  • Мнения: 33 429
В турските сериали винаги има гафове с години , дати и т.н  Joy

# 696
  • Добрич
  • Мнения: 4

   Laughing

# 697
# 698
  • Мнения: 33 429
Знаех,че Хевес е тъпа, но надмина и най-смелите ми очаквания  ooooh!
"Не разбирам от плетки"  ooooh! ooooh! ooooh!

# 699
  • Мнения: 1 117
Знаех,че Хевес е тъпа, но надмина и най-смелите ми очаквания  ooooh!
"Не разбирам от плетки"  ooooh! ooooh! ooooh!
По тъпо същество от нея не съм виждала.  ooooh! Не стига,че си мисли,че Четин я обича,а и тя по природа си е тъпа. ;x А това"Не разбирам от плетки" направо беше черешката на тортата.  Laughing ooooh!

# 700
  • Мнения: 33 429
Знаех,че Хевес е тъпа, но надмина и най-смелите ми очаквания  ooooh!
"Не разбирам от плетки"  ooooh! ooooh! ooooh!
По тъпо същество от нея не съм виждала.  ooooh! Не стига,че си мисли,че Четин я обича,а и тя по природа си е тъпа. ;x А това"Не разбирам от плетки" направо беше черешката на тортата.  Laughing ooooh!
Али нали му вика,че е прекалено тъпа за него  Joy Joy Joy Joy
Много е зле ей.
Чудя се това за плетките ли беше по-тъпо или репликата "Чет си пада по блондинки"  Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 1 117
Знаех,че Хевес е тъпа, но надмина и най-смелите ми очаквания  ooooh!
"Не разбирам от плетки"  ooooh! ooooh! ooooh!
По тъпо същество от нея не съм виждала.  ooooh! Не стига,че си мисли,че Четин я обича,а и тя по природа си е тъпа. ;x А това"Не разбирам от плетки" направо беше черешката на тортата.  Laughing ooooh!
Али нали му вика,че е прекалено тъпа за него  Joy Joy Joy Joy
Много е зле ей.
Чудя се това за плетките ли беше по-тъпо или репликата "Чет си пада по блондинки"  Joy Joy Joy Joy
Ахаха.  Joy И двете реплики са тъпи.  Joy Но може би "Чет си пада по блондинки" беше по-тъпата реплика.  Joy Много знае тая Хевес бе.  Joy

# 702
  • Мнения: 2
Знаех,че Хевес е тъпа, но надмина и най-смелите ми очаквания  ooooh!
"Не разбирам от плетки"  ooooh! ooooh! ooooh!
По тъпо същество от нея не съм виждала.  ooooh! Не стига,че си мисли,че Четин я обича,а и тя по природа си е тъпа. ;x А това"Не разбирам от плетки" направо беше черешката на тортата.  Laughing ooooh!
Али нали му вика,че е прекалено тъпа за него  Joy Joy Joy Joy
Много е зле ей.
Чудя се това за плетките ли беше по-тъпо или репликата "Чет си пада по блондинки"  Joy Joy Joy Joy
Ахаха.  Joy И двете реплики са тъпи.  Joy Но може би "Чет си пада по блондинки" беше по-тъпата реплика.  Joy Много знае тая Хевес бе.  Joy
Въобще не се учудвам на тъпотата на Хевес.Тя ни я показва месеци наред... Joy Днес просто поставиха по-голям акцент върху това.Чудо щеше да е ако беше казала нещо смислено... Joy

# 703
  • Мнения: 2
Тъпа,тъпа,ама като се замисля не е чак толкова тъпа... Joy Самата тя каза на Су,че е тъпа,което показва че все пак има нещичко в главата си,по-добре от нищо. Peace hahaha

# 704
  • Мнения: 33 429
Тъпа,тъпа,ама като се замисля не е чак толкова тъпа... Joy Самата тя каза на Су,че е тъпа,което показва че все пак има нещичко в главата си,по-добре от нищо. Peace hahaha
Тъпа, тъпа , колко да е тъпа  Joy Joy Joy Joy
Да ти кажа права в била за Суджум , и тя е в първенството по тъпота  Joy

Общи условия

Активация на акаунт