От Франция до България - превоз на покупките ни (5)

  • 46 755
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 783
Ето това хората по две пратки получиха, а СД още ги чакам....

# 721
  • Мнения: 1 674
кога да чакам мейл с точната сума и банковата им сметка?! [/b]

Евентуално в неделя късен следобед.....

Благодаря!

И аз СД ги чакам с пратки отпреди този курс на Франсето,затова и после ги смених!
Twisted Evil

# 722
  • Мнения: 547
Отдъхнах си  Sunglasses Пратката, от която нямах ни вест, ни кост е в този курс. kyllmg
Да поясня - поръчка с къщичката, без мейл от ларедут, че е изпратена, стои си на 4 стъпка в суивито.

# 723
  • Мнения: 288
Здравейте,
в някои френски сайтове се появява от време на време възможност за безплатна доставка до пункт. Бих искала да разбера има ли мами, които са ползвали тази опция и са при СД. Какво мислите по отношение на сигурност, бързина и доставка до България в тази възможност.
Четох, че взимането от пункт се таксува от СД - 2 евро мисля. Така си спестяваме разходи по доставка във Франция.

# 724
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте,
в някои френски сайтове се появява от време на време възможност за безплатна доставка до пункт. Бих искала да разбера има ли мами, които са ползвали тази опция и са при СД. Какво мислите по отношение на сигурност, бързина и доставка до България в тази възможност.
Четох, че взимането от пункт се таксува от СД - 2 евро мисля. Така си спестяваме разходи по доставка във Франция.

Тази безплатна доставка няма нищо общо със сумата, който искат от СД

# 725
  • Мнения: 288
Нещо не се разбираме, май.
Ако ползвам БД до пункт, спестявам 6-7 евро от доставка до адрес.
Моля, ако има мами с такъв опит да ми пишат, за да се разберем.
Благодаря предварително.

# 726
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Нещо не се разбираме, май.
Ако ползвам БД до пункт, спестявам 6-7 евро от доставка до адрес.
Моля, ако има мами с такъв опит да ми пишат, за да се разберем.
Благодаря предварително.

Вие си знаете, но според мен така доставката ви се оскъпява с 2 евро - таксата на СД.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 009
Нещо не се разбираме, май.
Ако ползвам БД до пункт, спестявам 6-7 евро от доставка до адрес.
Моля, ако има мами с такъв опит да ми пишат, за да се разберем.
Благодаря предварително.
Не те разбираме за каква БД говориш. В ларедут примерно до пункт е с 1 евро по-евтино, отколкото до адрес. Ако имаш код за безплатна доставка, то тя е безплатна и до адреса. Не виждам какъв е смисълът да спестиш 1 евро от доставка и да дадеш 2 евро на посредника да отиде до пункт  newsm78 Да не говорим, че колкото са сериозни може и да не вземат пратката и да се върне при подателя.
Кажи за кой сайт става дума, защото по мои наблюдения безплатната доставка (когато я има изобщо) си важи и до адрес на посредник.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Наистина има понякога промоции в някои сайтове с безплатна доставка само до пункт. В момента не мога да цитирам конкретен сайт, но може би Слава ще го направи.

# 729
  • София
  • Мнения: 35 290
Момичето пита за други сайтове, не само Ларедут! Да, разбира се, че е по-изгодно Peace
СД предлагат тази услуга, но не знам, колко е сигурно. От сайта, може да не изпратят навременна информация и тогава просто не знам, как ще се разбереш с посредника Peace

# 730
  • Мнения: 11 607
Кажи за кой сайт става дума, защото по мои наблюдения безплатната доставка (когато я има изобщо) си важи и до адрес на посредник.

Сещам се за Киаби - до пункт е бд, а до адрес - 4е - ако не се лъжа...

Но...ето това мен ме притеснява основно -

От сайта, може да не изпратят навременна информация и тогава просто не знам, как ще се разбереш с посредника Peace

# 731
  • Мнения: 288
В последно време "изневерих" на ЛР и съм поръчвала от други сайтове - да Киаби е един от тях, Тати, разни дребни. Спомням си, че поне на три места имаше промоция БД до пункт. Само че аз не се осмелих да пусна до пункт на този етап без да познавам реакциите на доставчика. Затова реших да ви попитам. Платих си 6-7, че  и повече евра, но исках да съм сигурна, че ще доставят. Склонна съм да се доверя на търговеца повече в случая, че ще достави стоката.
Благодаря ви за мненията.
ако се реша да пусна някоя дребна до пункт ще пиша за резултата.
  bouquet

# 732
  • София
  • Мнения: 2 296
Ами, ако разделят поръчката на 2, че и повече... newsm78
Услугата взимане от пункт е 2 евро, но на пакет, не на поръчка....

# 733
  • Мнения: 100
 newsm44 И аз съм в списъка с така чаканите олекотени завивки.Сега какво да очаквам newsm78.Ще плащам на Еконт за всеки пакет или Франсето ги обединяват в една пратка?

# 734
  • Мнения: 547
newsm44 И аз съм в списъка с така чаканите олекотени завивки.Сега какво да очаквам newsm78.Ще плащам на Еконт за всеки пакет или Франсето ги обединяват в една пратка?
Обединяват ги.

Общи условия

Активация на акаунт