На пазар във Варна - 17

  • 53 797
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 073
desuri, това не е ли дрогерията на 8-ми приморски полк в отсечката между Чаталджа и Червения. По едни стълбички се
Качваш се по едни стълбички и е между няколко магазина за дрехи.
Не съм много сигурна, но мисля, че тя е Доверие. Thinking

# 16
  • Мнения: 2 071
Магазин на "Примиджи" във Варна няма, едно време в Биберон зареждаха, аз имам телефона на магазина в завода, преди няколко дни говорих с тях, тази година много са се забавили с есенно-зимните обувки/боти/ботуши, очаква се в края на септември да са готови. Миналата година обувките бяха по 40-50 лв., ботушите - 80 лв. - говоря за 29-30 номер.  Онзи ден случайно видях, че в "Колев и Колев" в МОЛ-а има намаление на миналогодишни ботушки на доста сносни цени.

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
desuri, това не е ли дрогерията на 8-ми приморски полк в отсечката между Чаталджа и Червения. По едни стълбички се
Качваш се по едни стълбички и е между няколко магазина за дрехи.
Не съм много сигурна, но мисля, че тя е Доверие. Thinking

Тази (с/у бившето бинго "Мустанг") не е ли "Лечебна сила" Thinking

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 073
desuri, това не е ли дрогерията на 8-ми приморски полк в отсечката между Чаталджа и Червения. По едни стълбички се
Качваш се по едни стълбички и е между няколко магазина за дрехи.
Не съм много сигурна, но мисля, че тя е Доверие. Thinking

Тази (с/у бившето бинго "Мустанг") не е ли "Лечебна сила" Thinking
Точно за срещу бингото говоря, но за името никак не съм сигурна.

# 19
  • София
  • Мнения: 30 142
desuri, това не е ли дрогерията на 8-ми приморски полк в отсечката между Чаталджа и Червения. По едни стълбички се
Качваш се по едни стълбички и е между няколко магазина за дрехи.
Не съм много сигурна, но мисля, че тя е Доверие. Thinking

Тази (с/у бившето бинго "Мустанг") не е ли "Лечебна сила" Thinking
Точно за срещу бингото говоря, но за името никак не съм сигурна.

и аз не съм на 100% сигурна в моето предположение  Embarassed

# 20
  • Мнения: 137
момичета, току що ми поставиха задача едни далечни познати да им намеря единична стая във вара в хотел буквално от днеска за утре на цена до към 30лв  ooooh! ooooh! изобщо възможно ли е такава цена да има и някой,ако има нещо на ум , моля ви да пише. Търсих в темата за пътуване, но няма тема за хотели специално в град Варна,а само за курортите, мерси  Hug

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 16:52 от Sonderzeichen

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Хоп Троп Цоп   bouquet

Я да питам от къде 30 броя кърпи за яслата  Thinking

Аз купих от едно магазинче на "Ген.Колев" срещу изхода за коли на Окръжна болница по 0.45 лв/бр.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 553
момичета, току що ми поставиха задача едни далечни познати да им намеря единична стая във вара в хотел буквално от днеска за утре на цена до към 30лв  ooooh! ooooh! изобщо възможно ли е такава цена да има и някой,ако има , моля ви да пише. Търсих в темата за пътуване, но няма тема за хотели специално в град Варна,а само за курортите, мерси  Hug

Виж този хотел "Дубровник", пише в сайта цена 35лв. Аз, лично, нямам никакви отзиви за него, само знам, че евтин.

http://bghotelite.com/web_main.php?id=3928

# 23
  • Мнения: 232
Къде да потърся книжките на Егмонт,които се продаваха с вестници?В някой складче или разпределителна  newsm78
П.П.Търся "Бамби"

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 18:25 от hrisi74

# 24
  • Варна
  • Мнения: 773
Къде да потърся книжките на Егмонт,които се продаваха с вестници?В някой складче или разпределителна  newsm78
П.П.Търся "Бамби"
Има ги във всички книжарници.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 773
Магазин на "Примиджи" във Варна няма, едно време в Биберон зареждаха, аз имам телефона на магазина в завода, преди няколко дни говорих с тях, тази година много са се забавили с есенно-зимните обувки/боти/ботуши, очаква се в края на септември да са готови. Миналата година обувките бяха по 40-50 лв., ботушите - 80 лв. - говоря за 29-30 номер.  Онзи ден случайно видях, че в "Колев и Колев" в МОЛ-а има намаление на миналогодишни ботушки на доста сносни цени.
Благодаря ти все пак!Така ли пък другите магазини не ги зареждат тези обувки? Направо не мога да повярвам  Crazy

# 26
  • Мнения: 11 338
Къде да потърся книжките на Егмонт,които се продаваха с вестници?В някой складче или разпределителна  newsm78
П.П.Търся "Бамби"
Има ги във всички книжарници.
Така е - да  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 30 142
Къде да потърся книжките на Егмонт,които се продаваха с вестници?В някой складче или разпределителна  newsm78
П.П.Търся "Бамби"

в новата книжарница до сладкарница "Синчец" ги гледах (посока М. градина, до магазинчето с топли ядки).

да попитам: има ли още във facebook талони за намаление за "Делфинариума"?

# 28
  • Мнения: 11 338
missence, влез във страницата им и виж. Другият вариант е да се обадиш по телефона, но да знаеш, че не са мн "отзивчиви".
Миналата година преди да използвам този вариант на посещение ( не бях сигурна, че е реална  Wink) им звънях по телефона да питам - "Вярно ли е!" Помолиха ме да им се обадя по - късно за допълнително инфо. После като отидохме "тайно " ни взеха разпечатените билети  hahaha щото бяхме заобиколени от чужденци и др, кой знае на каква цена са били те............ Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 30 142
Реа, а къде да ги търся прословутите талони в страницата им точно  newsm78

п.с. намерих някакъв, но за юни, а на стената пише, че уж важат талоните и за предни месеци  newsm78

вие това как го разбирате?

ФЕСТА ДЕЛФИНАРИУМ ВАРНА / FESTA DOLPHINARIUM BULGARIA
ВАЖНО!!! ВАЖАТ ВСИЧКИ ТАЛОНИ, ПУБЛИКУВАНИ ТУК, НЕЗАВИСИМО ОТ МЕСЕЦА!!!

Общи условия

Активация на акаунт