Играта на Мечето Барни

  • 69 600
  • 518
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
И при нас все още не се е появило мече - не регистрирам всеки ден, а на куп по няколко - и пак нищо. Със сигурност съм регистрирала поне 35 кода, ама че късмет  - така ми се искаше да зарадвам децата, така или иначе каката го обича десертчето, че и аз си го хапвам, ама...

# 181
  • Мнения: 3 675
Здравейте.Да попитам във всяка опаковка ли трябва да има такъв код, вчера купих една голяма кутия от 5 бр, ами на първото, което отворихме нямаше никакъв код.Може ли кода да се изпрати като смс и на каква цена или само чрез сайт можат да се регистрират кодовете?мерси

# 182
  • Мнения: 3 695
Здравейте.Да попитам във всяка опаковка ли трябва да има такъв код, вчера купих една голяма кутия от 5 бр, ами на първото, което отворихме нямаше никакъв код.Може ли кода да се изпрати като смс и на каква цена или само чрез сайт можат да се регистрират кодовете?мерси
На някои кексчета няма код - търсете такива, на които на опаковката долу в жълто пише "Спечели 10 000 плюшени мечета".
Може да се изпрати кода със смс на номер 1080, струва  0,29 лв с ДДС за абонати на Глобул и 0,30 лв за абонати на Мтел и Виваком.
Успех!  Peace

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 14:12 от tini-mini

# 183
  • Мнения: 23
Досега купих 3 мечета, но тук при нас в Плевенския край все още няма такива промоционални мечета Sad

# 184
  • Мнения: 23
Явно наистина този продукт не се купува и затова не зареждат търговските обекти с него... докато заредят промоцията ще свърши! Thinking

# 185
  • Мнения: 3 675
Грешката е моя, имало е код, но е бил на обратната страна на картончето, а аз съм го търсила на опаковката-на фолиото от обратната страна.нищо не печелим, изпратих смс, др.кодове ще ги регистрирам в сайта, поне да не се набутвам на телефона със смс

# 186
  • София
  • Мнения: 278
Един въпрос към получилите вече мечетата.
Когато ви ги донесоха, искаха ли ви картончето с печелившия код?
От 20-ина изпратени спечелихме едничко най-накрая и се оказа че мъжа ми изхвърлил картончето  ooooh! Обещала съм на детето, направо ми се реве  Tired

# 187
  • Мнения: 96
Един въпрос към получилите вече мечетата.
Когато ви ги донесоха, искаха ли ви картончето с печелившия код?
От 20-ина изпратени спечелихме едничко най-накрая и се оказа че мъжа ми изхвърлил картончето  ooooh! Обещала съм на детето, направо ми се реве  Tired

Някой беше писал,че не искат печелившото картонче,така че спокойно  Peace

# 188
  • София
  • Мнения: 278
Ох, дано  Praynig

# 189
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834

На мен не са ми ги искали. Първия път ги подадох на куриера, но той каза, че не му трябват  Peace

# 190
  • Мнения: 2 180
Не са го искали.  Peace

# 191
  • Мнения: 3 675
Аз регистрирах 4кода и никой от тях не печели

# 192
  • Мнения: 1 705
Моите печеливши картончета ги взе куриера, но по-скоро за доказателство, че ми е предал мечетата. Така поне каза той.

# 193
  • Мнения: 3 642
След толкова много изядени Барнита най-накрая спечелих едно  newsm44
По телефона ме предупредиха да пазя картона и сега съм си го пъхнала в портофела уж на най-сигурното място и чакам мечето!  Laughing

# 194
  • Мнения: 7
Здравейте мами
 Вчера закупих една ПРОМО кутия на Barni с 5 бр вътре....Само , че............ бяха 4 вътре... да не говорим ,че и непечелят.На някого да му се е случвало?

Общи условия

Активация на акаунт