Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 17

  • 53 071
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 039
Моля за отзиви за този салон и масажа, който предлага! Hug

В никакъв случай не си хвърляй парите на вятъра с този "кабинет". В началото на лятото ходих 3 пъти там понеже бях взела за майка ми, но тя отказа да ходи понеже масажа беше погалване. Бях писал тук как въпросната дама - уж масажистка каза, че за 10 лв (понеже тогава цената беше толкова) толкова съм заслужавала като масаж. По- ужасен "масаж" не ми бяха правили не само, че нямаше натиск, ами дори не ти покрива цялото тяло- коремната област не докосва, кръста също,  а краката и ръцете са погалени като с перце( за масаж на ходилата забравете!!).  Мястото е забутано, а обстановка кофти. За първи път някой ме масажира на сухо - капеше    по 3-4 капки от масло на Икаров - възможно най- евтиното!!! Самата масажистка се държеше ужасно и непрекъснато говореше.  Офертата е пусната от неин бивш колега, който сега работи във въпросния сайт предлагаш офертата, защото няма какво друго да предложи той (това лично тя ми го обясни).

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 620
Това ли е хотела от филма "Столичани в повече"
http://www.vipoferta.com/offer.php?offer_id=447

# 677
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Тази оферта май е свършила вече...

Някакви отзиви за салон Селена...
http://bg.kolektiva.net/exclusive/boyadisvane-selena-exclusive.h … mp;a_bid=9989785c

# 678
  • София
  • Мнения: 802

Ееее, как свършила бе, само 12 тортички ли са имали за продаване?!
Туй на нищо не прилича, ужасно се издразних  Mr. Green Mr. Green

# 679
  • Мнения: 0
А от Нефилима май по спомени имахме добри отзиви, така ли беше?  Thinking

http://piperki.bg/offer/id-253/%D0%92%D0%B8%D0%B5_%D0%BF%D0%BE%D … %D0%B2%D0%BE_.htm
Аз лично съм доволна от Нефилима. Бях се схванала цялата и отидох на масаж на гръб там. Масажа беше 30 минути и после не ми се ставаше. Сега съм си взела един ваучер за цялостен масаж ама кога ще ида не е ясно  newsm78

# 680
  • Мнения: 0
Между другото в този салон никога няма да отида повече.http://great.bg/фотоепилация-на-3-малки-или-1-голяма-зoна-по-избор-за-40-лв1.html
Като отидох ми казаха, че един ваучер важи само за един крак /добре, че бях взела 2 броя/. Дадох ги и след направената фотоепилация се оказа, че краката ми са изгорени. До момента ходя с белези и с дълги панталони, а ходих преди 2 месеца на фотоепилация. Просто съм сложила салон Лорен в черния списък и Ви препоръчвам да не стъпвате там.

# 681
  • Мнения: 45
Момичета, харесах си една оферта, но пише, че промоцията става активна при 10 продадени ваучера...Ето е офертата http://niesme.bg/team.php?id=WRNTQw ... някой мисли ли да се "обзаведе" с ваучерче, че да чукнем десетката.. хихи..

# 682
  • Мнения: 12
Аз се чудя между тази и още една, постнах ги вчера... Thinking

Ама ако искаш да си сигурна, може да пробвам тази, изглежда надеждна  Hug

Какво получавам в замяна Joy (шега) Peace

# 683
  • Мнения: 69

Ееее, как свършила бе, само 12 тортички ли са имали за продаване?!
Туй на нищо не прилича, ужасно се издразних  Mr. Green Mr. Green

Странното е, че когато постнах линка оставащото време до края на сделката беше 38 часа newsm78

# 684
  • София
  • Мнения: 13 184

Ееее, как свършила бе, само 12 тортички ли са имали за продаване?!
Туй на нищо не прилича, ужасно се издразних  Mr. Green Mr. Green

Странното е, че когато постнах линка оставащото време до края на сделката беше 38 часа newsm78

Явно офертата е била за ограничено количество торти. А аз се тюхках, че предлагат само шоколадови...  Mr. Green  Защо всички свързват вкусната торта с шоколад?  newsm78 Преди седмица ми трябваше и обиколих около нас - от 20-30 видяни торти, имаше само една еклерова с плодове отгоре. Накрая взех сладоледена.

# 685
  • София
  • Мнения: 802
Тaня67, и аз значително предпочитам плодовите торти пред шоколадовите  Peace
Да знаете, че тортите на Лагуна се продават в Метро, при това на много приятни цени.
За мен това беше новост, не бях ходила отдавна.

Но това местенце от сделката на Колектива силно ме привлече, след като разгледах сайта им - личи си, че спазват определени традиции, така ми се видя от снимките, макар и да не съм била.

# 686
  • Мнения: 498
Е това не е човешко. Толкова виках из форума за ТОРТА, а тази оферта нито съм я видяла, камоли да се вредя за нея.  Crossing Arms Ясно че ще си купя на нормална цена, ама все пак.... толкова ми трябва за 24-ти за РД-то на детето  Praynig

ПУСНЕТЕ ГЕЛИШ в центъра де... къде да ходя по крайните квартали Hug Имам отчайваща нужда)))

# 687
  • София
  • Мнения: 13 184
Е това не е човешко. Толкова виках из форума за ТОРТА, а тази оферта нито съм я видяла, камоли да се вредя за нея.  Crossing Arms Ясно че ще си купя на нормална цена, ама все пак....

Как да я видиш? Снощи я нямаше (след полунощ погледнах офертите). Появила се е сутринта и за 2-3 часа е свършила Sad. Пак ще се купува сладоледена....  Laughing

# 688
  • Мнения: 498
Танче, то верно че през деня спя по офертите, ама вечер, честно ми се спи в леглото ахахах... щях да си взема, ама ей на.. изпунаха ме като клиент  hahaha

# 689
  • София
  • Мнения: 3 118
Моля за отзиви за този салон и масажа, който предлага! Hug
В никакъв случай не си хвърляй парите на вятъра с този "кабинет". 

Ragga, мерси, няма да го плащам значи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт