Интересни книги в електронен вариант

  • 227 917
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 310
Прочетох анотация за Шапкаря, изглежда ми натоварваща. Грешно ли си мисля, хубава ли е?

Аз чета сега http://chitanka.info/book/2655-tajnata-gradina .
Много приятна, даже много ми харесва, обичам такива книги.
Прочетох я наскоро. Ужасен стил. Ужасен!
Едва издържах.
Като имам предвид, че  Цитаделата, също  от Кронин е една от любимите ми книги , направо не е за вярване.
Подобно преживяване имах и с една друга негова книга ,  Дървото на Юда, която прочетох наскоро, накрая установих че някога съм я чела. Стилът отново беше повече от неприятен.

Мога да прочета книга без сюжет с добър стил, но обратното ми е непосилно.
И трите книги , които обсъждам се намират в Читанка.

# 721
  • Мнения: X
Джия, "Слугинята"я има във флибуста,но на руски език.
А за "Тайният живот на пчелите" нищо не мога да кажа. Embarassed

Руски не зная, за съжаление.
Ох, от кога ги търся..защо никъде ги няма  Confused

и аз дълго време я търсих Тайният живот на пчелите, намерих я на английски ако те устройва в epub  http://dox.bg/files/dw?a=4fc06a669e

# 722
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 310
Наскоро препрочетох една любима моя книга, отпреди поне 15 години. Оказа се, че все още ме вълнува Laughing  Въпреки, че сега гледах с нови очи на на всеки от героите. А краят е.... Wink

Да я препоръчам:
Вечната Амбър - част 1 и 2.  Налична е в Читанка.

# 723
  • Мнения: 1 167
Благодаря Фри  Hug

# 724
# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
krem-karamel, с какво са интересни тези книги? Или просто зарибяваш?

# 726
  • София
  • Мнения: 10 858
Много книги си набелязах от тази тема, благодаря, че ги споделяте   bouquet

# 727
  • Мнения: 10 703
krem-karamel, с какво са интересни тези книги? Или просто зарибяваш?

Книгите на Хюит, които е препоръчала Крем-Карамел, са едни от най-добрите в тази област (ако човек има интереси, де  Simple Smile ) и дават ценни практични насоки и техники, които работят. В този смисъл и аз ги препоръчвам!  Peace
Не разбирам с какво "зарибява". Все пак темата не е единствено за художествена литература  Rolling Eyes
Но едва ли в тази тема е мястото да се обсъждат точно тези книги.
Който търси-намира  Hug

# 728
  • Мнения: 49
"Приказка-игра: Голямото приключение на малкото таласъмче" я има вече и във FictionBook и ePub формати удобни за множество устройства. Благодаря за което на екипа на Читанка!
http://chitanka.info/text/28873-goljamoto-prikljuchenie-na-malkoto-talasamche

# 729
  • София
  • Мнения: 1 020
Сори - не съм видяла предходния пост, това е автора на книгата  Embarassed.  Не очаквах да я покаже и тук, за това реших да споделя. Моля да ме извините  Shocked.

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 21:42 от nonich

# 730
  • Мнения: 9 905
влязох да погледна защо трябва двама едни след друг да я рекламирате тази книжка, но се зачетох и ми стана интересно Simple Smile оттук-оттам я погледнах, де. малко ме подразниха две неща, които съм срещала в лиско/Лиско! гениална книга/, но иначе ме заинтригува и ще взема да я пробвам цялата, благодаря  Peace

# 731
# 732
  • Мнения: 8
търся книги на английски на всякаква тематика. единствено условие е да са интересни и увлекателни, не обичам книги с дълги описания, а по скоро с повече действие. ако някой има нещо интересно и иска да ми прати, давам мейл на лични.

благодаря.

# 733
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това не е тема за търсене.
Тук се предлагат интересни книги.

# 734
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Можеш да погледнеш в amazon.com. Taм има много електронни книги, които са безплатни, защото принадлежат към класиките (напр. Марк Твен, Виктор Юго). Много е трудно да се препоръчат книги, когато няма никаква опорна точка. Можеш също така да погледнеш предложенията в тази тема и да потърсиш заглавията на английски в amazon или някои от руските тракери.

Общи условия

Активация на акаунт