Играта на Мечето Барни

  • 69 727
  • 518
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 304
И ние на-сетне спечелихме след регистрирани около  15 кода. Казаха, че до 30 раб дена ще го доставят.
Колко е голямо това мече? На мен ми изглежда мъничко.

# 211
  • Мнения: 3 993
Не е никакъв рекламен трик.  Peace
Ние спечелихме 2 мечета в самото начало на играта, бяхме купили цяла кутия кексчета от Метро без да знаем за играта, преди старта й, като ги отворихме, прочетохме вътре на картончето. Мисля, че бях от съвсем първите спечелили в първия ден на играта, бяхме на морето и след като се прибрахме в София получихме мечетата след няколко дни. После втора кутия Барни-та наченахме, бях събрала доста кодове, над 40, а само 2 печеливши имах.
Много съм доволна от куриера - Тип Топ Куриер, с тях се уговарях няколко пъти по телефона кога да минат, така че да има човек у дома. Много коректни се показаха и свършиха всичко според уговорката ни. От фирмата организатор на играта ми бяха казали, че не могат да ми гарантират едновременна доставка на двете мечета, нито че ще бъдат различни, но го направиха, получихме и пожарникар, и готвач едновременно.  Simple Smile Също така ми бяха казали да изпратя печелившите кодове по куриера, но куриера не ги е взел с обяснението, че не са му наредили да ги събира от хората.  Laughing

dama_kupa, малки са мечетата, около 15-20 см са високи, хубави са, добре изработени.

# 212
  • Мнения: 2 180
А аз не съм доволна от куриера. Изпуснала съм го за минутки, отказа да се върне и дойде след това чак след 6 дни! Мечетата ми са две и са еднакви. Sad Е, последното не зависи от куриера, разбира се...

# 213
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
А аз не съм доволна от куриера. Изпуснала съм го за минутки, отказа да се върне и дойде след това чак след 6 дни! Мечетата ми са две и са еднакви. Sad Е, последното не зависи от куриера, разбира се...

Куриера, който ми донесе мечетата, ми се обади сутринта рано и ми каза, че в еди колко си часа ще дойде. И беше точен.  Peace Не знам защо на теб не ти е звъннал  Rolling Eyes

# 214
  • Варна
  • Мнения: 54
Ох изпратих вече 7 кода и нямаме мече,а Боги така им се радва Sad.може да не е тук мястото но ако накой има в повече мечета и иската ми продаде  на скромна цена да ми пише

# 215
  • Мнения: 0
На нас ни подариха едно, регистрирахме го в интернет и спечелихме Simple Smile

# 216
  • Мнения: 49
Днес най-после и ние спечелихме 1 мече Simple Smile /след около 15 изядени/. Казаха че до 30 дни ще го доставят.

# 217
  • Мнения: 6
От 10 кода спечелихме 2 мечета.Сега(е утре вече)трябва да се обадя на един от телефоните и да кажа данните си ли?Благодаря ви мами предварително за помоща Hug

# 218
  • Мнения: 2 180
От 10 кода спечелихме 2 мечета.Сега(е утре вече)трябва да се обадя на един от телефоните и да кажа данните си ли?Благодаря ви мами предварително за помоща Hug

И сега можеш да звъннеш, аз бях се обаждала около 22 часа и се учудих, че има оператор. Wink

# 219
  • София
  • Мнения: 39 921
От 10 кода спечелихме 2 мечета.Сега(е утре вече)трябва да се обадя на един от телефоните и да кажа данните си ли?Благодаря ви мами предварително за помоща Hug
Обаждате се на телефона и ще ви попитат от какви данни имат нужда. Аз регистрирах код в сайта. Питаха ме  за номера на телефона, който съм писала. След това ми поискаха адреса.

# 220
  • Мнения: 62
И ние днес си получихме мечето-пожарникар.От 5 регистрирани кода ,единия се оказа печеливш  Peace

# 221
  • Мнения: 3 695
Най-накрая спечелих мечок и аз.  newsm44 Казаха ми да дам картончето на куриера като дойде.
Успех на всички!   bouquet

# 222
  • Мнения: 7
От 15 изядени и още не сме спечелили. И в сайта им се регистрирах и немога да си регистрирам кода... като кликна на регистрирай тук и не ми се отваря. Там ли трябва да е???
Дасега пращах SMS от телефона.

# 223
  • Мнения: 3 695
... и немога да си регистрирам кода... като кликна на регистрирай тук и не ми се отваря. Там ли трябва да е???
Дасега пращах SMS от телефона.
Отваря се в нова страница.  Peace

# 224
  • Мнения: 2 180
Аз сериозно моля ако някой има готвач да разменим за пожарникар.  Praynig Мнооого хубаво си го гушка моето момче и искам да имаме и готвач. Много ще се радвам ако някой се отзове на молбата ми.

Общи условия

Активация на акаунт