Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 166 288
  • 953
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 567
Искам да попитам кога започват записванията за модулите за следващата учебна година? Учителите, които водят модули за 3-ти клас, продължават ли с децата в 4-ти клас. Дъщеря ми е при г-жа Борисова, а мисля, че тя не води 4-ти клас. Кой учител да избера за следващата година?
Благодаря предварително.

# 331
  • София
  • Мнения: 3 983
Всяка година се избира преподавател, желателно е това да стане на 1ви юли сутринта.
Борисова наистина не води 4ти клас.

# 332
  • Мнения: 478
Горещо препоръчвам Антони Стоянов !!!

# 333
  • Мнения: 1 263
А аз Петя Тодорова Simple Smile

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Горещо препоръчвам Антони Стоянов !!!
Подкрепям с две ръце  Peace.

# 335
  • Мнения: 601
Горещо препоръчвам Антони Стоянов !!!
Подкрепям с две ръце  Peace.
Още един глас!

# 336
  • Мнения: 623
Имате ли представа кога е последното занятие за този модул?

# 337
  • Мнения: 2
Някой знае ли от колко часа ще е пробният изпит по математика на 29.04 ? Simple Smile

# 338
  • Мнения: 455
Имате ли представа кога е последното занятие за този модул?

На 19 май.

Някой знае ли от колко часа ще е пробният изпит по математика на 29.04 ? Simple Smile

От 9 до 12 часа.

# 339
  • София
  • Мнения: 145
Горещо препоръчвам Антони Стоянов !!!
Подкрепям с две ръце  Peace.
Още един глас!

От мен също!! Невероятен преподавател с усет към децата. Дори и деца, които нямат интерес към математиката, ще го придобият Grinning

# 340
  • Мнения: 623
Мерси Вайда.

Нещо да се чува като дата за изпита за СМГ? То лятото дойде, а ние сме още в неведение...

# 341
  • Мнения: 455
И аз не знам кога е изпита. На родителската среща в края на трети модул мисля да питам, ако до тогава не я обявят на сайта на СМГ.

# 342
  • Мнения: 623
И аз не знам кога е изпита. На родителската среща в края на трети модул мисля да питам, ако до тогава не я обявят на сайта на СМГ.

Все пак освен да ходим по състезания по математика, ние имаме и други интерси
  grinning039

Много ми е интересно как до 30-ти май националният победител от Кенгуру ще си е подал молбата за СМГ  newsm78

# 343
  • Мнения: 455

Много ми е интересно как до 30-ти май националният победител от Кенгуру ще си е подал молбата за СМГ  newsm78


Нали, като националния кръг е на 2 юни  Mr. Green.
Но тъй като вероятността да сме на 1-во място е едно на хиляда, не се вълнувам много.

# 344
  • Мнения: 623

Но тъй като вероятността да сме на 1-во място е едно на хиляда, не се вълнувам много.

То няма толкова участника, шансовете ви нарастнаха на   Thinking 1:200 

Общи условия

Активация на акаунт