Играта на Мечето Барни

  • 69 688
  • 518
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 96
Здравейте мами
 Вчера закупих една ПРОМО кутия на Barni с 5 бр вътре....Само , че............ бяха 4 вътре... да не говорим ,че и непечелят.На някого да му се е случвало?

 Shocked ако има телфонен номер на опаковката,се обади да се оплачеш...Това вече на нищо не прилича  Naughty

# 196
  • Мнения: 2 286
И ние се уредихе с мече Party , но ще дойде другата седмица, че нали сега да почивни дни. Казаха ми да си пазя кода, а дали ще го искат, не знам...

# 197
  • София
  • Мнения: 278
Снощи регистрирах 2 кода и единия печелеше  Party
Като се обадих по телефона казах за загубеното картонче, момчето ми обясни че няма проблем, ще си ги получим и двете   мечета  Grinning

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 216
Еееее, само ние ли ядем мечета на поразия и не печелим. И аз се включвам в яденето на мечетата, но все още няма положителен резултат. Ще пробваме отново!

# 199
  • Мнения: 4 328
И ние сме в отборът на НЕпечелившите Sad
Дружно сме изпратили над 30 кода и никой не печели .....

# 200
  • у нас
  • Мнения: 5 731
И ние сме в отборът на НЕпечелившите Sad
Дружно сме изпратили над 30 кода и никой не печели .....

и ние сме така  Confused

# 201
  • Мнения: 477
Много регистрирахме вече- и със смс и на сайта, но - нищо!Явно е до късмет, а ние не сме от късметлиите  Confused

# 202
  • Мнения: 4 198
И ние сме в отборът на НЕпечелившите Sad
Дружно сме изпратили над 30 кода и никой не печели .....

И ние регистрирахме доста кода. Но нищо не печели.

# 203
  • Мнения: 2 180
Днес изтрещях и отворих 5 кексчета!  Crazy Нито едно не печели, ще им се невиди начи. Искам готвач и това е! А иначе в пожарникаря сме влюбени с малкия и наистина е "пипнато" и ушито много добре. На снимка изглежда едно смачкано и никакво такова, но на живо е сладурче.  Heart Eyes

# 204
  • Мнения: 3 642
Произволно ли ти носят мечето или си избираш кое да бъде? По телефона не ме питаха дали имам предпочитания. Аз нямам, но ако спечелим второ ще ми се иска да е различно  Grinning

# 205
  • Мнения: 0
И аз търся мече за Дечко , тъй като на нас не ни се падна все още, ако някои има в повече да пише Simple Smile

# 206
  • Мнения: 123
На мен лично ми писна от Барнита, на малката също, поигра 20 минути с него и го захвърли в коша, от дни не го е докосвала..да ви кажа не си заслужава да се тъпчем с кексчета за тия никакви мечета Sick
И по повод това дали си ги избираш-не, не си ги избираш, каквото донесът:)

И то не е много по темата, но понеже бяхме в Икеа - там има много по хубави дребни плюшки....и за по-мало пари:)

# 207
  • Мнения: 3 642
да ама аз обичам Барнита, не се тъпча специално заради играта  Wink
добре, че обичам и студен чай - лятото събрах 9 чаши от Нести  Whistling

# 208
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
да ама аз обичам Барнита, не се тъпча специално заради играта  Wink
добре, че обичам и студен чай - лятото събрах 9 чаши от Нести  Whistling

Аз също, пък и на дребния като му омръзне, ще си го прибера. Обичам плюшки, особено рекламни  Mr. Green А кексчетата са хубави и за закуска са супер.

# 209
  • Мнения: 20
и ние нищо не спечелихме от над 15 кода,даже ако не бях прочела темата бях решила че е някакъв рекламен трик,

Общи условия

Активация на акаунт